Çatlatma iğnesi olanlar toplanabilir mi

Amin canımm çoook teşekkür ederim dua da ederim tabiki de canım benim sakın ümidini kaybetme vazgeçme eninde sonunda sizi bulacak o mucize sadece zamanı var daha demek ki ❤️ Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🤲🏻🥰🥰
Amin 🙏 canım Allah sesini duysun, çok teşekkür ederim ☺️

onu ben de gördüm ya 😂😂 esime söyledim kızdı ama😂 kötü bir sey olur diye korkuyor. 🥲🥲
Sen hastalandın mi kuzum beni bugün kontrole çağırdı iğneden sonra 3. Gün ilginc şekilde beta 79 çıktı doktor dedi imkansız bu kadar yüksek ve ben betam 7 iken adet oldum esimlede ayrılık aşamasındayız beraber olmaya buluşuyoruz 😂😂😂 doktora dedim nasılsa olmayacak geçen ay çok ağrım vardı ignede bu sefer belimde minik ağrı ilk çocuğumu da 2.5 aylık öğrenmiştim adet oluyorum ben neye üzüleyim bilmiyorum artık

Sen hastalandın mi kuzum beni bugün kontrole çağırdı iğneden sonra 3. Gün ilginc şekilde beta 79 çıktı doktor dedi imkansız bu kadar yüksek ve ben betam 7 iken adet oldum esimlede ayrılık aşamasındayız beraber olmaya buluşuyoruz 😂😂😂 doktora dedim nasılsa olmayacak geçen ay çok ağrım vardı ignede bu sefer belimde minik ağrı ilk çocuğumu da 2.5 aylık öğrenmiştim adet oluyorum ben neye üzüleyim bilmiyorum artık
ben iğnenin 19. günü regl oldum ya. artık valla umudum da kalmadı. bir bıkkınlık geldi her seyden. 😔

Salma kendini herşey olacağına varır
öyle tabi ama bilmiyorum bu süreçte psikolojik olarak da çok zayıfladım. her seye alınıyorum. sürekli tedaviyi bırakmak için bahaneler arıyorum. aileler bile sürekli cocuk konusu açınca baskı hissediyorum. esim işi dolayısıyla sürekli yanımda olmuyor ve sinirleniyorum. sanki tek başıma uğraşıyorum gibi hissediyorum. ne biliyim valla. Allah hepimize sabır ve sağlık versin 🙃

Kız ben hafta başı annemlerin şehrine dönüyorum kocamdan ayrilmisim hala umutsuz yaşamıyorum sen kalkıp neden böyle yapıyorsun zaman herşeyin ilacı kalbini ferah tut Allah'a sigin
öyle tabi ama bilmiyorum bu süreçte psikolojik olarak da çok zayıfladım. her seye alınıyorum. sürekli tedaviyi bırakmak için bahaneler arıyorum. aileler bile sürekli cocuk konusu açınca baskı hissediyorum. esim işi dolayısıyla sürekli yanımda olmuyor ve sinirleniyorum. sanki tek başıma uğraşıyorum gibi hissediyorum. ne biliyim valla. Allah hepimize sabır ve sağlık versi

X