2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sonunda ögrendik 😅🩵🩵🩵
Kızım biraz üzüldü ama 🫶

Eklentiler

• 1000059556.jpg
    1000059556.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 49
Merhaba kızlar hareketlenmeleri devam eden yada başlayan oldumu 16+3 bende iki gündür bişey hissetmiyorum endişe duymalimiyim yoksa daha erkenmi

kızlar selam bugun randevum vardı. plasenta asagıda dıye not aldı. az cok duymustum. sordum onemlı degıl cıkar dedı.
ınt tabı hemen kötuye yoruyor ama. 16+4 ultrasonda 17+2 bu zamanda kadar cıkması gerekmıyor muydu .

bılgınız var mı

kızlar selam bugun randevum vardı. plasenta asagıda dıye not aldı. az cok duymustum. sordum onemlı degıl cıkar dedı.
ınt tabı hemen kötuye yoruyor ama. 16+4 ultrasonda 17+2 bu zamanda kadar cıkması gerekmıyor muydu .

bılgınız var mı
Ayy hiç haberim yok benim yaa
Ama dert etme yaa çıkar eninde sonunda
Kızlar merhaba bir şey sormak istiyordum
16+1 transfer gününe göre mi yoksa ultrason gününe göre mi?
Transfer falan bitti artık o hesap 5. Haftamda doktor unut transferi her hesap adete göre dedi

bılgınız var mı
Peki sende bu durumla alakalı herhangi bi belırtı bişi warmı suan çok önemli mi bilemedim bende

Peki sende bu durumla alakalı herhangi bi belırtı bişi warmı suan çok önemli mi bilemedim bende
Yok bi belirtim. Kanama vs de yasamadim hic.
Benim arkadasım 22 haftalık ve aşağıdaymış. Çok ayakta kalma dinlen demiş. Yukarı çıkmazsa sezaryen olacak mecbur demis
Ben zaten sezeryan olacagim 2. Dogumum olacak nasipse.. internette tabi en kotu senaryolarda yer aliyor. Erken dogum vs vs

X