2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu ilaç bana da verildi muhtemelen doktorumuz aynı Bülent tıraş , ama ilk yaptırdığım gün hafta sonuydu ve klinikler takmadı çünkü riskli bir ilaç yoğun bakım hastalarına ve tüp bebek hastalarına takılıyormuş biz taktıracak hastane bulamadık resmen özelde taktırdık ve çok yüksek rakama taktılar , bende eğer pozitifi görürsem tekrar takılacak kalp atışında tekrar takılacakmış
Evet bende Bülent tıraşın hastasıyım. Bende Acıbadem’de taktırdım ilk seferde. Siz nerde taktırdınız ve ne kadar aldılar? Bende Acıbadem de bir serum taktırmaya 2 bin küsür ödedim.
Bende transfer günü taktırdım hamilelik serumu diye geçiyormuş sanırım vücut embriyoyu yabancı madde olarak görmesin atmasın diye sanırım aynı serum bu Elbette Rabbim nasipmetmişse olmazlar olur yoktan var eden sadece odur bugün test yapınca negatifi görünce bi üzüldüm ama herkes erken davrandığımı söyledi 3. Gün embriyosu geç yerşelebilirmiş yni kan testini bekliyorum belki değerim daha çok düşük ondan görünmedi teste inşAllah nasip olur bizlerede Rabbim pozitif görenlerin hayırla kucaklarına almayı nasip etsin 🙏🍀
Hiç üzülmeyin benimde 3.gün embriyosuydu hatta kalite olarak orta kalite idi. 10. Gün silik çizgi gördüm. 2-3 gündür şiddetli mide ağrısı mide gazı ve bulantı yaşıyorum. Dün acile gittim Acıbadem’de test yaptılar mecburen 26 çıktı. Yarın sabah tekrar ver dediler. Sabah tekrar vereceğim. 3.gün olduğu için yeni tutunmuş dediler.

Belirtiler çok karışık oluyor canım aynı gün transfer olmuşuz bende kan vermeden önce adet olacağımı düşündüm bel karın ağrısı sonra dün gidip kan verdim 55 çıktı değer hiç onlara takılma 😊
Umarım benim için böyle bir sonuç olur. Benim transfer günü de dahil olmak üzere hep ağrım oldu. O can sıkıcı biraz. Ama sizi tebrik ederim. Umarım herhangi bir sıkıntı olmadan sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah 🙏

Evet bende Bülent tıraşın hastasıyım. Bende Acıbadem’de taktırdım ilk seferde. Siz nerde taktırdınız ve ne kadar aldılar? Bende Acıbadem de bir serum taktırmaya 2 bin küsür ödedim.

Hiç üzülmeyin benimde 3.gün embriyosuydu hatta kalite olarak orta kalite idi. 10. Gün silik çizgi gördüm. 2-3 gündür şiddetli mide ağrısı mide gazı ve bulantı yaşıyorum. Dün acile gittim Acıbadem’de test yaptılar mecburen 26 çıktı. Yarın sabah tekrar ver dediler. Sabah tekrar vereceğim. 3.gün olduğu için yeni tutunmuş dediler.
Medicana da taktırdım 4-5 bin dediler sonra indirim falan 1600 civarı ödedik ve öyleymiş başka doktorun yazdığı ilacı farklı hastane ücretli takarmış , birde zaten sağlık sigortası karşılamıyor tüp bebekle ilgili olan hiçbir şeyi o yüzden durum bu pozitif görsek nerede taktırcam bilmiyorum

serum taktiracak arkadaslar doktorunuzdan aldigniz receteyi devlet hastanesi acilinde taktirabiliyorsunuz ben bazen oyle yapiyorum bazende saglik kabininde taktiyorum saglik kabini evee 500 liraya geliyor takmaya onu br aristirin

Medicana da taktırdım 4-5 bin dediler sonra indirim falan 1600 civarı ödedik ve öyleymiş başka doktorun yazdığı ilacı farklı hastane ücretli takarmış , birde zaten sağlık sigortası karşılamıyor tüp bebekle ilgili olan hiçbir şeyi o yüzden durum bu pozitif görsek nerede taktırcam bilmiyorum
Nerede yaşıyorsunuz? Bende yarın tekrar kan vermeye gideceğim. Acıbadem’de taktıracağım galiba. Normalde dün ya da bugün taktırın dediler ama hiçbir nöbetçi eczanede bulamadık ilacı. Birde öyle bir sorun var. Yaren hemşireyi aradım bugün yarın bizim buradaki eczaneden alın dediler.

Umarım benim için böyle bir sonuç olur. Benim transfer günü de dahil olmak üzere hep ağrım oldu. O can sıkıcı biraz. Ama sizi tebrik ederim. Umarım herhangi bir sıkıntı olmadan sağlıklı bir şekilde kucağınıza alırsınız inşallah 🙏
Çok teşekkür ederim inşallah hepimizin bu zorlu süreci çiçeklenir 🌸🌹

serum taktiracak arkadaslar doktorunuzdan aldigniz receteyi devlet hastanesi acilinde taktirabiliyorsunuz ben bazen oyle yapiyorum bazende saglik kabininde taktiyorum saglik kabini evee 500 liraya geliyor takmaya onu br aristirin
Devlet hastanesinde takarlar mı acaba bu serumu. Çünkü bahsettiğimiz serumu herkes takmaz dediler hastaneden. Siz hiç bu serumdan taktırdınız mı?

Kızlar ben dayanamadım idrar testi yaptım evde ama negatif tek çizgi çıktı :KK43: moralimi bozmak istemiyorum ama daha erkendir belki diye düşünüyorum bugün transfer günğ hariç 8.gün ve 3.gün embriyosu olarak transfer edilmişti
Benim dr'um transfer gününü 0 kabul ederek 12. Günden önce verme dedi ilaçları da sizde bırakmayın hatta 12den sonra 14. Günde de kan ver demişti. Siz de umudunuzu kaybetmeyin 🤲🏻🌹

Devlet hastanesinde takarlar mı acaba bu serumu. Çünkü bahsettiğimiz serumu herkes takmaz dediler hastaneden. Siz hiç bu serumdan taktırdınız mı?
Canim ben galiba 5 taktirdim her haftada taktircM 12.haftama kdr evet serumumla acile gidiyorum takiyorlar ama tabi 4 saat suruyor o biraz skici bazende evde taktiriyorum

Canim ben galiba 5 taktirdim her haftada taktircM 12.haftama kdr evet serumumla acile gidiyorum takiyorlar ama tabi 4 saat suruyor o biraz skici bazende evde taktiriyorum
Canım bana 1.5 saat sürecek şekilde taktır dediler. Bakalım yarın yaptırabilirsem evde denerim. Sağlık kabininde takıyorlar dimi?

Tebrik ederim canım inşallaj artarak devam eder sayı değeri hiç önemli değil ilk kan verildiğinde 2 gün sonra tekrarla inşallah 2 kat artarsa sağlıklı gebeliğe doğru gidecektir Allah’ın izniyle 😚😚
Çok teşekkür ederim bugün 10. Günümdü ama asıl test günü Salı onu bekleyeceğim

Kizlar dun gonalf 250 ve klomen ile tedaviye basladim, bugun ozellikle sol kasigimda rahatsiz edici agri basladi, normaldir degil mi?

Canım bana 1.5 saat sürecek şekilde taktır dediler. Bakalım yarın yaptırabilirsem evde denerim. Sağlık kabininde takıyorlar dimi?
Bemm beyaz serum 3 saat izotonkte yarim saatte toplam 3.5 -4 saatte takiyoruz. Evet takiyorlar saglik kabininde ama ben orda kalmak istemedgm ici evime giyor saglik kabinineki gorevli abla

X