çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

Karaca da ilk üyeye 150 tl ve üstü alışverişte 25 tl indirim yapıyordu. Kışın 600 küsür fiyatı olan navy winter seti geçenlerde 380e aldım bi bakın kızlar. güzel indirim var internet sitesind :KK76:

Migros'ta 25 TL cam ürünleri alışverişine 6 money puan veriyor arkadaşlar hem mutfak eşyanızı alırsınız hem de sonradan kullanılmak üzere 6 liranız olur az önce gördüm ben de

Vatan bilgisayardan Philips 9923 süpürge 1099 TL ye aldım ertesi gün geldi direk kendi sitesinden aldım :) bir bakınız derim.

IMG_20170811_151034_815.jpg
ceyizinize renk katacak igne oyasi tesbihler sadece 35 tl özel kutusu ile kapida odeme kolaylı instagram hesabinda bayanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
G..gidiyor sitesinde arnica marka elektrikli süpürge 521Tl ben aldım isteyenler bakıversin :rapci:

Bir çok elektronik markette ve mağazalar zincirinde Fakir Range Electronik Turbo model elektrik süpürgesi %40-50 indirimde. Dün gezdiğimde farkettim. Makinenin indirim öncesi fiyatı 600 TL şimdi 300 ile 400 arası değişiyor.

kızlar elektirikli süpürgelerde 900 vatt yasağı başladı. üstündekilerin satışı yasaklanıyor. o yüzden fiyatlarda indirim olur bence.

Kızlar english home'dan bikaç havlu aldım ama çeyize olduğu için hiç kullanmadım. Çok güzel yeni modelleri gelmiş ve yüz havluları 10 tl, el havluları 4 tlye düşmüş, bi kaç tane daha almak istiyorum ama emin olamadım, alıp kullanan var mı nasıl memnun musunuz?

Kızlar ben nişan hazırlığı yaparken bir taraftan da ufak ufak çeyiz alışverişi için araştırma yapıyorum. Nevresim takımı almak için bir çok mağaza gezdim. Karaca'da güzel bir paket var ben fiyatını çok iyi buldum. Haftaya gidip alacağım inşallah. Paket içeriği hatırladığım kadarıyla: çift kişilik alez, 2microfiber yastık, çift kişilik mikrofiber yorgan, 4 tane nevresim takımı(biri saten biri abiye), bir örme battaniye, bir İspanyol battaniye, 6 parça bornoz takımı hatırladıklarım bunlar. Bu arada çeşit ve seçme şansımız var. Yeni sezon ürünler. Hepsi 1800 Tl. Bi bakın derim.

---Burada sadece kampanyalarmış sanırım, pardon--
Kızlar sade bir kahvaltı takımı yok mudur? :KK43: Ben çok desenli (çiçek,kuş vb) olmayan bir model arıyorum. Önerebileceğimiz marka-model var mı?

Uygun bence :KK66:
Bahama 6 Parça Tencere Seti Siyah Hisarın kendi sitesinde 189 TL
Hisar Multi Granit Gold 7 Parça Tencere Seti Hepsiburada da 289 TL

7 parça.jpg
55575_bahama_large.jpg

7 parça.jpg

Çeyiz ürünleri için artık birden çok internet sitesi ve instagram sayfası var bu sıralar favorim sarı bulut ama :) valla her sorana burayı diyorum artık yeni yerlerde keşfetmem gerek yok mu sizin bildiğiniz bir yer :)

X