Çekmeköy hakkında bilgisi olan

Güzel siteler var oralarda, ara sokaklar o kadar değil ama sitelerde temiz düzgünü o civarda güzel... Ben beykozu beğeniyorum ama dediğin gibi bir şeye ulaşmak zor trafiği çileden çıkarır yoldan ötürü.. yeşillik 10 numara ama😍
Haftasonu hep ordayız annemlerde kalıyoruz kafa dinlemek için on numara orda büyüdüm yeri ayrı ama gerçekten her şey kısıtlı yollar dar hemen trafik oluyor geç gelişiyor falan :)

Armağanı beğenmeyip yeniden doğmaya mı gittin püüü :KK70:

Ben de Bulgurlu da oturuyordum. İş yerim de çekmeköydeydi.
oo ballıı, bulgurluda oturana ballı derim ben :KK70:
o kadar güzel bi orta ki her yere hakim.. mesafe anlamında çok güzel bir semt her yere hızlıca şipşak ulaşıyorsun. metroyla 2 dk altunizade sonra hoop karşıdasın. falan mis gibi

oo ballıı, bulgurluda oturana ballı derim ben :KK70:
o kadar güzel bi orta ki her yere hakim.. mesafe anlamında çok güzel bir semt her yere hızlıca şipşak ulaşıyorsun. metroyla 2 dk altunizade sonra hoop karşıdasın. falan mis gibi

Gerçekten çok iyi konumu. Ümraniye çarşı yürüme mesafesinde. Tek otobüs taksim. Çamlıca'ya yürüme mesafesinde. Bulgurlu metrosunu dibinde oturuyorduk. Annemler hala orada. Bizim sülale Bulgurlu mahallesini parselledi :KK70:
Diğer adı Ordulular mahallesi

Gerçekten çok iyi konumu. Ümraniye çarşı yürüme mesafesinde. Tek otobüs taksim. Çamlıca'ya yürüme mesafesinde. Bulgurlu metrosunu dibinde oturuyorduk. Annemler hala orada. Bizim sülale Bulgurlu mahallesini parselledi :KK70:
Diğer adı Ordulular mahallesi
Valla işin iş mis gibi sakın bi yere kıpırdama :KK70:

X