Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa'da gelin başı

turbuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2008
191
0
40
kızlar bursa'da gelin başı için hangi kuaförleri tavsiye edersiniz?Fiyatları hakkında da bilgi verirseniz sevinirm.Ben bir kuaföre sordum gelin başı için 250 tl.Yanımızda gelenler içinde 50 tl istedi.

canım ben heykelde kuaför mehmet e gitmiştim.200 e yapmıştı 3 sene önce.

yanımızda gelenlere bi kişi 50 yani.bende acaba yanımızda gelen3-4 kişininkini bedavaya yaparlarmı diye düşünüyordum.Nede olsa bizden fazla fazla alıyorlar.Bende Bursa'da iyi bi kuaför arıyorum.Pek bilgim yok.Hatta Bursa'da saçını yaptıran gelinlerimiz resminide koysa süper olur.

kızlar bursa'da gelin başı için hangi kuaförleri tavsiye edersiniz?Fiyatları hakkında da bilgi verirseniz sevinirm.Ben bir kuaföre sordum gelin başı için 250 tl.Yanımızda gelenler içinde 50 tl istedi.

canım sen hangi kuaföre sordun.

slm arkadaşlar kuoför AYFER (gazcılarda) ben düğünümde türban yaptırmıştım ama kınamda saçımı yaptırdım çok süper yapıyor ve çok pahalıya da yapmıyor. 3 sene önce evlendim fiyatını hatırlamıyorum ama sorup öğrenebilirsiniz. ben tlf da vereyim aramak isteyenlere 223 03 15 hoşçakalın

Almira Otelinin içinde Arzu kuaför var ben 1,5 yıl önce 150 tl ye orada yaptırmıştım. Fotoğraf albümümüzü de otelin içindeki uludağ coloura yaptırdığımız için ve tanıdık vasıtasıyla oraya gittiğimiz için saç ücreti biraz düşük olmuştu. benimle birlikte gelenlerden de 50 tl almıştı.Kendi kuaförüm erdal gürdal 750 tl gelin başı, yanımda gelenlerede 150 tl demişti.

selam ben uzun yıllardır ihsaniyedeki emma kuaföre gidiyorum çok güzel modern marjinal modeller yapıyorlar yani hayal ettiğinizin aynı bir saç modelini gerçekleştirebilirler. orada benim kuaförüm apo var çok yeteneklidir. danışmanızı tavsiye ederim fiyatı konusunda fikrim yok ama internetten emma.com olarak bakabilirsiniz. ve memnun kalacağınaza garanti ederim kaliteli bir yerdir.

bu konuları bende araştırıyorum 2,5 ay sonra düğünüm var....

ben de yıllardır Çatalfırın'daki ERDıNÇ KUAFÖR'e gidiyorum. Haziran'da düğünüm var ve saçımı kesinlikle oraya yaptıracağım. 300 liraya gelinbaşı yapıyor diye biliyorum,yanınızdakiler yaptırdıkları şeye göre ücretlendiriliyor.

Kızlar Bursa'da başka bildiğiniz kuaförler varmı.bursanın yabancısıyım ve güvenilir bi kuaför arıyorum.Bide gelin başı dışında hangi hizmetler dahil oluyor.manikür,pedikür cilt bakımı vs.

Gelinbaşına sadece saç dahildir canım..Manikür pedikürün gelin başıyla bir alakası yok ki?

Sana önerebileceğim Shacha var ama fiyatlı gelebilir..

Bulvar da, Kükürtlü de şubeleri var..Onun haricince düşünmem lazım..

Bu arada gelinin yanındaklerden para almamasını anlayamadım..Ben duymadım hiç para alınmamasını ?..

Sen hangi fiyat aralıklarında istiyorsun?

canım kükürtlüde kuaför ihsan var birde heykelde ünlü kuaför var oralardan fiyat alabilirsin ama diğer bakımlarını manikür pedikür vs onları düğünden bikaç gün önce yaptırman lasım aynı güne sıkıştırma bence ama her kuaför yanındakilerden para alır ama 50 lira bence pahalı:))

Gelinbaşına sadece saç dahildir canım..Manikür pedikürün gelin başıyla bir alakası yok ki?

Sana önerebileceğim Shacha var ama fiyatlı gelebilir..

Bulvar da, Kükürtlü de şubeleri var..Onun haricince düşünmem lazım..

Bu arada gelinin yanındaklerden para almamasını anlayamadım..Ben duymadım hiç para alınmamasını ?..

Sen hangi fiyat aralıklarında istiyorsun?

Ben bi kuaföre sordurttum.Gelinbaşı ile beraber manikür falanda dahil demişlerdi.O yüzden soruyorum.Bence sizde araştırırken sorun.Bazı kuaförler gelin başı dışında ekstra hizmetlerde veriyor diye duydum.

üff bu kuaför fiyatlarını duyunca az kalsın dudağım uçukluyordu galiba kuaför ev niyetine 1 ay kiralanıyor tam bir kira parasına 300 400 çok şaşırdım

kızlar gemlikte kuaför sedat var tavsiye ederim kesinlikle çok güzel saç yapıyor fiyatları tam bilmiyorum ama gelin başı 150tl sanırım gitmek isteyen olursa yardımcı olurum

cnm sana önerebilecegim çok iyi bi kuaför var melek kuaför tam adresini istersen verebilirim ama cok güzel sac yapıyor ve fiyatları çok uygun benim abimin düğününde düğün salonu ile anlaşmalıydı ve oraya gittik hiç para almadı cok memnun kalmıştık kendi düğünümdede oraya gittim götürdüğüm kişiler bırakamıyor zaten devamlı müsterisi oluyolar resimlerimde var mesajlardan takip edebilirsin....

kızlar bende heykelde setbaşındaki viyana kuaföre gittim dün sordum.genelde oraya gidiyrm zaten nevzat her konuda yardımcı oluo bana 2 gecelik fiyat verdi kına saçı makyajı düğün saçı ve makyajı 350 dedi tanıdık fiyatı sanırım bu ama genede yardımcı oluo ve çok ilgilenio benimde düğünüm temmuzda hala araştıyrm herşeyden önce kuaföre güvenmem gerek sanırım :)

benim bildiğim bir yer var kentmeydanında ki kuaför salonu biraz fiyatları fazladır ama çok güzledir işleri siper yaparlar tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar
bende düğünümü bursa'da yapacağım ve istanbulda yaşadığım için kuaförleriyle ilgili hiç bir bilgim yok
ihsaniye taraflarında bildiğiniz bir yer varsa sevinirim

Evet kızlar Bursanın yabancısı olarak bana da yardımda bulunun.Bi arkadaş sacha dan söz etmişti ama bi yerde onun 700 ytl olduğunu okudum.Bana çok geldi.

X