Boşanma kararı vermem lazım ne yapmalıyım?

Evli adam sizinle gönül eglendirmis işi leyla ile mecnuna cevirmişsiniz Sizin gibiler yüzünden aşkın da içi boşaldı,migdeniz kabul edip birde sarılıp aglastiniz.Evde hemcinsiniz ne durumda diye düşünmek yok tabi " beni seviyor,en çok beni seviyor,sevişirken beni düşünüyor bla bla......
Mantık evliliği diye sevmediğiniz adamla evlenip, günahını alıp gerçekten onu sevecek bir kadinla tanışma fırsatını elinden almak yetmemiş gibi bu hayalet evliliğe iki çocuk !!!!!kazara mazara sevmediginiz adamla sevişmek bir de korunmsmak çok dahiyane.Sizi arada yoklayan eski sadakatsiz adamı engellemek aklıniza dahi gelmiyor ......
Bir insan hata üstüne hata nasıl yapar,nasıl hiç ders alıp kendine çeki düzen vermez,iç güdüleriyle yaşar en iyi örnek siniz.......

Pardon da haddinizi aşmayın bence ben kimseyle gizliden gizliye konuşmadım ayrıca eşime bı adam msj atıyor telimi değiştir diye uyardım değiştirmedi hiçbişey yapmadı ordan yazması kolay klavye arkası herkese tabi salla gitsin
Neden eşiniz değiştirsin ki. Gidin hat alın geçin. Zor bir şey değil...

Kafa karışıklığı değil ayrıca numaramı defalarca değişmek istedim ama değiştirmedi eşim ..ve biz ztn yıllarca konuşmadık hiç bu evlilik bitti uzun uzadıya konuşmadık gizli bişey olmadı ben eşimi defalarca uyardım bak ben soğuyorum diye ..kendimi de çok sorguladım yani o adamla alakalı bir durum değil bu
Neden numaranızı eşinizin değiştirmesini istiyorsunuz kendiniz niye değiştirmiyorsunuz

X