çeyiz ürünleriyle ilgili gördüğümüz kampanyaları paylaşalım!

aa hangisini aldın :) güle güle kullan canım:KK51::KK54:
kek kalıplarını ama henüz denemedim canım nette biri yapışıyor yazmış inşallah yapişmaz o aynı renkte silikon firça çırpıcı setinide aldım ve dönen bir baharat takımı var 12 li.. baharat takımının delikleri aynı boy bi o kötü.. hani tuz biber için farklıdırya o düşünülmemiş.

kek kalıplarını ama henüz denemedim canım nette biri yapışıyor yazmış inşallah yapişmaz o aynı renkte silikon firça çırpıcı setinide aldım ve dönen bir baharat takımı var 12 li.. baharat takımının delikleri aynı boy bi o kötü.. hani tuz biber için farklıdırya o düşünülmemiş.
ben de birinden duydum yapışıyor diye sonra birisi denedim yapışma olmadı yazmış içim rahatladı açıkçası :) aldıklarının hepsini güle güle kullan canım :dondurma:

Bende tantitoni 3lü kek kalıbı setinden mor rengi aldım ve bi tanesi kelepçeli oyuzden tercih ettim kek soğuduktan sonra çıkarıcaz yapcak bişey yok illaki yapışıyor sıcakken hangi kalıp olursa olsun :KK53:

ben de birinden duydum yapışıyor diye sonra birisi denedim yapışma olmadı yazmış içim rahatladı açıkçası :) aldıklarının hepsini güle güle kullan canım :dondurma:
bugünlerde denemeyi düşünüyorum ev yerleştirmekten fırsat olmadı açıkçası. ama iyi kurulanması gerek onu farkettim paslanabilirler sanki..

Bende tantitoni 3lü kek kalıbı setinden mor rengi aldım ve bi tanesi kelepçeli oyuzden tercih ettim kek soğuduktan sonra çıkarıcaz yapcak bişey yok illaki yapışıyor sıcakken hangi kalıp olursa olsun :KK53:
ben kelepçeli olanı denedim de sanki çıkmıyor gibi geldi fazla da zorlamadım açıkçası..

bugünlerde denemeyi düşünüyorum ev yerleştirmekten fırsat olmadı açıkçası. ama iyi kurulanması gerek onu farkettim paslanabilirler sanki..
tabanını iyi yağlarsanız hiç bi sorun olmaz 2 yıldır kullanıyorum tüm setini sadece çabuk çiziliyor birde hergün kullanılmadığı için makinayada atıyorum makinadan kuru halde çıkıyor bi sorun yaşamadım.

tabanını iyi yağlarsanız hiç bi sorun olmaz 2 yıldır kullanıyorum tüm setini sadece çabuk çiziliyor birde hergün kullanılmadığı için makinayada atıyorum makinadan kuru halde çıkıyor bi sorun yaşamadım.
Teşekkür ederim canım ben hiç kullanmadım daha elde yıkayıp kaldırdım sanırım az bi yer nemli kalmış pas gibi geldi silince geçti ama. ondan dedim paslanabilir diye...

bende kelepçeliler yapışıyor diye çiçek kek kalıbı aldım tefalden kime sorsam tefalden çok memnunum dedi
kelepçeli olanda da aklım kalmadı değil hani
şimdi fırın kabı alacağım yemekler için büyük tepsiyle olmuyor 2 kişiyiz
önerilerinizi bekliyorum

bende kelepçeliler yapışıyor diye çiçek kek kalıbı aldım tefalden kime sorsam tefalden çok memnunum dedi
önerilerinizi bekliyorum
benim borcam var ve fırının kendi tepsileri.. ayrıca almadım canım...

önerilerinizi bekliyorum
ben bernardodan fırın tepsileri almıştım orta boy ve küçük boy..

Merhaba arkadaşlar
Takip ettiğim sitelerde bugün güzel şeyler gördüm size de fırsat buldukça bakmanızı tavsiye ederim
Evidea, n11, cookplus, English home, Madame Coco, Esse, Taç, Emsan
Şu an mesela Cookplus sitesinde çok güzel indirimler var, Esse'nin sitesine giremiyorum bu aralar ama mağazalarında güzel indirimler oluyor. Ben kendi çapımda ufak tefek şeyler alıyorum çeyizime, çalışırken almakta fayda var düşüncesiyle ama bunu etrafımda paylaşacak kimse olmayınca buraya yazayım istedim.

Çeyiz neyden almaya başlasak ufak tefek şeylerden mi başlasam yoksa bi yemek takımı falan taksidine mi girsem 1 yıl kadar bir surem vardir herhalde :KK17:

Merhaba arkadaşlar emsan kampanya başlatmış. Aragon tencere seti, kare yemek takımı, çatal kaşık bıçak takımı ve kahvaltı takımı 2800 lira. İlgilenen arkadaşlara duyurulur :)

Çeyiz neyden almaya başlasak ufak tefek şeylerden mi başlasam yoksa bi yemek takımı falan taksidine mi girsem 1 yıl kadar bir surem vardir herhalde :KK17:
Bu tamamen sana bağlı. Şuan çeyizdeki en pahalı şeyler yemek takımı fln olan çeyiz setleri. Eğer para biriktiremiyorsan böyle setleri alıp ödemeye başlayabilirsin. Ya da önce ufak tefeklerden başlayabilirsin. Ben önce çeyiz seti aldım bi yandanda indirmleri gördükçe ufak tefek şeyleri aldım .. 1 sene gayet ideal bir çok şeyi almak için

X