💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Fotoğraf atarsan bakalım. Markaya göre değişiyormuş ama ikinci çizgi varsa bebiş de vardır bence
17142935988519022922563671829488.jpg

eveeet yarın test günüm. Arada kendim hiç test yapmadım, totem yaptım 😄 Ama bu sayfada arada test yapanları okudum, pozitif olanları tebrik ediyorum. Yarın için umarım ben de buraya güzel bi değer yazabilirim. Geçmek bilmeyen 12 gün sonunda geliyor, çok heyecanlıyım, içimde pozitif duygular, bakalım sonuç ne olacak 😍😇
Canım hadi inşallah hamileyimmm diye dön sahalara ❤😍 bekliyor olacağız

Slm kizlar hayirli olsun gebelikleriniz sag saglim kucaginiza alin inslh bende dahil olumsuz olan kardeslerimizde tezgunde mucizelerine kavusur inslh size bi sorum olcak estrofem kullananiniz varmi varsa doktorunuz nemzn birakmanizi soyledi yada kullanip birakaniniz oldumu 🙏

Kızlar, progestan fitil sizde kaşıntı yapıyor mu? İlk tedavide böyle bir durum yaşamamıştım ama bu sefer 2 gündür ciddi bir kaşıntı var. Her lavobaya girdiğimde biodermanın jeliyle yıkıyorum biraz hafifliyor. Öneriniz var mı?

Slm kizlar hayirli olsun gebelikleriniz sag saglim kucaginiza alin inslh bende dahil olumsuz olan kardeslerimizde tezgunde mucizelerine kavusur inslh size bi sorum olcak estrofem kullananiniz varmi varsa doktorunuz nemzn birakmanizi soyledi yada kullanip birakaniniz oldumu 🙏
Ben tüm tedavilerimde kullandım esterofermi. Şuanda da kullanıyorum , hamilelik olunca da doktor bilgi verene kadar kullanmaya devam edeceğim. Olumsuz sonuç olunca bıraktırıyorlar sadece

Ben tüm tedavilerimde kullandım esterofermi. Şuanda da kullanıyorum , hamilelik olunca da doktor bilgi verene kadar kullanmaya devam edeceğim. Olumsuz sonuç olunca bıraktırıyorlar sadece
Anladim cnm inslh olumlu olur sonucun 🙏 bilgi vermedi ozmn sana nezmn kadar kullancan icin ya formda 12.hafta birakanlari bile okudum kafam karisdi oyuzden kacinci hafta birakiliyor acaba diye

Anladim cnm inslh olumlu olur sonucun 🙏 bilgi vermedi ozmn sana nezmn kadar kullancan icin ya formda 12.hafta birakanlari bile okudum kafam karisdi oyuzden kacinci hafta birakiliyor acaba diye
İnşallah hepimiz olumlu sonuçlar alalım 🙏🏻 Daha önceki hamileliğimde 12. Haftaya kadar kullanmıştım ama daha erken bırakanlarda oluyor 🤷🏼‍♀️

Kızlar günde kaç kez kullanıyorsunuz estrofemi
Ben 6 tane içiyorum ve ağır geliyor.

Kızlar, progestan fitil sizde kaşıntı yapıyor mu? İlk tedavide böyle bir durum yaşamamıştım ama bu sefer 2 gündür ciddi bir kaşıntı var. Her lavobaya girdiğimde biodermanın jeliyle yıkıyorum biraz hafifliyor. Öneriniz var mı?
Canım beni özellikle uyardılar genital bölgenizi temizleyiciyle yıkamayın diye. Dr una sor istersen

Kızlar günde kaç kez kullanıyorsunuz estrofemi
Ben 6 tane içiyorum ve ağır geliyor.
Ben de 6 tane kullanıyorum. Bir gün unutunca hepsini akşam içmiştim ertesi gün öğlene kadar başım dönmüştü :) sabah öğle akşam 2 2 2 içebilirsin dediler. Şimdi 3-3 içiyorum. Biraz uyku yapıyor ilk başta. Başka bir şey fark etmedim.

X