Burun ameliyatım resimli

Evet 4,5 ay oldu . Resimler bir iki gün öncesine ait.
Diğer resimleri gördüm. Son hali gayet güzel sadece ön profilden bakıldığında üst kısımda hala şişlik olduğu görülüyor. Zaten doktorunuz da demiş 1.5 yılı bulur diye. Ama gayet iyi duruyor.

Bugün ameliyatımın 17.günü.
Dün bantlar çıktı.
Burnum yandan tam istediğim gibi .
Fakat önden ucunu nedense çok kalın buldum.
Evet Şuanda ödem var biliyorum ama ne kadar incelebilir ki diye düşünüyorum.

Birde birşey sormak istiyorum burnumun yanları yanaklarıma doğru dolgu yaptırmışım gibi inanılmaz şiş.
Böyle olan oldumu daha önce .Burnum için beklemem gerektiğini biliyorum o yüzden burnum değilde yüzümdeki ödem çabuk gitsin diye ne yapabilirim.
Hem kocaman burun ucu hemde şiş yanaklar bambaşka biri gibiyim .
Neden bu kadar derrtlsiniz anliyamiyorum ki
Önceden de birşeyi iz yokmuş
Sizi ne kadar değiştirmiş olabilir ki
Bu kadar eziyete strese değmez asla
Kimse sana bı rguzellik geldi diyeceğini sanmiyorum

Neden bu kadar derrtlsiniz anliyamiyorum ki
Önceden de birşeyi iz yokmuş
Sizi ne kadar değiştirmiş olabilir ki
Bu kadar eziyete strese değmez asla
Kimse sana bı rguzellik geldi diyeceğini sanmiyorum
Bu söylediklerinize katılıyorum . Bu kadar eziyete ve strese değmezdi.
Kendi adıma çok zorlu bir süreç geçirdiğim için doğal olarak çektiğim sıkıntılara degsin istiyorum ama bundan sonrası kısmet şu anda dertlendiğim bir durum yok sadece yaşadıklarımı paylaşıyorum.
Teşekkürler🙏

Kendi adıma çok zorlu bir süreç geçirdiğim için doğal olarak çektiğim sıkıntılara degsin istiyorum ama bundan sonrası kısmet şu anda dertlendiğim bir durum yok sadece yaşadıklarımı paylaşıyorum.
Teşekkürler🙏
Geçmiş olsun benim ciltte kalın benimde burun sırtında kemer çıktı burun ucu düşük göründü hala istedigim kavis yok. Üzmek istemem ama geçmiyor yani zaten burun sırtı hemen iniyor topluyor ucunun güzel gorunmesi de yine burun sırtına bağlı. Sizinde düz inmiş burun sırtınız o yüzden düşük görüyor olabilirsiniz ama burun ucu düşmemiş bence. Önceden yüksek başlayan bir kemerim vardı yapılabilecek en iyi hali bu muydu bilmiyorum ama burundan buruna sonuç degisiyor malumm.. bu arada kemer geçmediği için revizyon oldum aynı doktora. şimdi de burun ucuna doğru önden kalın iniyor 😂 yani işin özü kabalık baki kalıyor deri kalın olunca. Az önce baktım ga y e evin mıydı oyuncu ne kadar güzel incelmiş önden yandan .. tüm sonuçlar öyle olabilir sanıyoruz ama başa gelince coook stresli bir bekleyiş oluyor....

Teşekkürler🙏
Kavis olmasın nolcak ki bu şekilde çok doğal olmuş ucunun düşeceğini sanmıyorum size ilk halinden sonra milim milim derinin gevşemisi düşmüş gibi geliyor olabilir..Ben olsam bu burna revizyon düşünmem:)

Geçmiş olsun benim ciltte kalın benimde burun sırtında kemer çıktı burun ucu düşük göründü hala istedigim kavis yok. Üzmek istemem ama geçmiyor yani zaten burun sırtı hemen iniyor topluyor ucunun güzel gorunmesi de yine burun sırtına bağlı. Sizinde düz inmiş burun sırtınız o yüzden düşük görüyor olabilirsiniz ama burun ucu düşmemiş bence. Önceden yüksek başlayan bir kemerim vardı yapılabilecek en iyi hali bu muydu bilmiyorum ama burundan buruna sonuç degisiyor malumm.. bu arada kemer geçmediği için revizyon oldum aynı doktora. şimdi de burun ucuna doğru önden kalın iniyor 😂 yani işin özü kabalık baki kalıyor deri kalın olunca. Az önce baktım ga y e evin mıydı oyuncu ne kadar güzel incelmiş önden yandan .. tüm sonuçlar öyle olabilir sanıyoruz ama başa gelince coook stresli bir bekleyiş oluyor....
Kesinlikle katılıyorum özellikle burun sırtının ucunun görüntüsünü komple etkilediği konusunda .
Yenimi revizyon oldunuz revizyonlarda ödem daha daha geç iyileşiyor diye biliyorum ödemler inince ince görünür en azından kemerden kurtulmuşsunuz

Kavis olmasın nolcak ki bu şekilde çok doğal olmuş ucunun düşeceğini sanmıyorum size ilk halinden sonra milim milim derinin gevşemisi düşmüş gibi geliyor olabilir..Ben olsam bu burna revizyon düşünmem:)
Şuanki halinden memnunum ucundaki uzama bana düşme gibi geliypr olabilir ,yada ödemler aşağı indiği için .
Eğer bu şekilde kalırsa zaten revizyon düşünmem .Daha fazla inerse sadece ucu için olabilirim ama beklemekte kararlıyım uzun bir süre
Teşekkür ederim bu arada 🙏

Kesinlikle katılıyorum özellikle burun sırtının ucunun görüntüsünü komple etkilediği konusunda .
Yenimi revizyon oldunuz revizyonlarda ödem daha daha geç iyileşiyor diye biliyorum ödemler inince ince görünür en azından kemerden kurtulmuşsunuz
Umarım . Klinikte oldum bu arada genel anestezi almadım. siz masaj yapıyor musunuz bilmiyorum ama yaparken hala burun etli kısmında öyle hareket eden biseyler oluyor yukarı doğru masajda ve çok kalın sizin de öyle bir his aldiginizi düşünüyorum beton gibi değil mi :) sizinde bütün olarak güzel bu arada daha da iner sizin. Ben 10 ay + revizyon 6 ay geçti. Aşağı yukarı bundan öteye gecmez benim. sagdan soldan farklı kusursuz olmadi mesela:/ supratip geçiş o kadar önemli ki masa fotograflarina ben çok inanmıyorum o an bastırıp istedikleri şekli verebiliyorlar diye biliyorum ztn şiş offf karışık kafalarrr

Merhaba kızlar bende 8 gün önce revizyon oldum genel olarak memnunum ama burun ucunu daha kalkık istemiştim çünkü şişlikler indikten sonra yer çekimi etkisi v.s. Zaten inecek diye ama ban hiç kalkık gelmedi ve çok üzüldüm. Tecrübeli arkadaşlar resme bakıp yorum yaparmısınız gerçek fikirlerinizi 🙏

Arkadaşlar merhaba ben de beş gün önce ameliyat oldum. Ameliyat masasındaki görüntüsü beni tatmin etti açıkçası. İstediğim gibi burun uzunluğum kısalmış fakat uç kısmı eskisinden daha büyük gibi geldi tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum. Masadaki halinde ödem var mıdır burun ucu biraz daha küçülür mü.
Önden baktığımda burun deliklerim gözükmüyor ve istediğim gibi küçük olmuş inşallah bantlar çıktıktan sonra önden görüntüsünü de beğenirim.
İlk ameliyata gore ikinci ameliyat zormu

Burun ucu düşmesi dışında hiç bir değişiklik olmadı maalesef .Ödem vs inmiştir artık 8 ay oldu ama hala burnum kalın ve şiş ve artık bu şekilde kalacağına inanıyorum

X