belenay'ın başarı öyküsü

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
arkadaşların öykülerini dinleyince nasıl mutlu oldum azmin zaferi bu işte dedim ve bende henüz yeni başlayan zayıflama hikayemi anlatmaya karar verdim
daha önce yaptığım sayısını bile haırlamadığım diyetler hep hayatımı kararttı yemek yemenin hayatımın anlamı olduğunu kendimi inandırmıştım evlendiğimde 72 kiloydum ve boyum 156cm hani kiloluyum ama öyle abartılcak kadar değil diyordum eşim kilolarımı hiç problem etmemişti ama sağlığım için zayıflamam gerektiğini söylüyordu ben ise her pazartesi başladığım rejimi salı sabahı bitiriyordum artık aramızda tartışma yaşanmaya başlamıştı ben her sabah midemden rahatsız bir şekilde uyanıyor söyleniyordum eşim ise zayıflarsan sorun kalmaz diyordu her seerinde bunu söyleyince sinirlerim bozuluyor ama yinede zayıflamak istemiyordum inanın işten eve yiyeceğim yemeğin hayaliyle geliyordum kilom kısa sürede 80 oldu birde doktor pcos var deyince tamam dedim hiç zayıflayamam artık nyine bir gün sofrada otururken eşim birden göril gibi oldun aşkım dedi ve ben neye uğradığımı şaşırdım ondan hiç böyle bir söz beklemiyordum hiç tepki vermedim ama sabaha kadar için için ağladım belkide haklı dedim içimden ama kızmıştımda ogün karar verdim zayıflamaya 1,5 ay oldu rejime başlayalı ve ben tam8 kilo verdim artık daha mutluyum kendime güveniyorum bol bol sıvı tüketiyorum her istediğimi yiyorum ama ölçülü ve spor yapıyorum ve şuan sonuca bende inanamıyorum ama daha yolum uzun 50 kilo olma çabasındayım azimliyim olamaz değil olacak inşallah artık yemek için yaşamıyor yaşamak için yemek yiyorum ve kilo vermeye devam ettikçe sizlerle buradan paylaşmak istiyorum insan istedikten sonra yapamıyacağı hiç bir şey yok haydi tombiş güzeller kararınızı verin ve pazartesi değilkaydirigubbakcemile3hemen başlayın rejime ve inanın görceksiniz kilo verdikçe insan nasıl mutlu oluyor eşimde şimdi rahat en azından saah kalkınca midem ağrıyor diye söylenen birisi yok başındasırnaşık şey zaten o beni kızdırmasaydı belkide hiç başlamıcaktım sağol kocacım
inşallah yaza kadar istediğim kiloya inerim ve burdan bunu sizinle paylaşırım kilo verin ve hayatınızdaki değişikliğin güzelliklerini yaşayın sağlık için kendiniz için bunu yapın a.s.

Tebrik ederim. kararlı olduktan sonra başarılamayacak hiç bir şey yoktur.
Bende 14 ayda 16 kg. verdim. Hala devam ediyorum. 6 kg. daha vermek istiyorum.

insan istedikten sonra yapamıyacağı hiç bir şey yok şebnem arkadaşım senide tebrik ederim güzel kilo vermişsin maşallah inşallh istediğin kiloya ulaşırsın ulaşırız hepimiz

inşallah onuseviyorum inşallah hem zayıflayıp sağlığıma kavuşacağım hemde bebişime inşallah

cok super valla ımrendım sana 8 kılo cok ıyı
ılac fln kullanmıosun dımı cnm

cok super valla ımrendım sana 8 kılo cok ıyı
ılac fln kullanmıosun dımı cnm
sağol canım bitki çayı kullanıyorum ama 15 kilo verince onu bırakıp kendiliğine bırakacağım inşallah ama burda en önemli şey iradene sahip olmaktır az ve sık yiyorum kahvaltı mutlaka yapıyorum sporu düzenli yapıyorum ve bol bol su içiyorum tatlı ve hamurişinden uzak duruyorum nasıl başarıyorum bilmiyorum ama kilo verdiğimi gördükçe yemediğime seviniyorum darısı isteyen herkesin başına inşallah

canım tebrikler......:sm_cool:
ah tam da benim vermem gerekn 8 kg. vermişsin... ya ben neden veremiyorum..:çok üzgünüm:
bana da herkes biraz kg. versem çok daha güzel olacağımı sölüyor ama insanlar bana bunu söyledikçe benim daha çok yiyesim geliyor... :mymeka:
sana başarılar diliyorum.. inşallah bir gün bende kilo verdim diye paylaşabilirim burda...:1no2:

arkadaşların öykülerini dinleyince nasıl mutlu oldum azmin zaferi bu işte dedim ve bende henüz yeni başlayan zayıflama hikayemi anlatmaya karar verdim
daha önce yaptığım sayısını bile haırlamadığım diyetler hep hayatımı kararttı yemek yemenin hayatımın anlamı olduğunu kendimi inandırmıştım evlendiğimde 72 kiloydum ve boyum 156cm hani kiloluyum ama öyle abartılcak kadar değil diyordum eşim kilolarımı hiç problem etmemişti ama sağlığım için zayıflamam gerektiğini söylüyordu ben ise her pazartesi başladığım rejimi salı sabahı bitiriyordum artık aramızda tartışma yaşanmaya başlamıştı ben her sabah midemden rahatsız bir şekilde uyanıyor söyleniyordum eşim ise zayıflarsan sorun kalmaz diyordu her seerinde bunu söyleyince sinirlerim bozuluyor ama yinede zayıflamak istemiyordum inanın işten eve yiyeceğim yemeğin hayaliyle geliyordum kilom kısa sürede 80 oldu birde doktor pcos var deyince tamam dedim hiç zayıflayamam artık nyine bir gün sofrada otururken eşim birden göril gibi oldun aşkım dedi ve ben neye uğradığımı şaşırdım ondan hiç böyle bir söz beklemiyordum hiç tepki vermedim ama sabaha kadar için için ağladım belkide haklı dedim içimden ama kızmıştımda ogün karar verdim zayıflamaya 1,5 ay oldu rejime başlayalı ve ben tam8 kilo verdim artık daha mutluyum kendime güveniyorum bol bol sıvı tüketiyorum her istediğimi yiyorum ama ölçülü ve spor yapıyorum ve şuan sonuca bende inanamıyorum ama daha yolum uzun 50 kilo olma çabasındayım azimliyim olamaz değil olacak inşallah artık yemek için yaşamıyor yaşamak için yemek yiyorum ve kilo vermeye devam ettikçe sizlerle buradan paylaşmak istiyorum insan istedikten sonra yapamıyacağı hiç bir şey yok haydi tombiş güzeller kararınızı verin ve pazartesi değilkaydirigubbakcemile3hemen başlayın rejime ve inanın görceksiniz kilo verdikçe insan nasıl mutlu oluyor eşimde şimdi rahat en azından saah kalkınca midem ağrıyor diye söylenen birisi yok başındasırnaşık şey zaten o beni kızdırmasaydı belkide hiç başlamıcaktım sağol kocacım
inşallah yaza kadar istediğim kiloya inerim ve burdan bunu sizinle paylaşırım kilo verin ve hayatınızdaki değişikliğin güzelliklerini yaşayın sağlık için kendiniz için bunu yapın a.s.

valla tebrikler canım.inşallah istediğin kiloya kavuşursun.darısı başımıza ne diyim.bende rejimdeyim ama zor veriyorum.bazen şevkim kırılmıyor değilsenağlama
sürekli burdaki başarı öykülerini tekrar tekrar okuyorum motivasyon sağlamak için.
inşallah diyorum

arkadaşlar iraz gayret olacak bende inanmıyordum pazartesi başlayıp salı bitiririm diyordum ama herşey beyinde bitiyor isteyince oluyor yeterki gönülden isteyin ve azimli olun ben daha yolun başındayım vermem gereken çok kilo var ama hiç dert değil onlarıda vereceğim ve güzel ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyeceğim inanın başlamak bitirmenin yarısıdır

bu azımle gıder cnm dıger kılolarda merak etme sen cay derken rezene fln mı yoksa form caylarımı
ah ben bı sekerden bıskuvııden uzaklasabılsemm off

bu azımle gıder cnm dıger kılolarda merak etme sen cay derken rezene fln mı yoksa form caylarımı
ah ben bı sekerden bıskuvııden uzaklasabılsemm off
inşallah gidecek canım diğer kilolarda bak sana bişey söyliyeyim ben tatlı yemeden duramazdım hatta öyle bir kriz tuturdıki gece yarısı bişey bulamayıp ağladığımı biliyorum yazık adamcağızım bana ttlı taşımaktan helak olmuştu o derece yani dayanamıyordum zaten diyete başlarkende beni düşündüren şey tatlı oldu ama inan zamanla bunları aşıyorsun eşim şimdi tatlı alayımmı diye soruyor bende hayır diyebiliyorum artık canım istemiyor eğer çok isersem bir parça çikolata yada kesme şeker yiyorum hiç olmadı bir meyve bile tatlı krizimi yok ediyor artık alışıyorsun yani hele bir başla gerisi çorap söküğü gibi geliyor canım birde çayı sormuşsun bitki karımışımı bir çay var onu içiyorum ama dediğim gibi çay bahane yediklerine dikkat edersen oluyor

belenayım:asigim:
tebrik ederim bitanemmm
demek 1buçuk ay oldu ay bana daha yeni başlamışsın gibi geldi daha dün gibiydi sanki
azmin elinden ne kurtulur:lepi:
şimdi eşin ne diyo:jeyyar:
sen bu azimle üçüzde yaparsın hadi inşallah:hooray:

semoşum canım kız üçüz he inşallah ama önce manken gibi olayım inan çok güzel gidiyor o kadar rahatladımki k
lolar gitmeye başlayınca bugün kız kardeşim geldi onun çok sevdiğim bir pantolonu vardı şöleee bir baktım ver giyip deneyeceğim dedim kardeşim güldü abla yapma ya yırtılacak diye ben inat ettim giyeceğim diye giydim kardeşimde bende gözlerimize inanamadık:1shok: pantolonun içine sığdım:sm_cool:çok mutlu oldum be kilo vermeye devam edicem inşallah 50 kilo olunca bunu yine burda paylaşacağım :lepi:

merhaba canım süpersin ya ..insan okuyunca gaza geliyor... gerçekten tıkandığımız zamanda bunları tekrar okumalıyız...yediklerini ve içtiklerini biraz anlatabilirmisin?şimdi toplam jkaç kilo oldu?

daha önce seninle gebelik için konuşmuşmuyduk?
canım güzel dileklerin için sağol seninle daha görüştükmü gebelikle ilgili hatırlayamadım canım
yediklerime gelince önce şunu söyleyeyim iş tamamen beyinde bitiyor eğer başaracağına inanırsan pes etmezsen inan başarı geliyor ben eskiden sabah kahvaltısı yapmazdım işe erken geliyorum canım istemiyor diye ama artık mutlaka kahvaltı yapıyorum süt peynir zeytin ana menü bazen yumurtada katılıyor aralarına sonra mutlaka ara öğün yapıyorum meyve veya süt içiyorum bu aralar lahanayla dost olduk ara öğünlerde lahana yiyorum bol bol öğlen mutlaka yoğurt yada salata çorba tüketiyorum ikindi vakti dostum lahana yetişiyor acıkma krizimecokacimcoook akşamları daha hafif beslenmeyi tercih ediyorum salata çorba yada hafif yemekler birde sabah akşam bol bol spor yapıyorum buda çok etkili oluyor tabi bol su içmeyide ihmal etmiyorum küçük bir dip not gün içerisinde acıkırsam sıck su içiyorum iştahımı kesiyor bütün tombişlerin manken gibi olması dileğiylea.s.

İLK ÖNCE KENDİN İÇİN ZAYIFLA TATLIM

KENDİNE OLAN GÜVENİNİ HİÇ KAYBETME VE DEVAM EN GÜZEL BAYAN SEN OLa.s.

belenay tşk ederim canım takviye birşey alıyormusun?bugün bende başladım inş hayırlısı devamı gelir...
paylaşımın için tşk ederim.

BELENAY cım tebrik ederim canım...olayı beyninde bitirmişsin ve en önemlsi de bu sanırıma.s.canım bu arada seninle aynı kaderi paylaşıyoruz boyumuz hemen hemen aynı..ve bende evlenince 75 kiloya çıkmıştım ..daha ancak zayıflamayı kafaya koyabildim...spor olarak ne yapıyorsun canım?ben yürüyüş yapıyorum ve hedefim benim de 50 kg ya düşmek ...yaza kadar düşelim hep beraber istediğimiz kilolara:1hug::nazar:

X