Kız grubu meselesi

Teşekkür ederim tavsiyeniz için onun arabasıyla mı gitsem sizce yoksa kendim ayrı mı
Başka bir üyenin de söylediği gibi şu ana kadar olan tutumunuzu devam ettirin, hatta onun arabasıyla gidin ki gözlem şansınız da artsın. Rahatsızlığınız devam edecek olursa -aracıyla gidip gelirken- ona göre sonraki adımları atarsınız.

Duyduğunuzu neden direkt sormadınız
Ben bi şey duydum benimle mi alakalı diye hemen orada.
Neyin ne olduğunu anlar ona göre tavır alırdınız.
Şimdi tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış gibi görünecek.

Yıldızınız barışmıyor belli ki o kişiyle ama grubun diğer üyeleri için de ağızlarına laf vermeyeyim diye düşünmeniz normal değil.
En azından biriyle daha samimi bi ilişkiniz olmalıydı

Arkadaslar selam, konuyla alakali bende size danismak istiyorum.
Calistigim yer acik ofis fazla selam alinip verilmez ve herkesin kendi konustugu bikac kisi var onun disinda arkadaslik pek olmaz.
Farkli katta samimi bi bayan arkadasim var genelde
Yemeklere beraber gideriz. Bu arkadas bugun bana mesaj yazdi ben yemege katilamicam diye. Isler bazen bazi birimlerde donemsel yogunluk gosterir tamam dedim. Normal buraya kadar hic sorun yok.
Bu arada baska bi bayan arkadas da var onunla da ayni projeye katilim saglicaz.
Yemek cikisinda samimi oldugum yanima geldi. Hemen ardina projedeki bayan arkadas da geldi. Bu arada o bayan arkadasla da ortak bi proje olacak ve ilk defa iletisimdeyiz.
Ben de yemege giderken bu projedekini gordum yalnizdi ve beni gordu kafasini cevirdi😂
Yemekte yanima gelince hemen patlattim sen yalnizdin beraber mi yediniz diye😀
Evet karsilastik dediler muhtemelen sozlesmisler.
Simdi ben bu samimi arkadasima tavir koydum.
Sonucta 3umuz tanisiyoruz ve beni de cagirabilirlerdi. Hayir yani cagirmicaksin madem neden yemek cikisinda yanima gelirsin😀
Bu arada ben tek idim.
Ne dersiniz sizce ben bosuna mi alinganlik yapiyorum
yani şimdi oldu mu böyle hiç damdan düşer gibi sizin konu aç butonunuz çalışmıyor mu ?

Seni eylememizi istemiyorsan cevaplar da zoruna gitmesin Allah bilir kıza karşı senin kuyruk acın vardır dolup dolup buraya yazmışsın, evet açık gördüm ondan yürüyorum hade canım.
Sen hade konumdan zaten sadece boş kalabalık yaptın şu an .

Duyduğunuzu neden direkt sormadınız
Ben bi şey duydum benimle mi alakalı diye hemen orada.
Neyin ne olduğunu anlar ona göre tavır alırdınız.
Şimdi tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış gibi görünecek.

Yıldızınız barışmıyor belli ki o kişiyle ama grubun diğer üyeleri için de ağızlarına laf vermeyeyim diye düşünmeniz normal değil.
En azından biriyle daha samimi bi ilişkiniz olmalıydı
Bilemiyorum bi şok yaşadım zaten ama sorsam çok güzel olurdu düşünemedim ve iş işten geçti

Senin gibi sevilmeyen birisi değilim en azından ağla
Oo bak bak müneccimde var aramızda hem de yorumlardan bile kimin ne olduğunu yazdığı kadarından bile fazlasını görüyor yorumluyor. Sen istenmediğin konu da neden duruyorsun hadi seni sevenlerin yanına git 😂

Seviyorum valla bi kişi için arama mesafe koymakta istemiyorm ama böyle bi şeye tepkisiz kalsam kendimi değersiz hissederim gibi geliyor
Arkadaşlıklar biraz da idare etmeyle oluyor bence. Yani bir çok arkadaş grubum var. Hepsinde zaman zaman rahatsızlıklarım oluyor ama çok sorun edeceğim bir şey değilse tolere ediyorum. Yoksa çevremizde insan kalmaz. En yakın arkadaşım, ilkokul arkadaşım mesela zaman zaman canımı sıktı ama idare ettim. Eh beni de idare eden çok insan vardır eminim. Ondan siz bir şey yok gibi davranın. İnsan ilişkileri böyle yürüyor yoksa kimse kalmaz çevremizde.

Bunun nesini yanlış duyabilirim aynen böyle dedi .sevmediğimi ve dolduğumu nerden çıkardınız . Konuyu niye hep saptırıyorsunuz.sadece şöyle davran veya umursama vs gibi tavsiyeler bekledim onlar hariç her yorum geliyor maşallah
Umursama ve onu görmezden gel. Sizin adınızı kullanarak "lotusu etiketlemek istemiyorum" mu dedi. Siz o sırada neredeydiniz de duydunuz? Sizden ayrı mı oturuyorlardı?

Şimdi şöyle bir durum var diğer kızlara sizin için bunu diyorsa sizi sevmiyor olabilir ve bunu diğer kızlarla konuşmuş demek ki. Belki diğerleriyle toplu dedikodunuz bile yapılmış olabilir...

Hissediyorsanız vardır bir durum. Ama açıkça bir saygısızlık terbiyesizlik yapmadıkça sorun yok bence. Ama mesafenizi de koyun mutlaka. Taksiyle gitmeniz göze batabilir mi bilmyorum ama ben olsam taksiye binerdim.

Hepsiyle aynıyım ama sorunca malzeme vermiş gibi olacağım gbi hissediyorum.çünkü çok fena dedikodu dönüyor yani yeri gelince

Bu insanlarla nasıl aynı ortama girip, arkadaşlık ediyorsunuz? Asla güvenmediğiniz insanlar belli ki. Ben olsam duyduğum anda az önce böyle birşey dedin ama sebebi nedir diye sorardım. Alacağım cevaba göre de hareket ederdim.

X