Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa'da gelin başı

cok cok teşekkür ederim gercekten cok tereddütlüyüm hiçbir yorum duymadım mekan hoşuma gitti en kısa zamanda bekliyorum mesajınızı

düğünüm gecen haftaydı cok tereddütlüydüm hair house konusunda ama yanılmışım 2 günde harika yaptılar herkes bayıldı özellikle makyaj konusunda sonuna kadar güvenebileceğiniz bir yer bursalı olup kuaför bulamayanlara tavsiye ederim fiyatlarıda cok ucuk değil

Gelin başı ve makyaj için ne kadar ödediniz acaba?

emma kuaför hakkında bilgisiolan var mı?

canım benim bir arkadaşım yaptırdı,topuzu gayet abartısızdı çok hoştu,ama makyajı çok daha güzeldi,hem çok doğal hem çok güzeldi.Ben çok beğenmiştim yani.Fiyat konusunda çok da uygun değiller diye biliyorum.Tabi herkesin fiyat anlayışı farklı o ayrı mesele:KK34:

Kızlar miss cerene giden var mı aranızda. Bir arkadaşım tavsiye etmişti ama gelin başı için nasıl olur bilmiyorum :S

canım benim bir arkadaşım yaptırdı,topuzu gayet abartısızdı çok hoştu,ama makyajı çok daha güzeldi,hem çok doğal hem çok güzeldi.Ben çok beğenmiştim yani.Fiyat konusunda çok da uygun değiller diye biliyorum.Tabi herkesin fiyat anlayışı farklı o ayrı mesele:KK34:

umarım benim de abartısız bir saç ve güzel bir makyaj olur:)sıkı bir pazarlıkla iyi bir fiyata anlaştık biz canım.teşekkürler yorumun için:)

umarım benim de abartısız bir saç ve güzel bir makyaj olur:)sıkı bir pazarlıkla iyi bir fiyata anlaştık biz canım.teşekkürler yorumun için:)

Rica ederim canım ne demek,hayırlısı olsun inş hallerindeki gibi olur herşey,mutluluklar dilerim:KK16:

kızlar bende emma kuaför ve hair word arasında kaldım bu hafta seçmem gerekiyor acil bana fikrinizi söylermisiniz?

setbaşındaki viyana kuaför veya yılmazel kuaför hakkında bilgi sahibi olan vr mı kızlar? hangisi daha iyidir? kararsız kaldım.

gelin saçımı tamer mercanda yaptırdım.çok çok çok memnun kaldım.kendisine bir kezde burdan teşekkür etmek istedim.ellerinize sağlık herşey çok güzeldi.ilginiz alakanız ve güler yüzünüz için teşekkürler.artık istanbuldayım ama her geldiğimde mutlaka uğrarım.eşimde teşekkürediyor.hoşcakalın:) :nazar:

Kızlar haftasonu düğünüm vardı bursada. burdaki yorumlara bakarak hair house kuaföre gittim. normal bir kuaförden çok daha fazla para verdim. Sonuç: Rezillik! Kına için bana 12:30 a randevu verdiler en geç 3 te çıkarsın dediler. Saat tam 18:30 da çıktım. Onlar yüzünden fotoğraf çekimi yapamadık. Bildiğiniz maşalı salık bir model gösterdim tamam dediler başladı benim saçımı toplamaya. Bir de iddilaşmaz mı gçsterdiğiniz saç toplu diye. Sonra düzeltecek diye tiftik tiftik yaptı saçımı. Saçlarım çok gür ve belimden daha uzun yapışık yapışık bir saç yaptılar.

Geldik düğün gününe 9:30 da gittim. 15:30 da kavga dövüş çıktım resmen. Kuaför hakkında genel bilgi vereyim koskoca salonda 2 kişi çalışıyor! Müşteri varsa dışarıdan makyöz falan çağırıyorlar. O da 1 kişi millet sıra bekliyor. Makyaj bitti diyorsun saç için yine 1 kişi! Ve bu arada rabdevusuz gelenleri de geri çevirmiyorlar çok kalabalıklarmış gibi! Kaç kişi saçı yarım halde salonu terketti! Benden sonra gelen geline 15:30 da çıkarsın dediler. Ben 15:30 da çıkarken gelini yeni aldılar. Ve kız fotoğraf çekimini kaçırdı düşünün moral bozukluğunu. Bu arada beni de en geç 13:00 de çıkaracaklarını söylemişlerdi.

He kavga dövüş saçım yapıldı ama ağlaya ağlaya çıktım ne fayda. Bir de çıkarken size kirpik taktık deyip 125 tl daha istediler. 1 kirpiğe ve ben kirpiği kendim götürmüştüm. Kendim getirdim diye itiraz edince 20 tl düşün dediler pişkin pişkin! Bir de üzerine yanımdaki fotoğrafçımın allığını fırçasını ve parlatıcısını alı çekmeceye atmışlar. Pişkin pişkin alınmıştır nereye konulduğunu bilmiyoruz deyip baştan savdılar.

Bunları yazıyorum kimse güvenip gitmesin. 2 gün boyunca sıkıntıdan patladım. Bu arada toplam 725 tl para verdim bunca rezilliğe!

hemen bir tavsiye veriyorum fsm de vıp kuaföre gittim 3 haziranda harika bir saç yaptılar ilgilendiler kınada da düğünde de herşey harikaydı beğenerek baktığım bir sürü resime imza attılar... veee ancak bu kadar güzel ve doğal bir gelin makyajı yapılabilirdi...:nazar:

gelin saçımı tamer mercanda yaptırdım.çok çok çok memnun kaldım.kendisine bir kezde burdan teşekkür etmek istedim.ellerinize sağlık herşey çok güzeldi.ilginiz alakanız ve güler yüzünüz için teşekkürler.artık istanbuldayım ama her geldiğimde mutlaka uğrarım.eşimde teşekkürediyor.hoşcakalın:) :nazar:

Bende tamer beye yaptirdim sacimi ve gerçekten cok güzel oldu.simdide surekli gittigim bi kuaför:)

Kesinlikle tek geçerim yılmaz ay kuaförü muhteşem saçlar yapıyor yılmaz bey .. yer Altıparmak cd. Addax Karşısı . Gelin ve nişan sacim ondan ve herkes bayildi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlar yaa benim düğünüm bursada salon karlıtepe de olacak.. salonun anlaşmalı olduğu kuaförlerden birini tercih edicem.. bursalı arkadaşlar bi yardımcı olsanız hangi kuaförü tercih etmeliyim..?? nolur yardım edin :KK25::KK25:
alternatifler bunlar:
*aysima
*alen
*hexen
*smart
*nezor

Merhaba benimde düğünüm Bursa da oldu, şehri bilmediğim için kuaför seçmekte çok zor oldu.Arkadaşın tavsiyesiyle Altıparmakta ki Erdem's kuaföre gittim, görüştüğüm tüm kuaförlerden pahalıydı dedim profesyonel herhalde sonuçta gelin saçı ve makyaj çok önemli dedim anlaştım.Kesinlikle tavsiye etmiyorum çıraklar ilgilendi beğenmeyince devreye sahibi girdi ama tüm işleri yarım yamalaktı, yanımda gelenlerin saçı bozuldu, benim topuzum yamuklaştı, makyaj desen herhangi bir parfümerideki kızlar yanlarında profesyonel kalır.Kınamda kendim yaptım daha başarılıydı makyajım.En beteri de favorilerimi topuza yapıştırmamışlar nasıl dikkatimden kaçtı anlamadım.Fotoğraflarıma videoya bakamıyorum ve kesinlikle tavsiye etmiyorum.

X