💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Şöyle düşün test yapmadan önce şu an erken çıkmazsa da üzülmeyeceğim kanda çıkar. Ben direkt kanda kocaman sıfır görmek istemedim sanırım yoksa da idrarda yoktur boşuna umutlanmam diye yaptım ama herkesin bünyesi farklı. Geçen günler burada 9 gün idrarda negatif görüp 11 gün kanda pozitif gören birinin yorumunu okudum ya mart ya da şubat topiğinde sanırım
Benimde oyleydi cnm teste negativtim kanda pozitiv chiishti

Bayanlar benim bugün sırtım ve karnım çok ağrıyor üsten ince sızı sızı iniyor asagı doğru normal mi acaba doktora yazsam mı

Kızlar benim bugün 5. günüm
Az önce pecetede sarı akıntım vardı sümük gibi (pardon😞) adet öncesi öyle akıntım olurdu şimdi geldi adetime daha var 😕 olumsuz denememde hiç bir akıntım yoktu kuruluktan açıyordu silerken😬 hamile kardeşlerim yardımcı olursanız çok sevinir hafiflerim♥️

Canım yarın kan sonucunu bekliyoruz 🧿🍀 Allahın izniyle artacak 🙏🙏🙏🙏
Iyi aksamlar herkese .maalesef degerim dusmus.kimyasal gebelikle sona erdi.benim gibi olan arkadaslara sabir ve guc diiyorum .mutlu sina erisen arkadaslarin da saglikla evlatlarini kucaklamalarini diliyorum.kızımda boyle bir gruba dahil olmustum.hala baglantida oldugumuz anneler var .umarim.sizler.icin de boyle olur.

Iyi aksamlar herkese .maalesef degerim dusmus.kimyasal gebelikle sona erdi.benim gibi olan arkadaslara sabir ve guc diiyorum .mutlu sina erisen arkadaslarin da saglikla evlatlarini kucaklamalarini diliyorum.kızımda boyle bir gruba dahil olmustum.hala baglantida oldugumuz anneler var .umarim.sizler.icin de boyle olur.
Geçmiş olsun😔 teselli cümlelerim yok. Çünkü çok zor biliyorum. İnşallah bir dahaki gönlüne göre olur. 🙏

Canım en doğru zamanda sağlıkla kavuşursun umarım evladına 🙏 tez zamanda kavuşursun inşallah mucizene ❤

şu an ki transferimi Kocaeli Üniversitesi de yaptırdım transferden sonra hemen yüreyerek yatağıma geçtim 15 dakka dinlenip çıkabilirsin dediler.
Daha önce Kayseri Acıbadem de yaptırdığımda hiç kalkmadan beni yatağıma geçirip bir saat yatırmışlardı 🤷🏻‍♀️
Progestanın bi her gün göbekten bir de üç günde bir kalçadan yaptırıyorum çok aşırı ağrı yapmıyor
Merhaba acıbadem de mustafa hocaya mı gitmistiniz acaba

Selam kızlar, ilk idrarla tekrar bir test yapayım dedim bu sefer daha geç çıktı ikinci çizgi ve ilk güne göre bir tık daha silik görünüyor. Normal mi, önemsemeli miyim sizce? Epey endişelendim. Dün çok net çıkmıştı erken olmasına rağmen çok şaşırmıştım zaten. Böyle bir durum yaşayan var mı? Üstteki dünkü test alttaki yeni test.

Eklentiler

• IMG_3198.jpeg
    IMG_3198.jpeg
    190,9 KB · Görüntüleme: 39
Selam kızlar, ilk idrarla tekrar bir test yapayım dedim bu sefer daha geç çıktı ikinci çizgi ve ilk güne göre bir tık daha silik görünüyor. Normal mi, önemsemeli miyim sizce? Epey endişelendim. Dün çok net çıkmıştı erken olmasına rağmen çok şaşırmıştım zaten. Böyle bir durum yaşayan var mı? Üstteki dünkü test alttaki yeni test.
Dünkü test kuruduğu için bugün daha yoğun çıkmış olabilir bugün yaptığında yarın öyle olacak sal artık rahatla direkt kan ver

X