Çiğdem-Özal' ın başarı öyküsü

bilmeme cnm veriyorum vallaben sabah kavaltısı da 3 form biskivi yesil cay ve 2zeytin 1dilim domates ve bir dilim peynir yiyiyorum aralarda canım istedigi zaman meyvayiyorum aksamda 1kepce corba ve yarım kepce yemek yiyiyorum hamur pasta börek cok az alıyorıumm okadar işte bide zayıflama kemeri kullanııyorumm ve 62.bucuk olmusumm

valla arkadaşım, ben seni takip etmeye başladığımda benden 7 kilo fazlaydın....şu anda 4 kilo zayıfsın...bende bi değişiklik yok..azımsanmayacak derecede hızla kilo veriyorsun..lütfen sağlıklı şeyler yemeye çalış..sağlığını kaybetmeni istemeyiz..ideal kilona ulaştığında spor yaparak formunu korumaya gayret et..

Canım bu kadar az yemen ve spor yapmadan zayıflamanın neticesi kiloları hızla geri almak ve sarkmalar olacaktır. Benden uyarması

Canım tebrık ederım senı ya ... Bence sÜpersın ... BuŞekılde devam et nasılsa alıŞmıŞ bÜnyen az yemeye vede bı Şekılde kılolarını verıyorsun sonuÇta . Ben ıkı aydır vere vere 9 kılloyu az yıyerek vede yÜrÜyÜŞ ve bıraa z sporla zar zor verdım ama ıŞın sırrı ılk olarak az yemekte bence .eĞer devam etmıŞ olsam ne gÜzel olacaktı ama gıttım bozdum nasılsa verdım dıye Şımdı tekrar az yemek ıstıyorum ama alıŞtıramıyorum kendımı allahtan kıloda almadım ama veremıyorumda..... Sana tavsıyem sakın bozma yeme rıtmını nasıl sa Öyle devam et vÜcut vermeye baŞlayınca hızla g,ıdıyor kılolar. Ama ben o devreye kadar dayanamadan bozuyorum ıŞte.Şuan benımde bı dokuz daha fazlalıĞım var verırsem ne gÜzl olacak,,,, darısı benım ve benım gıbılerın baŞına
ayrıca baŞarılarının devamınıda okumak Üzere sana kolay gelsın

çiğdemcim valla seni hayretler içerisinde takip ediyorum..maşallah nasıl veriyorsun yaaa..nasıl kendine engel olabiliyorsun..çikolata, tatlı, börek, kek ne biliyim cips canın çekmiyor mu? ben görünce kendime verdiğim tüm sözleri bir anda unutuyorum..yanlış aslında bunlar sakın imrendirmiş gibi olmayayım da sadece nasıl kendine engel olabildiğini merak ettim.cevaplarsan sevinirim.

cnm mecburen engel oluyorum eger olmazsam kilo almaya devam edicem ve cnm 61 olmusum habire eriyom bende inanamıyorum kendime benimde cnm istiyo fakat azyiyiyorum cikolata kek börek falan azalıyorum cok cok cnm isterse eger istemezse hiç almıyorum işte cnm bukadar eger kendime engel olmazsam şişerim her halde yok cnm ne imrendirmesi be4nim yanımda neler yiyolar onlara bile imrenmiyorum:içelim: inş daha vericem kilo 59 olana kadar surda 2kilocuk kaldı inş veririmm
çiğdemcim valla seni hayretler içerisinde takip ediyorum..maşallah nasıl veriyorsun yaaa..nasıl kendine engel olabiliyorsun..çikolata, tatlı, börek, kek ne biliyim cips canın çekmiyor mu? ben görünce kendime verdiğim tüm sözleri bir anda unutuyorum..yanlış aslında bunlar sakın imrendirmiş gibi olmayayım da sadece nasıl kendine engel olabildiğini merak ettim.cevaplarsan sevinirim.

arkadaslar ben 1.62 boyunda 66 kg ım. 3 gundur sabah ve aksam olmak uzere )= 4 sabah 4 aksam ) toplam 8km yuruyorum.(yaklasık 2 saat) onun dısında haftada 3 gun 1.5 saat spor yapıyorum.bunun dısında aksamları 6 dan sonra yememeye ozen gosterıyorum.bol su ıcıyorum.eskı kıloma donmek ıstıyorum.sızce basarırmıyım . bu yontemle 1 ayda kac kılo verebılırım sızce

tabi basarırsın cnm azmin elinden inanın hiç bişey kurtulmuyo ama cnm birazda yediklerine dikkat et tamammı yürüyüş spor süper cnm devam et bol bol su iç cnm bence 1 ayda muhtemelen bu düzenini bozmazsan4veya 5 kilo veririsin kızlar bu arda ben 60 kiloyummmmmsırnaşık şeysırnaşık şey azmin elinden hiç bişey kurtulmuyoo
arkadaslar ben 1.62 boyunda 66 kg ım. 3 gundur sabah ve aksam olmak uzere )= 4 sabah 4 aksam ) toplam 8km yuruyorum.(yaklasık 2 saat) onun dısında haftada 3 gun 1.5 saat spor yapıyorum.bunun dısında aksamları 6 dan sonra yememeye ozen gosterıyorum.bol su ıcıyorum.eskı kıloma donmek ıstıyorum.sızce basarırmıyım . bu yontemle 1 ayda kac kılo verebılırım sızce

kızlar ben varyaaa 55kilo 200 grmımm cok zayıfladımmm ve sizinle paylaşmak istedim inş hepimiz istedigimiz ideal kilomuza saglıklı sekilde ulasırızzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile3

ya inanmıyorum insan günlük kilo veriir mi.nasıl dayandın.bir öğün yemesem elim ayağım titiriyor.am yinede bunu uygulayacam.şimdi neler yapıyorsun korumak için falan.ayrıntılı anlatırsan sevinirim.bide fotolarını koy olurmu

kızlar dikkat ettiyseniz arkadaş 6 aydır diyet yapıyor sanırım..bu kadar az yiyerek 6 ayda bu kadar kilo vermesi normal bence...

çok az beslenerek kilo verilmez, gerekli ölçüde yiyerek ve günde en az 1 saat yürüyüş yaparak kilo verilir, hiç duraksama olmamış kilo vermesinde ilginç, son ben inanmadım, resimde yok,

21.01.2009 78 kilo başlangıç 01.02.2009 70 kiloda yaklaşık bir haftada 8 kilo vermiş, ödemmi attı heralde kafamçokkarıştı

01.02.2009 dan 13.03.2009 tarihine kadar 64 kilo 43 günde 6 kilo normal

14.04.2009 61 kiloyum demiş, tarih 21.04.2009 60 kiloyum 36 günde 1kilo hadi anladık,

21.04.2009 60 kilodan 12.06.2009 tarih 55.3 kiloyum demiş 21 günde hemen hemen 5 kilo

X