çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

pamuk saten de aklım da da bikaç tanede pamuk olsun demiştim... o markaya bakmadım bi bakayım

merhabalar tencere takımım geldi hatta şimdi hepsiburadaya tekrar baktım fiyat fırlamış yine, ben çeyiz olsun diye aldım kullanmadım henüz ama Hisar kalitesi tabiki güzeldirrr
bende çeyiz olarak alacağım cnm da spot falan özürlü olur mu endişesi var netten alınanın elbette iyidir de

bende çeyiz olarak alacağım cnm da spot falan özürlü olur mu endişesi var netten alınanın elbette iyidir de
anladım canım gayet sağlamdı gerçi en alttakine kadar bakmadım zaten onu kardeşime kalsın dedim ben yemek takımımı pembeli almıştım kırmızı pembe alakasız olur die vazgeçtim
kendime gri fln bakarım ilerde

Karaca'da Emsan 84 parça çatal bıçak 3ootl. Ama çeşit yok düz sade bir model var adı da Lilyum. Bunun dışında 200 küsüre de var takımlar ama tatlı kaşığı yok veya tatlı çatalı yok takımda.
English Home'da indirim vardı masa örtüleri (160x60) 15TL civarı, daha genişleri 17 ile 19 arasında değişiyor.
Madam Coco'da su bardakları ve kadehler vardı 6'lı fiyatı yanılmıyorsam 9TL idi. Yine yastıklarda da indirim vardı. Bir de çok güzel motifli çay bardakları var.
Şok'da paşabahçe sürahi ve 6 su bardağı 9.50TL.

Ütü Teknosa'da fakir Vezuv seri sonu indiriminden 57tl.
Migros'ta Arzu'm ar684 marka ütü 54,90tl.
İkisi arasında fakir özellikleri bakımından daha iyi.

X