Kız grubu meselesi

Hepsiyle aynıyım ama sorunca malzeme vermiş gibi olacağım gbi hissediyorum.çünkü çok fena dedikodu dönüyor yani yeri gelince
Hiç bir samimiyetinizin olmadığı ,bir sıkıntı durumunda açık açık soramadiginiz,bir şey yaparsam dislanabilirim tedirginliği yaşadığınız bu grupta olma isteği neden?
Ben gerilirim,derdimi açık açık soramadığım insanlarla yalandan aktiviteler yapmak hiç doğru gelmiyor

Kızlar merhaba size bir şey danışacağım bizim bi lise kız grubumuz beraber gün doğum günü kutluyoruz içlerinden birinin bana karşı sebebini bilmedeğm bi kuyruk acısı var yüzüme iyi ama bakışlarını falan yakalıyorum bazen bana karşı hissel olarak iyi şeyler hissetmiyorum . Geçen bi yere gittik ben o sırada kızım parka gitmek istedi dışarı çıkardım onu sonra yemekler geldi biz de kamelyaya geliyorduk sonra o kişinin şöyle dediğini duydum ben onu etiketlemek istemiyorum diğeri ekle canım ne olacak boşver falan dedi (orda bi tek ben yoktun )sonra ekledi storye ben alıntılamadım tabi. Ama araba da hiç bunu dememiş gibi davrandı kızımla oynadı . Şimdi size bir sorum var bizim yakında bi programımız var ve onun arabasıyla gidicektik onunla mı gideyim bilmiyormuş gibi yapıp yoksa taksi tutup mu gideyim nasıl bi tavır içinde olayım diğerlerinin ağzına malzeme olmak hiiç istemiyorum ama kendimi ezdirmek ve saf yerine koşturmakta istemiyorum tavsiye verir misiniz

Günlük hayatınızda elle tutulur sebepler olmadan böyle davranıyorsanız siz fark etmeseniz bile o negatif enerjiniz insanlara yansır. Muhtemelen karşınızdaki kızda sizin hareket ve tavırlarınızdan rahatsız olmuştur.
Ayrıca yetişkin kadın olarak sizde o an hayırdır neden böyle söylüyorsun etiketleme vs diye sorabilirdiniz. Sizde aynı onun gibi birşey yokmuş gibi arabada oturmuşsunuz.

Kızlar merhaba size bir şey danışacağım bizim bi lise kız grubumuz beraber gün doğum günü kutluyoruz içlerinden birinin bana karşı sebebini bilmedeğm bi kuyruk acısı var yüzüme iyi ama bakışlarını falan yakalıyorum bazen bana karşı hissel olarak iyi şeyler hissetmiyorum . Geçen bi yere gittik ben o sırada kızım parka gitmek istedi dışarı çıkardım onu sonra yemekler geldi biz de kamelyaya geliyorduk sonra o kişinin şöyle dediğini duydum ben onu etiketlemek istemiyorum diğeri ekle canım ne olacak boşver falan dedi (orda bi tek ben yoktun )sonra ekledi storye ben alıntılamadım tabi. Ama araba da hiç bunu dememiş gibi davrandı kızımla oynadı . Şimdi size bir sorum var bizim yakında bi programımız var ve onun arabasıyla gidicektik onunla mı gideyim bilmiyormuş gibi yapıp yoksa taksi tutup mu gideyim nasıl bi tavır içinde olayım diğerlerinin ağzına malzeme olmak hiiç istemiyorum ama kendimi ezdirmek ve saf yerine koşturmakta istemiyorum tavsiye verir misiniz
Ben olsam hiç bir şey olmamış gibi davranırım.
Kill them with the kindness 🌸

Arkadaşlıklar biraz da idare etmeyle oluyor bence. Yani bir çok arkadaş grubum var. Hepsinde zaman zaman rahatsızlıklarım oluyor ama çok sorun edeceğim bir şey değilse tolere ediyorum
Kesinlikle katılıyorum buna.
Hiç gerginlik yaşanmayan bir arkadaşlık olamaz açıkçası. Özellikle büyük arkadaş gruplarında mutlaka oluyor üstünde durmayın bence hiçbir şey olmamış gibi davranın.
Eğer size karşı bir hareketi olursa o zaman cevabını verirsiniz ya da ona göre davranırsınız.

paylaşılan fotoğrafta sen yoksan seni etiketlememek istemesi çok normal
senin de olduğun bi resim için etiket yapmak istemese o zaman başka olurdu

X