Burun ameliyatım resimli

BoNCuK_

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.935
42
Arkadaşlar merhaba ben de beş gün önce ameliyat oldum. Ameliyat masasındaki görüntüsü beni tatmin etti açıkçası. İstediğim gibi burun uzunluğum kısalmış fakat uç kısmı eskisinden daha büyük gibi geldi tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum. Masadaki halinde ödem var mıdır burun ucu biraz daha küçülür mü.
Önden baktığımda burun deliklerim gözükmüyor ve istediğim gibi küçük olmuş inşallah bantlar çıktıktan sonra önden görüntüsünü de beğenirim.

Resimleri paylaşıyorum

Eklentiler

• IMG_9242.jpeg
    IMG_9242.jpeg
    98,3 KB · Görüntüleme: 1.038
Kimse cevap yazmamış sağlık olsun.
Umarım biri bana yardımcı olur.
Ameliyattan sonra yanaklarımın alt kısımlarına indi şişlik.
Bugün 7.günüm ve yanaklarımda şişlik hiç kalmadı fakat resmen o bölge sarkık duruyor bu inşallah geçişi bir durumdur .
Yaşayan varmı aynı durumu ve geçtimi 😔

Diğer bir sorum doktor bana kremin ağzını hafif burnuna yaklaştır ve iyice içine sık ne kadar sıkarsan Okadar iyi bir ay yapacaksın dedi .
Ama genzime kaçar krem çok katı dedim yapmalısın dedi .
Sizdeyse böylemi .Az önce denedim yapamıyorum .

Şuanda yüzümde şişlikler indi ama yanaklarımın altları böyle sarkık oldu :KK43:
Yani başıma ağrılar girdi gerçekten 😦

Eklentiler

• IMG_9270.jpeg
    IMG_9270.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 956
  • B47933B1-E0F9-420D-A733-965D4B1C9A6A.jpeg
    B47933B1-E0F9-420D-A733-965D4B1C9A6A.jpeg
    323,9 KB · Görüntüleme: 853
Acele etme 6 7 aya ancak son hallerine yakın durumunu alıyor. Öncesinde çok yorum takıntı yapma yerleşir zamanla

Korkma sıkıntı olmaz toparlar yüzün zamanla şu an çok erken. Bu ilk ameliyat mı revizyon mu. Öncesi de ameliyatlık değilmiş.
Teşekkür ederim.inşalah öyle olur şişlik değilde sarkma gibi duruyor çünkü .
İlk ameliyat revizyon değil

Bugün ameliyatımın 17.günü.
Dün bantlar çıktı.
Burnum yandan tam istediğim gibi .
Fakat önden ucunu nedense çok kalın buldum.
Evet Şuanda ödem var biliyorum ama ne kadar incelebilir ki diye düşünüyorum.

Birde birşey sormak istiyorum burnumun yanları yanaklarıma doğru dolgu yaptırmışım gibi inanılmaz şiş.
Böyle olan oldumu daha önce .Burnum için beklemem gerektiğini biliyorum o yüzden burnum değilde yüzümdeki ödem çabuk gitsin diye ne yapabilirim.
Hem kocaman burun ucu hemde şiş yanaklar bambaşka biri gibiyim .

Eklentiler

• IMG_9508.jpeg
    IMG_9508.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 687
  • IMG_9509.jpeg
    IMG_9509.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 663
Bugün ameliyatımın 17.günü.
Dün bantlar çıktı.
Burnum yandan tam istediğim gibi .
Fakat önden ucunu nedense çok kalın buldum.
Evet Şuanda ödem var biliyorum ama ne kadar incelebilir ki diye düşünüyorum.

Birde birşey sormak istiyorum burnumun yanları yanaklarıma doğru dolgu yaptırmışım gibi inanılmaz şiş.
Böyle olan oldumu daha önce .Burnum için beklemem gerektiğini biliyorum o yüzden burnum değilde yüzümdeki ödem çabuk gitsin diye ne yapabilirim.
Hem kocaman burun ucu hemde şiş yanaklar bambaşka biri gibiyim .

Eklentiler

• IMG_9508.jpeg
    IMG_9508.jpeg
    83,5 KB · Görüntüleme: 620
  • IMG_9505.jpeg
    IMG_9505.jpeg
    86,7 KB · Görüntüleme: 798
Cok güzel olmuş 3 kez ameliyat olan biriyim şanslısın iyi dr denk gelmişin, 1 yıla anca oturur ,burun ucun biraz düşer burun ödemli daha çok incelecek her yerden ,çok beğendim güle güle kullan .

Canım yanaklari bilemedim ben hiç yaşamadım, ama,ödem yapabilir ,başka.islem yapılmadı dimi yakin zamanda botox ,dolgu vs

Cok güzel olmuş 3 kez ameliyat olan biriyim şanslısın iyi dr denk gelmişin, 1 yıla anca oturur ,burun ucun biraz düşer burun ödemli daha çok incelecek her yerden ,çok beğendim güle güle kullan .
Teşekkür ederim,ananas hapına başladım.Birde ödemler için arnica krem önerdiler .Belki biraz süreçi hızlandırabilir

X