Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa'da gelin başı

Gelin başı için mutlaka Hair House'tan da fiyat alın. Salon çok güzel bir kere. Yani evleneceğin gün yakınlarında o heyecanlı saatleri geçirmek için de güzel bir yer seçmek

Eklentiler

• $005.jpg
    $005.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
:nazar:Cnm,Heykel civarında istersen,Setbaşı Sinemanın karşı aralığında,sırf bayan çalışanı olan kuaför var.Gelinbaşı,porselen makyaj,ciltbakımı,epilasyon,manikür,pedikür,agda,zayıflama,aklına ne gelirse herşey var.Fiyatlarıda çok uygun,sıcak,samimi bir ortam,tavsiye ederim...

kızlar bu tavsiye edilen yerlerde genelde erkek kuaför oluyor sanırım ben tesettürlü bir bayanım kınamda acık olacak ama düğünümde kapalı alacak İNŞALLAH sadece bayanların çalıştığı güzel bir yer varmı tavsiye edebileceğiniz?

kızlar bu tavsiye edilen yerlerde genelde erkek kuaför oluyor sanırım ben tesettürlü bir bayanım kınamda acık olacak ama düğünümde kapalı alacak İNŞALLAH sadece bayanların çalıştığı güzel bir yer varmı tavsiye edebileceğiniz?
Kız lisesinin karşı köşesinde Rene kuaför var, yıllardır kuaförümdür. Annemin de bekarlığından beri kuaförü onlardır. Sadece bayan çalışan var..

Kız lisesinin karşı köşesinde Rene kuaför var, yıllardır kuaförümdür. Annemin de bekarlığından beri kuaförü onlardır. Sadece bayan çalışan var..[/QUO

gelin saçı ve makyaj konusundada güvenebileceğimiz bir yermi peki

gelin saçı ve makyaj konusundada güvenebileceğimiz bir yermi peki
ben herzaman memnun çıkmışımdır oradan, ama tabi ne istediğini tam olarak ifade etmen çok önemli. Abartıyı sevene abartı yapar, sadeyi sevene sade yapar.. Benim tarzımı artık bildikleri için ben hiç tarif etmiyorum, kendimi onların ellerine bırakıyorum. Ama sen ilk kez gideceğin için bişey diyemem, istersen önce bi gidip deneme yaptır, memnun kalırsan gidersin:KK34:
çünkü bu tür şeyler görecelidir, ben beğenirim ama sen beğenmeyebilirsin, zevk meselesi canım:KK34:
bu arada kuzenimin gelin saçını, yengemin gelin saçını hep onlar yaptılar

Son düzenleme:
ben herzaman memnun çıkmışımdır oradan, ama tabi ne istediğini tam olarak ifade etmen çok önemli. Abartıyı sevene abartı yapar, sadeyi sevene sade yapar.. Benim tarzımı artık bildikleri için ben hiç tarif etmiyorum, kendimi onların ellerine bırakıyorum. Ama sen ilk kez gideceğin için bişey diyemem, istersen önce bi gidip deneme yaptır, memnun kalırsan gidersin:KK34:
çünkü bu tür şeyler görecelidir, ben beğenirim ama sen beğenmeyebilirsin, zevk meselesi canım:KK34:
bu arada kuzenimin gelin saçını, yengemin gelin saçını hep onlar yaptılar

teşekkür ederim ilk fırsattta görüşeyim orayla fiyatlar hakkında bilginiz varmı

gelin saçı hakkında pek fikrim yok çünkü en son kuzenimin düğünü oldu, 1buçuk yıl önce, fiyatı hatırlamıyorum ama boyayı 60 tl ye yaptı geçenlerde, saçım uzun benim, üzerine de balyaj attırdım 60 tl de o tuttu. Kesim de 20 tl galiba, bunlara göre ortalama bi fikir edinirsin belki.
Rica ederim, umarım memnun kalırsın:KK34:

gelin saçı hakkında pek fikrim yok çünkü en son kuzenimin düğünü oldu, 1buçuk yıl önce, fiyatı hatırlamıyorum ama boyayı 60 tl ye yaptı geçenlerde, saçım uzun benim, üzerine de balyaj attırdım 60 tl de o tuttu. Kesim de 20 tl galiba, bunlara göre ortalama bi fikir edinirsin belki.
Rica ederim, umarım memnun kalırsın:KK34:

İNŞALLAH sağolun tekrar:KK34:kızlar başka önerisi olan varsa bekliyorum

bursalı kızlar yokmu tavsiye edebileceğiniz yerler cok kararsızım hair house ve çamlıcadaki mine kuaförü iyi diyorlar ama giden varmı acaba:KK25:

tubayavuz tekrar merhaba:KK3:
geçen gün bir yakınımın düğünü için rene kuaföre gidip saçlarımı yaptırdım. Saçlarımı sardırıp makinaya girdim, sonra önleri su dalgası şeklinde, arkaları hafif toplattım. Bir de makyaj ve french yaptırdım. 75 tl ödedim. Nişan için de fiyat sordum, 250 tl dediler, saç makyaj dahil...

kızlar merınos un altında kanal boyu var orda fatos kuafor var. 23 yıldır kuaforluk yapıyor. gıden tek bı kısıden sıkayet duymadım bu gune kadar. fıyatlarıda cok ucuk degıl yanı normal topuz + makyaja 40 50 tl falan alıyolar. lınk vermek yasak mı bılmıyorumda face te ark olarak ekleyın orda yaptıgı sac modellerı var bakabılırsınız

tubayavuz tekrar merhaba:KK3:
geçen gün bir yakınımın düğünü için rene kuaföre gidip saçlarımı yaptırdım. Saçlarımı sardırıp makinaya girdim, sonra önleri su dalgası şeklinde, arkaları hafif toplattım. Bir de makyaj ve french yaptırdım. 75 tl ödedim. Nişan için de fiyat sordum, 250 tl dediler, saç makyaj dahil...

cok sağolun fiyatta sormuşsunuz makyaj konusunda iyilermi peki

cok sağolun fiyatta sormuşsunuz makyaj konusunda iyilermi peki
Rica ederim:KK34: makyaj da orada hanife diye bi bayan var, o süper yapıyor. Yani elbiseni gösterip hafif mi ağır mı nasıl bir makyaj istediğini söylediğinde çok güzel bir makyaj yapacağına eminim.. ama yine de bu tür şeyler görecelidir, hayal kırıklığına uğramamak için önceden görüşüp denemen lazım, belki de benim beğendiğimi siz beğenmezsiniz.. ama ben geçen haftaki makyajıma bayıldım walla:KK16:

canım bende sana hair word öneririm benimde bu hafta sonu nişanım var orada yaptırıcam fiyat aldığımda sanada burda yazarım 2 şubeleri bulunuyo biri altıparmak caddesinde diğeri nalbant oğlunda bi uğra bence :KK55:

Lütfen konu için de iletişim bilgisi , site linki paylaşmayınız.
Bi kaç kişinin paylaşımlarını editledim.
Böyle paylaşımlar yüzünden uyarı alabilirsiniz. :KK20: :KK34:

Merhaba arkadaşlar benimde düğünün Bursa da olucak orada hiçbir yer bilmiyorum ben Ankara dayım. Bahsettiğiniz kuaförlerin yaptıkları saç örnekleri var mı acaba ya da kendinize yaptırdığınız saçların modellerini koyabilr misiniz?? Herkesin zevki değişiyor çünkü burada çok güzel diyerek önerilen yerde yapılan bir başkasının tarzı olmayabiliyor. Fatoş kuaförün sayfasını buldum ancak kendi yaptıkları modelleri göremedim 1-2 tane var onlarda çok klasik modeller çok anlaışmıyor yani tarzı.
Bu konuda fotoğraf paylaşımı yaparsanız çok sevinirim :))

canım bende sana hair word öneririm benimde bu hafta sonu nişanım var orada yaptırıcam fiyat aldığımda sanada burda yazarım 2 şubeleri bulunuyo biri altıparmak caddesinde diğeri nalbant oğlunda bi uğra bence :KK55:

nişan saçınız nasıl oldu paylaşabilr misinz??

X