aliexpress.com dan alışveriş yapan var mı?

Postayla olunca çok nadir bakılıyor ürünlere, biz 200 dolarlık ürün aldık 2 kez sorunsuz geldi allahtan, ama denk gelip bakılsaydı, giderdi ürün tabi ki, yüksek fiyatlı olunca risk alıyorsun bir nebze.eşim yarın akşam gelecek , ona sorayım kimlerden aldığını ,yazarım canım sana.bu arada çin malı kıyafetler biraz kalitesiz oluyor,resimlerde görünen gibi değil bilgin olsun canım.
canim ben iki kere kiyafey aldim cocuk icin gayet guzel cikti sansima deng gelmedi galiba cok sey aldim nerdeyse her hafta urun geliyor ben memenunum

Derecesi yüksek satıcılardan siparis edin sorun yasamazsiniz. Surekli alışveriş yapiyorum zaten

bebek çantası almayi düşünüyorum kararsiz kaldim cin malioldugu icin hem kalitesiz mi olur diye hemde bebegin esyalarini koymak saglik acisindan bi sorun yaratir mi diye,tecrubeliler fikir verirse sevinirim

bebek çantası almayi düşünüyorum kararsiz kaldim cin malioldugu icin hem kalitesiz mi olur diye hemde bebegin esyalarini koymak saglik acisindan bi sorun yaratir mi diye,tecrubeliler fikir verirse sevinirim
Canım genelde şu mantıkta ilerliyor site. Öncelikle güvenilir satıcı mı ona dikkat etmelisin. İkinci olarak da kullanıcı yorumlarına bakmalısın fotoğraflarını vs atıyor ve çin malı diye ucuzundan almamalısın genelde aynı mantalite var çünkü. Parası fazlaysa o kadar kaliteli oluyor. Ucuza pek kaliteli bir şey gelmiyor. Çok ucuza aldım diye sevindiğin şey ya çok geç geliyor ya da tuhaf kokuyor falan. Bebek için olan şeyler bence alınmamalı riske değmez :)

Canım genelde şu mantıkta ilerliyor site. Öncelikle güvenilir satıcı mı ona dikkat etmelisin. İkinci olarak da kullanıcı yorumlarına bakmalısın fotoğraflarını vs atıyor ve çin malı diye ucuzundan almamalısın genelde aynı mantalite var çünkü. Parası fazlaysa o kadar kaliteli oluyor. Ucuza pek kaliteli bir şey gelmiyor. Çok ucuza aldım diye sevindiğin şey ya çok geç geliyor ya da tuhaf kokuyor falan. Bebek için olan şeyler bence alınmamalı riske değmez :)
baktim alacagim cantanin yorumlarina aslinda herkes cok memnun fiyatida 80 90lirayageliyor ama bilemedim iste teşekkürederim

baktim alacagim cantanin yorumlarina aslinda herkes cok memnun fiyatida 80 90lirayageliyor ama bilemedim iste teşekkürederim
Merhaba çantayı aldın mı? Bende almayı düşünmüştüm çok güzel bebek bakım çantaları var gerçekten ama aynı endişeler yüzünden kararsız kalmıştım :işsiz:

arkadaşlar kaç günde geliyor siparişler ortalama
Bir kaç ay evvel iki ayrı satıcıdan verdiğim siparişlerim 2 hafta sonra sorunsuz geldi . Bugün yine sipariş verdim bu kez ne kadar zamanda gelir bilmiyorum tabii .

Ben bir kaç ürün siparişi verdim.Fakat birisi iki haftada elime ulaşmışken diğer üçünden hiç haber yok ve site parayı satıcıya günü gelincde aktardı.itiraz ettim bi sonuç alamadım.Satıcı yorumlarını çok dikkatle inceleyerek sipariş ver.

Vallah ben bir kaç kere yaptim. Bebek çantasi aldim çok iyiydi, sonra da spor kiyafeti aldim verdigim paraya acidim... yani cok ucuz ise tavsiye etmem

arkadaşlar ali express.com diye yurtdışı bir site var buradan alışveriş yapan varmı?varsa beni bilgilendirebilir mi?nasıl sipariş veriliyor?güvenilir bir sitemi?tek tek ürün alınabilir mi?

Merhaba ben ufak tefek şeyler cok aldım hiçbir sorun yasamadim gitti gidiyor gibi düşün farkı satıcılar var.ucretsiz kargo seçeneğiyle aldım 2 tl lik ürünü bile yolladilar

bende zaman zaman yapıyorum cok begendıgım bır sey olursa ıc camasır gecelik takımları vs ıyıce ıncelemek kgerekıyor en son elbıse ve terlık almıştım gayet memnunum ama bır kac kere ıc camasırında mutsuzda oldum.en azından bır cok farklı urune erısebılıyor olmak avantaj sadece gec gelmesı benım gıbı sabırsız bırı ıcın zor :) son zamanlarda alıp unutuyorum hıc beklemedıgım bır anda geliyor gunun suprızı oluyo benım ıcınde :)

X