almayadan arkadaslar yardim edin

derram canim türkiyede ikikez denedik kismet olursa ücüncüyü deneyecegiz türkiyede tedavi yöntemi daha güzel

almanyadan arkadaslar varmi?esinde sperm bulunmayan ve tüp bebek tedavisi gören arkadaslar size sesleniyorum,bana lütfen yasadiklarinizi yazin,cok caresizim icimde umutlarim yok olmak üzeresenağlama

slm arkadasim bende almanya da14 senedir yasiyorum 3 kez almanya da 2 kez turkiyede doplam 5 tup bebek denemem var ama hala bebegim yok.olmadi. sorun esim de canli sperm olmamasi 3 defa tesse ile sperm aldilar ama malesef tutmadi.inanki hem ona hem kendime tesdek olmak beni artik cok yipratti. bende bir sorun yokmus.ikiz ucuz dogursun dediler, ama alinan spermlerle hic hamile olamadim.ve sorunna degiilde rabbim ol derse olur,icimdeki evlat hasredi cok zor,mevlam dan baska hic bir kapimiz kalmadi insallah senin olur

slm arkadasim bende almanya da14 senedir yasiyorum 3 kez almanya da 2 kez turkiyede doplam 5 tup bebek denemem var ama hala bebegim yok.olmadi. sorun esim de canli sperm olmamasi 3 defa tesse ile sperm aldilar ama malesef tutmadi.inanki hem ona hem kendime tesdek olmak beni artik cok yipratti. bende bir sorun yokmus.ikiz ucuz dogursun dediler, ama alinan spermlerle hic hamile olamadim.ve sorunna degiilde rabbim ol derse olur,icimdeki evlat hasredi cok zor,mevlam dan baska hic bir kapimiz kalmadi insallah senin olur

selam canim seni cok iyi anliyorum kendilerini sucluyorlar hep bilirim benim esimde bu durumu bilseydim senin basini yakarmiydim der hep ama bu durumda bende olabilirdim rabbim demekki bunu alnimiza yazmis elden bise gelmez,canim rabbim hepimize nasip etsin,bende cok zor günler yasadim birde milletin neden yapmiyorsun sorusu yokmu,birde yap simdi ilerde olmaz demeleri,icim yana yana daha düsünmüyoruz demektende biktim,esimi üzmek istemiyorum ama tv bile bebek görmeye dayanamiyoruz artik vede eltilerim her sene bi tane doguruyor,en yakin arkadasim ikiz oldu yeni oraya bile gitmek icimden gelmiyor artik,bakalim esimede tese yapilcak ama ne zaman daha bellisiz carsamba urologdan randevümüz var galiba sperm testi yapilcak,telefonda cinsel perhiz yapin 3-5 dediler,allah büyüktür canim insallah bizimde birgün yüzümüz güler

Şenizanladim bonna nezaman gideceksiniz hen allah cok buyük umudunu kaybetme

bu carsamba randevümüz var canim insallah hayirli haberler aliriz,cok haklisin bizim de durumumuz pek iyi degil ama yinede halimize sükrediyoruz burda yasayanlar yine rahat ya türkiyedeki bizim durumumuzda maddi sorunu olan gücü yetmeyen cok kisi vardir,rabbim hepimizin yardimcisi olsun,nerelisin canim

haklisin hergun birilerine dusunmuyoruz demek,o gözlerdeki ifade deli ediyor insani. 14 senelik evliyiz bu bizim sorunumuz o yada ben farketmez. paranin inanki hic bir önemi yok ne icin calisiyoruz bugun ölsek ne olacak rabbime hep dua ediyorum .arkamizdan bir fatiha okuyacak evlat nasip et bana ve olmayan herkeze.birde öneri belki isine yarar ari sütu diye bir bal var spermleri canladiriyormus birde onu dene doktora gitmeden rabbim insallah sevindirsin

haklisin hergun birilerine dusunmuyoruz demek,o gözlerdeki ifade deli ediyor insani. 14 senelik evliyiz bu bizim sorunumuz o yada ben farketmez. paranin inanki hic bir önemi yok ne icin calisiyoruz bugun ölsek ne olacak rabbime hep dua ediyorum .arkamizdan bir fatiha okuyacak evlat nasip et bana ve olmayan herkeze.birde öneri belki isine yarar ari sütu diye bir bal var spermleri canladiriyormus birde onu dene doktora gitmeden rabbim insallah sevindirsin
haklisin ben hep diyorum malim mülküm olmus neye yarar bir evladim olmadiktan sonra hem mal mülk dünya mali,esimde diyor hep bir evlat icin 2-3 yedek ise bile giderim yeterki olsun para önemli degil diyor,keci boynuzu kürü yapiyor esim tabi faydasi olurmu bilmiyorum,ari sütünü duydum ama burda varmiki biliyormusun canim

bizim bi arkadsin kocasi kullanmis sorun az sperm olmasiymis yani bizimkiler gibi ameliyatlik durum yokmus ve bebekleri oldu simdi turkiyeden gedirtmisler ama buyuk türk marketlerinde vardir belki.bende onlarda kalanlari aldim esimde 6 sperm bulundu 6.ci aydaki son denememizde.seni karamsarliga düsürmüs olayayim hersey kismet hic olmaz derler bir verirki rabbim herkez sasar.bizede verir insallah yeterki rabbim ol desin.

duymussun dur mutlaka kadin 5 cocugunu öldürdü almayada rabbim adalet bunu.tövbe isyan degil ama. biz evlat diye yanarken onlar

duydum canim zaten cocuguna kizanlara bile sinir oluyorum,biz evlat diye yaniyoruz millet kiymetini bilmiyor,tüh kaynanamlar izinde ama haftaya gelcekler ben yinede ismarlayayim,bizim terminde bu carsamba,almanmarketlerinde varmidir biliyormusun canim,ne karamsarliga düsecem canim rabbim istemedikten sonra sperm olsada olmaz yani,allah hepimizin yüzünü güldürsün canim

türk süper marketler var.sizin ordada vardir onlara bi bak isdersen belki vardir. insallah guzel haberler alirsin carsamba dr.dan.dabi güclü olman gerekir inancini kaybetme

büyük süper türk marketler var sizin ordada vardir onlara bi bak.bulursun insallah. umutunu kaybetme iyi haberlerle gel dr.da

cok sagol canim allah razi olsun,zaten daha tese icin termin yapilmadi ozamana kadar deneriz,ben zaten normal yoldan vazgectim tese ile sperm bulunsun onada raziyim,bugün carsidan bir bebek ayakkabisi aldim dayanamadim esim kesin kizacak bana ama ne yapayim,insallah hayirli haberler aliriz dualarinizi eksik etmeyin canim

bir cift ayakkapi bendede var 93 de esim almisdi onlari yeni evliydik durumu bilmiyorduk dabi,o gün bu gün derken giydirmeye bir minik ayaklar bulamadik. bazan evde cikarsam mi diye dusunuyorum ugursuzmu geldi ne,

bende yeni evlendigimizde sapka patik seti ve minik ceket almistim ama durumu ögrendigimizden beri ortadan kaldirdim canim cok yaniyordu gördügümde ama bugün dayanamadim yine aldim,insallah kurban oldugum rabbim bizede giydirecek minik ayaklar nasip eder hayirlisiyla canim,nerelisin

canim insallah kendine iyi bak ben cikiyorum iyi geceler mevlam en cok isdedigini versin de ,mutlulukdan agla insallah

merhaba melissa ! benim eşimde de hiç canlı sperm bulunamıyor hatta bazı testlerde hiç çıkmadı.Teseye bile gerek duymadan buldular sperm.Tese yapılacaktı hatta ameliyata başlanmıştı dr enjektörle bulmuş, parça almadan.o yüzden moralini bozma allahın izniyle bulunur inşallah .Önce bi tedavi olun herşey güzel olur canım yeterki moralinizi yüksek tutun

merhaba melissa ! benim eşimde de hiç canlı sperm bulunamıyor hatta bazı testlerde hiç çıkmadı.Teseye bile gerek duymadan buldular sperm.Tese yapılacaktı hatta ameliyata başlanmıştı dr enjektörle bulmuş, parça almadan.o yüzden moralini bozma allahın izniyle bulunur inşallah .Önce bi tedavi olun herşey güzel olur canım yeterki moralinizi yüksek tutun
selam canim benim esimde hic sperm bulunamadi azosperm dediler,ama insallah rabbim bizimde yüzümüzü güldürür canim,peki suanda bebis varmi canim

canim hayirli haberlerini bekliyorum allah cok buyuk sakin heycandan uyumamazlik yapma sakin ol senin heycanin esinide etkileye bilir

canim hayirli haberlerini bekliyorum allah cok buyuk sakin heycandan uyumamazlik yapma sakin ol senin heycanin esinide etkileye bilir
cok sagol canim,icimde daraliyor artik heyacanmi korkumu bilmiyorum,rahat uyumam lazim cünkü trenle gidecez 7.30 da orda olmamiz lazim 5.30 trenine bincez erken kalkacaz ama kesin uyuyamam canim,rabbim dualarimizi kabul etsin yüzümüzü güldürsün canim

X