Çekmeköy hakkında bilgisi olan

Mehmet Akif Ersoy tarafı nasil
O lokasyonda mahallede Ataşehir dudullu terminali, kamilkoç ve pamukkalenin dudulluda yolcu alıp bıraktıkları terminalleri var.. Modoko ve İmes'in dibi diyebiliriz. Benim size tavsiyem evi almadan evvel sağına soluna lokasyona bakmanız.. Sanayinin dibi olunca ister istemez oturan profili de ona kayıyor.. ama büyük siteler de mevcut onda da beyaz yakalı çalışan memur profili daha fazla.. sokaktan sokağa değişiyor ister istemez yapılaşmaya göre..

Ben necip Fazılı sevmemiştim :KK70: sitelerin olduğu kısımlar fena değil güzel ama apartman mod olan yerlerde her çeşit insan var, otururken bana arada kalmış bir yer gibi geldi taşınmıştım😅
benim ev metrogardenin oralarda. bana iyi geliyor her şey elimin altında. :KK70:
zamanında beykozda yaşamış biri olaraktannn her şeyin kısıtlı olduğu bir yerde yaşamak daha zor inan :KK70:
geçen annemlere gittim kızım soğan al dedi. İnan soğan bulamadım 3 büyük market(bim-a101-şok) 2 market manav gezdim yok baba kalmamış soğan :KK70: sadece o kadar market var

benim ev metrogardenin oralarda. bana iyi geliyor her şey elimin altında. :KK70:
zamanında beykozda yaşamış biri olaraktannn her şeyin kısıtlı olduğu bir yerde yaşamak daha zor inan :KK70:
geçen annemlere gittim kızım soğan al dedi. İnan soğan bulamadım 3 büyük market(bim-a101-şok) 2 market manav gezdim yok baba kalmamış soğan :KK70: sadece o kadar market var
Metrogardenın dibinde iki site var biri villa sitesi favorim, biri de sur yapının sitesi petrol ofisinin yanındaki adını unuttum firmanın havuzlu falan sitesi :KK70: onlar güzel mis gibi😁😁

Metrogardenın dibinde iki site var biri villa sitesi favorim, biri de sur yapının sitesi petrol ofisinin yanındaki adını unuttum firmanın havuzlu falan sitesi :KK70: onlar güzel mis gibi😁😁
bende hemen karşısında evidea sitesi ve akkent sitesi var onları çok beğeniyorum çok sakin orası

bende hemen karşısında evidea sitesi ve akkent sitesi var onları çok beğeniyorum çok sakin orası
Güzel siteler var oralarda, ara sokaklar o kadar değil ama sitelerde temiz düzgünü o civarda güzel... Ben beykozu beğeniyorum ama dediğin gibi bir şeye ulaşmak zor trafiği çileden çıkarır yoldan ötürü.. yeşillik 10 numara ama😍

X