Anket Birini hayatınızdan çıkartma hakkınız olsa kimi çıkarırdınız?

Birini hayatınızdan çıkartma hakkınız olsa kimi çıkarırdınız?

• Patron

OY: 77 6,2%
  • Üst komşu

OY: 83 6,7%
  • Elti

OY: 92 7,4%
  • OY: 106 8,5%
  • Görümce

OY: 107 8,6%
  • Kayınvalide

OY: 305 24,6%
  • Kardeş

OY: 45 3,6%
  • Diğer

OY: 392 31,6%
  • Gelin

OY: 33 2,7%

• Ankete Katılan
    1.240
En iyisi eşi çıkarmak çünkü eşi çıkarırsak zarar veren herkes çıkmış olur... bir taşla birsürü kuş..

O da ne demek.Sevmiyor musunuz kendinizi?
Yoo sevmiyorum neden seveyim size kendimi anlatsam siz de beni sevmezdiniz emin olun. Yahu düşünüyorum düsünüyorum elle tutulur hic mi bi yanı olmaz insanin Allaha güc gitmesin de....
Ufff ne bilim sevemedim gitti kendimi keşke bende kendimi sevebilseydim

O da ne demek.Sevmiyor musunuz kendinizi?
Yoo sevmiyorum neden seveyim size kendimi anlatsam siz de beni sevmezdiniz emin olun. Yahu düşünüyorum düsünüyorum elle tutulur hic mi bi yami olmaz insanin Allaha güc gitmesin de....

pis, fesat, firsatci, iki yüzlü, kıskanç, yalanci, desikoducu kaynanami hayatimdan cikarmak isterdim. çunkü kocami fistekleyip huzurumu kacirmasindan yoruldum. buna izin veren beni küçük düşüren kocami da hayatimdan cikarmak istiyorum. hepsini Allaha havale edihorum...

Babaanne,amca,hala,dede,yenge bunların hepsini çıkartırdım hayatımdan elimde olsaydı keşke.

Yoo sevmiyorum neden seveyim size kendimi anlatsam siz de beni sevmezdiniz emin olun. Yahu düşünüyorum düsünüyorum elle tutulur hic mi bi yami olmaz insanin Allaha güc gitmesin de....
Kendinizi değiştirmeye, geliştirmeye ve sevmeye odaklanmalısınız.Yoksa mutsuz olursunuz.Size yolunuzda başarılar diliyorum

Nısanlımı cıkartırdım valla evlenmk ıstemıyorum artık ya kavgasndan bıkdım usandım ya hersey onun etrafında donuyo ben hep ona baglıyım bıkdım yemınle

Nısanlımı cıkartırdım valla evlenmk ıstemıyorum artık ya kavgasndan bıkdım usandım ya hersey onun etrafında donuyo ben hep ona baglıyım bıkdım yemınle

Hiç bir şey için geç değil evlendikten sonra boşanmaktansa şimdi yol ver gitsin . Şimdi böyle ise evlendikten sonra daha kotu olur

X