Sütüm tekrar geri gelirmi

Göğüs ucunu kremledikten sonra strec filmle sar ve bana dua et 😉daha yeni doğum yapmışsın hormonların yüksek elbette sütün gelir. Gelmezse de dünyanın sonu değil kendini ve bebegini üzme

Arkadaşlar çok güzel yazmış. Tavsiyeleri dikkate alın. Kesinlikle bir emzirme danışmanına gidin. Devlet hastanelerinde relaktasyon bölümleri var ücretsiz faydalanabileceğiniz. Yaralar yanlış emzirmeden kaynaklanıyor. Gerçekten çok istiyorsanız emzirmeyi kesinlikle pes etmeyin. Doğru emzirdikçe yaralarınız iyileşecek ve emzirmek çok keyifli bir hal alacak. Emdikçe de sütünüz artacaktır. Sağarakta bunu destekleyebilirsiniz. Sütün artma sürecinde mama destekli gidebilir, süt arttıkça mamayı azaltabilirsiniz. Doğru emzirirken yaralarınız da olsa canınız acımaz. Buna dikkat edin. İyileşmeyi desteklemek için hametan merhem sürüp uçlarınızı açık bırakın bir süre. 4 ay meme ucu yarasıyla boğuşmuş, meme ucu kopmuş, bebeği kan kusmuş bir anneyim. Bebeğim 17 aylık hala emiyor. Siz de istediğiniz kadar emzirebilirsiniz umarım
Ewet herkes çok güzel şeyler yazmış ama bebeğim memeye yaklaşınca cikliklari kopartiyo bı saniye bile istemiyo böyle sütte gelmez zaten emmedigi için

Göğüs ucunu kremledikten sonra strec filmle sar ve bana dua et 😉daha yeni doğum yapmışsın hormonların yüksek elbette sütün gelir. Gelmezse de dünyanın sonu değil kendini ve bebegini üzme
Aynısını yaptım malesefki faydasını hiç görmedim dahada derinlestirdi yinede saolun fikriniz için

Ewet herkes çok güzel şeyler yazmış ama bebeğim memeye yaklaşınca cikliklari kopartiyo bı saniye bile istemiyo böyle sütte gelmez zaten emmedigi için
Ama siz o kadar şey yazmışsınız bunu yazmamışsınız. Mamayla devam etmek sizin için daha iyi olacaksa öyle devam edin o zaman.

X