2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

kızlar bişey sorucam benim transferden beri çok değişik ama ayak parmaklarım hiç ısınmıyor buz gibi sürekli çoraplıyım kalın üstüm ama çok üşüyorum sizde de oluyormu
Bende şöyle oluyor bi aşırı üşüyorum dediğiniz gibi ayaklarım hiç ısınmıyor , bir an da da aşırı sıcaklık geliyor, mesela dün gece yatarken ayaklarım yandı resmen

TEsekkur ederim canim kacirmadiysam sende pozitifsin dimi 😊
Testler pozitif dün de yaptım koyulaşma vardı fakat 8. günden beri lekelenme oluyor özellikle sabahları koyu renk gün içinde pembe ve açık kahverengi ara ara geliyor canımı sıktı salı kan vericem perşembe 2. kanı vericem o zaman daha rahatlarim inşallah ne diyim

Benimde öyle ayaklarım çok üşüyor birde akıntım çok fazla adet öncesi olduğu gibi şeffaf akıntı bu durumu yaşayan oldu mu acaba
O bendede var akıntı normal fitilde yapıyor ama ayak ısınmamasını anlamadım gerçekten buz gibi ısınamıyorum ve çoğu kişide varmıs ben sadece fitil kullanıyorum ilaç olarak iğne yada hormon ilacı etkilemez yani

Kızlar bir şey soracağım. Mesela transferi olduk ya pozitif görünce kaç haftalık gibi görüyorlar. Transfer gününden itibaren mi sayıyorlar? Yoksa biri şey yazmış 2 hafta ekliyorlar transfer gününe yazmış?
Canım benim ilk tedavimden bir oğlum var o zaman doktora transfer tarihini söylemiştim bildiğim için ama her iki doktorum da bizim için adet tarihi önemli demişti yani adet tarihin kaçındaysa o zaman tam 4 haftalık oluyor adet tarihinin ilk günü 4 haftalık oluyor

Medicana da taktırdım 4-5 bin dediler sonra indirim falan 1600 civarı ödedik ve öyleymiş başka doktorun yazdığı ilacı farklı hastane ücretli takarmış , birde zaten sağlık sigortası karşılamıyor tüp bebekle ilgili olan hiçbir şeyi o yüzden durum bu pozitif görsek nerede taktırcam bilmiyorum
İlacı eczaneden kendiniz alın sadece günlük yatak ücretini alıyor acıbadem e gidin receteniz ile 💕

Test günüm 21 i , hiç belirtim yok , yani transferden önce ilaç kullanırken bel ağrım çok olmuştu ama o zaten vardı onu saymıyorum ☺️ sizde belirti var mı ?
benmde 22 si ama 21 inde yapmayı düşünüyorum benim sırtım ve belim agrıyo transferden çnce cok hafifti transferden beri cok agrıyo bana 12 gün yatacksın dedi doktor yatmaktan mı agrıyo bilmiyorum ama birde günde 3 4 kere batma hissi oluyor kendini hissettirecek derecede bugn 3 günüm

Kızlar günaydın dün geceden beri karnımdan şiddetli ağrı var sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı sabahta yanma oldu ve ağrım devam ediyor bugün transfer dahil 7.günüm normal mı acaba şimdiye kadar ufak tefek batmalar dışında bişey yoktu fakat böyle olunca morelim çok bozuldu 😔

Kızlar günaydın dün geceden beri karnımdan şiddetli ağrı var sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı sabahta yanma oldu ve ağrım devam ediyor bugün transfer dahil 7.günüm normal mı acaba şimdiye kadar ufak tefek batmalar dışında bişey yoktu fakat böyle olunca morelim çok bozuldu 😔
Canım moralini bozma adet belirtisiyle birebir diyorlar ya kızlar dur bakalım kanama olmadıkça umut hep var

X