2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

herkese selamlar. ne kadar zormuş beklemek. 6 mayıs transferim oldu. yarın test günüm. sanki regl olacakmışım gibi hafif kasık ağrılarım var:KK43: sanki negatif gibi hissediyorum :KK43: stresten mi bilmiyorum hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. lekelenme olmadı bende. pozitif olsaydı lekelenme olması gerekiyor muydu?
Herkeste farklı illa lekelenme olacak diye birşey yok. Lekelenme olmayıp pozitif görende var içinizi ferah tutun

Pozitif olankar Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere bekleyenlere olsun inşAllah 🙏 kızlar benimde test günüm bugün öğleden sonra gidecem kan vermeye 7. Günü test yapmıştım evde ama tek çizgi çıkmıştı inşAllah kanda pozitifi görürüm hepümiz görürüz 🌸 dualarımdasınız sizkerde dua edin bana

Pozitif olankar Rabbim hayırlısı ile kucağınıza almayı nasip etsin darısı bizlere bekleyenlere olsun inşAllah 🙏 kızlar benimde test günüm bugün öğleden sonra gidecem kan vermeye 7. Günü test yapmıştım evde ama tek çizgi çıkmıştı inşAllah kanda pozitifi görürüm hepümiz görürüz 🌸 dualarımdasınız sizkerde dua edin bana
Rabbim iyi sonuçlar almayı nasip etsin inşallah 🙏

İnşAllah pozitif haberler alırsın canım🙏🏾

86 cok iyi br deger neden moralini bozuyorsu
Çift embriyo transfer oldum 5. gün iyi kaliteydi bir de ben cift rahimliyim o kadar lekelenme olunca kimyasala döndü diye düşünüyorum önceki transferimde ve normal hamile kaldığımda hiç böyle lekelenme olmamıştı onların kalbi durdu gerçi ama ne bileyim perşembeye kadar manyak olmasam iyidir:))

Çift embriyo transfer oldum 5. gün iyi kaliteydi bir de ben cift rahimliyim o kadar lekelenme olunca kimyasala döndü diye düşünüyorum önceki transferimde ve normal hamile kaldığımda hiç böyle lekelenme olmamıştı onların kalbi durdu gerçi ama ne bileyim perşembeye kadar manyak olmasam iyidir:))
Hepsi birbirinden farkli oyle dusunme suan bebisin sennle benmde lekelenmem oluyor hatta gecen pihti bile geldi br kere sonra kesildi boyle gunlerde normal olur sen bebisini dusun simdi :)

W Warriror canım geçmiş olsun hikayemize başlarken herşeyin %50 şansı olduğunu bildiğimiz halde kendimizi pozitif hazırlayıp negatifte çok üzülürüz. Bu da bir sonuçtu. Rabbim kendiliğinden hamile kalmayı olmadı 2.trasferinde tutunmayı nasipse etsin. GECİKİYORSA GÜZELLEŞİYORDUR diye bir söz var yaa inşallah böyledir. senin için çıktığın bu yol harika haberler alacağın çiçeklerle dolu yürüyeceğin bir yol olsun 🤲
Hepimiz için çok teşekkür ediyorum 🤲🏻😘

Ne sormam lazım mesela bugün ilk gün yarın yine bilgi veririm
embriyolarınızın gelişiminin nasıl ilerlediği, 9 adet yumurtadan kaç tanesinin gelişiminin iyi gittiğini, bölünmesinin istenilen gibi olup olmadığını sormanız daha iyi olurum, ben hep bu şekilde sordum.

Günaydınlar herkese, şimdi hastaneden aradılar 11.30 da transfere gireceğim. 4bb kalite 5. Gün embriyosu, taze transfer olacak. Dua edin
Transferim yapıldı eve geldim. Allahım bu süreçte hepimizin Yardımcısı olsun. Pozitif görenler için süreç güzelleşerek devam etsin, negatif görenlerin de umudu bitmesin, en yakında olumlu sonuç alsın inş 🙏

X