Çekmeköy hakkında bilgisi olan

Kutusut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
167
110
28
Çekmeköy hangi mahalleleri iyidir?;Adnan Kahveci caddesi taraflarından ev bakıyoruz ama bölgeyi çok iyi tanımıyoruz önerir misiniz? Kiraya vereceğiz biz de kiradayız. Ama ileride taşıyabiliriz. Bölgeyi tanıyan biri anlayabilir mi

Çekmeköy hangi mahalleleri iyidir?;Adnan Kahveci caddesi taraflarından ev bakıyoruz ama bölgeyi çok iyi tanımıyoruz önerir misiniz? Kiraya vereceğiz biz de kiradayız. Ama ileride taşıyabiliriz. Bölgeyi tanıyan biri anlayabilir mi
Ara mahallelerinden ziyade cadde üstü yerlere bakın. Sitelerin olduğu Hamidiye Mah. Mimar Sinan caddesi , Barış Yolu cad. olabilir. Madenler olabilir.
Ara mahalleleri tavsiye etmem. İç taraflar biraz karışık

Ablam hamidiye mahallesinde oturmuştu gayet güzeldi komşuları vs

Mehmet Akif tarafları güzel ve sakin

O taraflar metroya da yakın ama bütçemizi aşıyor Soğukpınar Taşdelen taraflarına başlıyoruz buraları nasıl? Yeni metro da sanırım buraya yakın geçecekniş

Taşdelen'i sevmiyorum ben. Çekmeköy'de oturacak olsam en son tercih edeceğim yer olur

O taraflar metroya da yakın ama bütçemizi aşıyor Soğukpınar Taşdelen taraflarına başlıyoruz buraları nasıl? Yeni metro da sanırım buraya yakın geçecekniş
Taşdelen konum olarak çok iyi
Her şey elinin altında
Madenlere ve şile otoyoluna yakın

Ormanköy açıldı. Hem orman içinde sosyal tesis oldu hem de site lüks ve altında kafeler var. Renk ve canlılık geldi oralara.

Akşamları cıvıl cıvıl

Çamlık taraflarına bakabilirsiniz orası da nezih geldi bana. Taşdelenin merkezi yerleri güzel.
Ben Necip Fazılda oturuyorum tam çekmeköye gitmeden geride oradan da memnunum çok nezih güvenli bir bölge bana göre :) Çekmeköy'ü genel olarak seviyorum ya ulaşımı insanları fena değil yani :)

Tam taşdeleni deli gibi övdükten sonra gördüğüm bu yorum 😁

Ben Çekmeköy'ün kuruluşunu biliyorum. Orada ilk siteleri babamla amcamlar yaptı. Dağ bayırken girmişler oraya. Taşdelen hiç tekin değildi o yüzden hep uzak duruyorum oradan :KK70:

Çamlık taraflarına bakabilirsiniz orası da nezih geldi bana. Taşdelenin merkezi yerleri güzel.
Ben Necip Fazılda oturuyorum tam çekmeköye gitmeden geride oradan da memnunum çok nezih güvenli bir bölge bana göre :) Çekmeköy'ü genel olarak seviyorum ya ulaşımı insanları fena değil yani :)
Ben necip Fazılı sevmemiştim :KK70: sitelerin olduğu kısımlar fena değil güzel ama apartman mod olan yerlerde her çeşit insan var, otururken bana arada kalmış bir yer gibi geldi taşınmıştım😅

Ara mahallelerinden ziyade cadde üstü yerlere bakın. Sitelerin olduğu Hamidiye Mah. Mimar Sinan caddesi , Barış Yolu cad. olabilir. Madenler olabilir.
Ara mahalleleri tavsiye etmem. İç taraflar biraz karışık
Katılıyorum

X