2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar günaydın bana yardımcı olun lütfen dün gece yine kasıklarım çok ağrıdı kötü kötü rüyalar gördüm yapmayacaktım ama sabah kalktım test yaptım var mı bakar mısınız yoksa ben görmek istediğim için mi çizgi görüyorum 😔 7 mayısta oldu transferim transfer hariç yedinci günüm
Masallah Masallah :) güzel düşünün güzel olsun.

Kızlar günaydın bana yardımcı olun lütfen dün gece yine kasıklarım çok ağrıdı kötü kötü rüyalar gördüm yapmayacaktım ama sabah kalktım test yaptım var mı bakar mısınız yoksa ben görmek istediğim için mi çizgi görüyorum 😔 7 mayısta oldu transferim transfer hariç yedinci günüm
Var tabiiii 😍 Allah tamamına erdirsin inşallah

Ben de biraz önce kan verdim kızlar kasetlerde pozitif çıkmıştı ama çok kanama lekelenme oldu umudum hiç yok

W Warriror canım geçmiş olsun hikayemize başlarken herşeyin %50 şansı olduğunu bildiğimiz halde kendimizi pozitif hazırlayıp negatifte çok üzülürüz. Bu da bir sonuçtu. Rabbim kendiliğinden hamile kalmayı olmadı 2.trasferinde tutunmayı nasipse etsin. GECİKİYORSA GÜZELLEŞİYORDUR diye bir söz var yaa inşallah böyledir. senin için çıktığın bu yol harika haberler alacağın çiçeklerle dolu yürüyeceğin bir yol olsun 🤲

herkese selamlar. ne kadar zormuş beklemek. 6 mayıs transferim oldu. yarın test günüm. sanki regl olacakmışım gibi hafif kasık ağrılarım var:KK43: sanki negatif gibi hissediyorum :KK43: stresten mi bilmiyorum hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum. lekelenme olmadı bende. pozitif olsaydı lekelenme olması gerekiyor muydu?

X