2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 9+6 oldum her şey yolunda şükür ama midem bitirdi beni . sürekli ağzımda kötü bir tat var karnımda şişkinlik. kabızlıkda olmazsa olmaz tabi. hiç ilaç kullanmıyorum doktorum kalp atışı ile beraber her şeyi bıraktırdı. midesi böyle olan var mı öneriniz nedir. doktora söyledim mide bulantısı için prilam verdi ama bulantı değilde midem başka tuhaf adını koyamıyorum. hiç kusma olmadı şimdiye kadar ama midem tüm günümü kötüleştiiryor.
9+4 üm ben de bugün aynı durumdayım midem bitirdi beni hiç bulantım yok yanıyo gibi kavruluyor gibi çok değişik bir his rennie alıyorum birkaç tane iyi geliyo

Kızlar 9+6 oldum her şey yolunda şükür ama midem bitirdi beni . sürekli ağzımda kötü bir tat var karnımda şişkinlik. kabızlıkda olmazsa olmaz tabi. hiç ilaç kullanmıyorum doktorum kalp atışı ile beraber her şeyi bıraktırdı. midesi böyle olan var mı öneriniz nedir. doktora söyledim mide bulantısı için prilam verdi ama bulantı değilde midem başka tuhaf adını koyamıyorum. hiç kusma olmadı şimdiye kadar ama midem tüm günümü kötüleştiiryor.
Canım bende ha bire mide bulantısı ve kusma yaşıyorum gebeliğimin başından beri böyle doğru düzgün beslenemiyorum.Banada prilam verdi doktorum ama pek faydasını görmedim böyle devam ederse hastanede yatırıp serum takacak doktorum.
Tavsiye edebileceğim şey tuzlu çubuk sabah uyandığında bir iki parça yemeye çalış oda anlık işe yarıyor.

Kizlar bise sormak isdiyorum size doktora gittim konturolumyzdu bugun bana Ocean d3 k2 damla verdi bide yine ayni marka Ocean Methyl B12 spery bu markayi kullanan varmi arasdirdim ama bise bulamadim bunla ilgili hamilelikde kullanilmiyor diye cikiyo hep kafam karisdi kullanan varmi yada bilen duyan bu markayi hamilelikde kullaniliyor mu kullanmasammi acaba

Kizlar bise sormak isdiyorum size doktora gittim konturolumyzdu bugun bana Ocean d3 k2 damla verdi bide yine ayni marka Ocean Methyl B12 spery bu markayi kullanan varmi arasdirdim ama bise bulamadim bunla ilgili hamilelikde kullanilmiyor diye cikiyo hep kafam karisdi kullanan varmi yada bilen duyan bu markayi hamilelikde kullaniliyor mu kullanmasammi acaba

Kuzum ben en başından beri ocean d3 k2 kullanıyorum rahatlıkla kullanabilirsin diğerini de b12 için vermiş sana kan testim gayet normal çıktı benim bütün değerler sayelerinde

Kuzum ben en başından beri ocean d3 k2 kullanıyorum rahatlıkla kullanabilirsin diğerini de b12 için vermiş sana kan testim gayet normal çıktı benim bütün değerler sayelerinde
Ya yorumlarda hic kullanan goremedim bide gebelikde kullanilmaz diyince korkdum valla peki vitamin olarak ne kullaniyosun elenatal 2 soyledi doktorum ama

Kizlar hangi multivitamin kullaniyorsunuz acaba fikir verirmisiniz hangisini kullanmaliyim elenatal 2 aldim ama pek memnun klmdim ve cogu 12.haftadan sonra kullanmis sizler hangisini kullaniyorsunuz ve memnunmusunuz

Kizlar hangi multivitamin kullaniyorsunuz acaba fikir verirmisiniz hangisini kullanmaliyim elenatal 2 aldim ama pek memnun klmdim ve cogu 12.haftadan sonra kullanmis sizler hangisini kullaniyorsunuz ve memnunmusunuz
Canim ben İMOM OMEGA 3 kullaniyorum içinde tum vitaminlar var transferden önce başlamıştım doğuma kadar kullanacaksın dedi doktorum ayrıttan haftada bir vitamin d kullaniyorum

Doktorun bilgi vermesi lazım mesela bende 12. Haftadan sonra folik asitli vitaminleri kesti farklı vitamin takviyeleri verdi demir d vitamini vs vs takviyeler verdi

Doktorun bilgi vermesi lazım mesela bende 12. Haftadan sonra folik asitli vitaminleri kesti farklı vitamin takviyeleri verdi demir d vitamini vs vs takviyeler verdi
Canim ben vejeteryan oldum icin kullaniyorum sanirimda uzun sure kullancam elenatal2 aldim ama karnimda agri yapdi pek icime sinmedi oyuzden multivitamin olarak ne kullandiklarini sordum

Regenesis max kullanıyorum ben doktorum önerisiyle

Merhaba ☺️ ben de tüp bebek hastasıyım çok şükür tuttu kan sulandırıcı cleaxsane kullanıyorum acaba ona da rapor çıkıyor mu bilgin var mı ?
Clexane oksapar enox hepsi aynı ilaçlar isimleri değişik. Siz en çok hangisini bulabiliyorsanız ona rapor çıkarttırın. Bana da doktorun clexane yazıyordu ama ben oksapar bulabiliyordum daha rahat oksapara rapor cıkarttım

Canim ben vejeteryan oldum icin kullaniyorum sanirimda uzun sure kullancam elenatal2 aldim ama karnimda agri yapdi pek icime sinmedi oyuzden multivitamin olarak ne kullandiklarini sordum
Birde gece içmeyi denesen canım. Ben regenesis max kullanıyorum ama doktorum içerisinde b vitaminleri falan çözülürken miğde bulantısı yapar çok o yüzden yatmadan 5 dk önce iç demişti. Belki elenatalde o tarz bişeydir

X