çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

Çeyiz neyden almaya başlasak ufak tefek şeylerden mi başlasam yoksa bi yemek takımı falan taksidine mi girsem 1 yıl kadar bir surem vardir herhalde :KK17:
benc eilk iş agır olanlardan basla ya da hepsini topluca al taksitle öde ama sana diyim çoğu şeyi niye almışım ki oluyorsun onlara dikkat et çeyiz setleri mantıklı elektronikleri son aylarda al garanti için
ben önceden basladım rahat 4 sene öncesinden tabak catal vs her şeyimi hala beğeniyorum fakat bazı ıvır zıvırları cok almısım ne gerek varmıs diyorum

Arkadaşlar Evidea sitesinde Kütahya porselenin 18 parçalık günlük yemek takımları 49,90 TL
Bu aralar Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde de ev eşyaları var uygun fiyatlı

Merhaba. Bugün arkadaşımızın doğumgünü için English Home'u talan ettim de, çeyiz düzen arkadaşlara belki bir faydası olur. :KK37: Bir çok üründe %50 indirim vardı. Örneğin 2liyastık kılıfı + düz çarşaf ve nevresim yüzünü ( çiftkişilik) toplam 70 TL'ye aldım. 2 kişilik yorgan 45 TL :) sanırım 2 günü kaldı ama Madame coco'da da tekstil ürünlerinde indirim vardı .NEvresim takımı 62,5 TL'ye denk geliyordu . Çift kişilik kadifemsi battaniye 96 TL .

Kizlar Madame Coco ve English Home da surekli indirimler oluyor zaten biliyorsunuzdur da bu indirimler sadece internet sitesinde mi var acaba?
Kargoyla ugrasmak istemiyorum magazalarina gitsem ayni indirimler orda da olur mu acaba? Bileniniz var mi?
Gozume bir kac bir sey kestirdim almak istiyorum hem yanilma payi da olmaz gidip gorup alayim diyorum.

Kizlar Madame Coco ve English Home da surekli indirimler oluyor zaten biliyorsunuzdur da bu indirimler sadece internet sitesinde mi var acaba?
Kargoyla ugrasmak istemiyorum magazalarina gitsem ayni indirimler orda da olur mu acaba? Bileniniz var mi?
Gozume bir kac bir sey kestirdim almak istiyorum hem yanilma payi da olmaz gidip gorup alayim diyorum.
Mağazalarında da oluyor çok nadir sadece online mağazaya özel indirm yapıyorlar ama genelde mağazalarda da aynısı var :)

Ankara'da yaşayanlar icin podium avm'deki bernardo'da 3000 liraya super bi ceyiz paketi var hersey vardi icinde nerdeyse, foto ekleyebilirsem denicem simdi:)
Yukleyemedim telefonumda fotografi kizlar ya, bu ay sonuna kadar gecerliydi ama 2 yemek takimi 1 kahvalti takimi , granit tencere seti, celik tencere seti, cqtal bicak takimi vs daha da bisuru sey vardi.

hujytuı.jpg

Tantitonidede indirim var kızlar renkli şeyleri seven varsa aranızda ben bıçak bileme aleti , şu şipşirin spatula ve yumurta fırçasını aldım:KK200:

Kızlar bugün bi çeyiz seti aldım uygun fiyata. Ben daha önce granit seti almıştım, ama çeyiz paketinin içerisinde de falez'in 7 parça granit seti var. Bikaç arkadaşım da varmış memnunuz dediler falez'in granitinden ama ben evimde kalabalık istemediğim için satmak istiyorum. Yeri burası mı yasak mı bilmiyorum ama çeyiz için granit tencere seti arayanlar olabilir diye buraya yazayım dedim, set bu;

http://www.falezstore.com/Granitec-Tencere-Seti-Krema-7-Parca,PR-403.html

Daha teslim edilmedi bana çarşamba günü gelicek, hiç kullanmadan geldiği gibi faturasıyla garantisiyle yollayabilirm, ilgilenenler özelden yazabilir :oops:

Bu işlerden pek anlamam ama gecen gun schaferin kampaynasinin reklamlari donuyordu. 4 set 1600 tl diye.

https://www.schafer.com.tr/schafer-kampanyalari

*ben yemek takimlarini begenmedim ama belki begenen arkadaslar cikar :)

Kızlar bugün bi çeyiz seti aldım uygun fiyata. Ben daha önce granit seti almıştım, ama çeyiz paketinin içerisinde de falez'in 7 parça granit seti var. Bikaç arkadaşım da varmış memnunuz dediler falez'in granitinden ama ben evimde kalabalık istemediğim için satmak istiyorum. Yeri burası mı yasak mı bilmiyorum ama çeyiz için granit tencere seti arayanlar olabilir diye buraya yazayım dedim, set bu;

http://www.falezstore.com/Granitec-Tencere-Seti-Krema-7-Parca,PR-403.html

Daha teslim edilmedi bana çarşamba günü gelicek, hiç kullanmadan geldiği gibi faturasıyla garantisiyle yollayabilirm, ilgilenenler özelden yazabilir :oops:

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)
Yazdığınız siteye baktim da hangi ürüne "aa bu güzelmiş" dediysem tükenmiş :KK70:
Ben pek hoslanmıyorum şu alişveris islerinden o yuzden cok da arastirma yapmadim. Bu sekilde internetten almak mi daha mantikli yoksa ankarada avm gezip magazalardan almak mi? Siz internetten almissiniz galiba. Magazalar ile bir fiyat farki var miydi?

ben internetten almadım, ankamall lively mağazasından çeyiz paketi içerisinde aldım, ürünü göstermek için internet linkini koydum sadece :) BirKulunuCokSevdim BirKulunuCokSevdim Mağaza ve internetteki fiyatı aynıydı

ben internetten almadım, ankamall lively mağazasından çeyiz paketi içerisinde aldım, ürünü göstermek için internet linkini koydum sadece :) BirKulunuCokSevdim BirKulunuCokSevdim Mağaza ve internetteki fiyatı aynıydı

Sonra iade ila ilgili actiginiz konuyu gorunce anladim .s
Ben magaza gezme asamasina gelmedim. Samsunda yasiyorum, ankaraya gidince bakacagim insallah. Bu bahsettigim kampanyayi da sadece netten gordum

Sonra iade ila ilgili actiginiz konuyu gorunce anladim .s
Ben magaza gezme asamasina gelmedim. Samsunda yasiyorum, ankaraya gidince bakacagim insallah. Bu bahsettigim kampanyayi da sadece netten gordum

Evet iade kabul etmediler ama daha sonra başka bi çeyiz paketiyle değiştirdim. Daha önceden başka bi tencere seti de aldığım için de satıyorum, ilgilenirseniz kahvaltı takımımı da satıyorum hatta:d

X