2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bu arada kızlar bana pozitif gördüğün gün serum taktır dediler. Bugün eczanelerde bulamadım yarın serum taktıracağım. Transferden 5 gün öncede taktırmıştım. Birde kalp atışını duyduğum gün taktıracakmışım. Clinoleic diye bir serum aslında vücuda besin veriyorlarmış
Aklımda bulunsun bende alır taktırırım

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
@nehirgunes3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
@Kmsl066 Mayıs217 Mayıs
Canım beni de ekler misin 7 Mayıs transfer ilk deneme tek embriyo 16 Mayıs sonuç

Merhaba kaçıncı gün embriyosu kalitesi neydi acaba bende 8 mayısta oldum 🥰
Beşinci gün embriyosu uydu 5AA kalite canım transferini ilk gününden beri genel olarak daha yavaş hareketler ediyorum annemde kalıyorum zaten yatıyorum ufak yürüyüşler yapıyorum sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum hayırlısıyla hep birlikte pozitifleri görelim inşallah😍

Beşinci gün embriyosu uydu 5AA kalite canım transferini ilk gününden beri genel olarak daha yavaş hareketler ediyorum annemde kalıyorum zaten yatıyorum ufak yürüyüşler yapıyorum sağlıklı beslenmeye dikkat ediyorum hayırlısıyla hep birlikte pozitifleri görelim inşallah😍
İlk 3 gün sağ kaşık da ince ince sızlar hissettim ama iki gündür herhangi bir his belirti yok bu yüzden biraz tedirginim açıkçası

Çok güzel ya çok sevindim senin adına benim de 5.gün 4AA kalite bende ilk 3 gün dikkat ettim iş yapmadım yemek yapmakta dahil yavaş hareket ettim arada bi yürüdüm evde hareket olsun diye bugünden sonra artık normal hayata dönüş diyorum yatmaktan sıkıldım 🤭

Çok güzel ya çok sevindim senin adına benim de 5.gün 4AA kalite bende ilk 3 gün dikkat ettim iş yapmadım yemek yapmakta dahil yavaş hareket ettim arada bi yürüdüm evde hareket olsun diye bugünden sonra artık normal hayata dönüş diyorum yatmaktan sıkıldım 🤭
Yine de dikkat et doktorlar tamamen yatmak taraftarı değil ama sonradan pişman olmamak için keşke dememek için ben dikkat ediyorum yineDe işe gitmiyorum rapor aldım

Bende öyle düşünüyorum işte daha çok yatıyorum ama hareketsiz kalmıyorum kuzum

En iyisi canım bir de doktorun bende doğal SKUSla ilerledi transfer öncesinde de transfer sonrasında da çok az ilaç kullanıyorum sadece sabah akşam progeston fitil kullanıyorum transferden önce çatlatma iğnesi oldum bir de iki tane antibiyotik kullandım enfeksiyonlara karşı hiçbir iğne kullanmıyorum Rabbim en hayırlısını versin hepimiz için

En iyisi canım bir de doktorun bende doğal SKUSla ilerledi transfer öncesinde de transfer sonrasında da çok az ilaç kullanıyorum sadece sabah akşam progeston fitil kullanıyorum transferden önce çatlatma iğnesi oldum bir de iki tane antibiyotik kullandım enfeksiyonlara karşı hiçbir iğne kullanmıyorum Rabbim en hayırlısını versin hepimiz için
Amin kuzum ben estofem corasprin progestan dex progestan fitil kullanıyorum .
Transfer öncesi de prednol ve monodoks kullandım 4 gün transfere 1 gün kala bıraktım onları tabi

Amin kuzum ben estofem corasprin progestan dex progestan fitil kullanıyorum .
Transfer öncesi de prednol ve monodoks kullandım 4 gün transfere 1 gün kala bıraktım onları tabi
Ben de aynı ilaçları sulandırıcı da vermedi Estf FM de vermedi sadece progestan fitil bende canım ilk denemen mi bide hangi merkeze gittin

Kizlar benimde pozitif elhamdulillah rabbime sukurler olsun persembe gunu lekelenmem geldi 8.gundu kan verdim 219 cikti doktorhemen pruloton igne ye ednol fitile basladi kesildi cok sukur bugun 10.gunum 491 cikti rabbim saglikla kucagimiza almayi bekleyen herkese de saglikla haberi almayai nasip etsin😍😍
Allah nazardan saklasın canım tebrik ederim 💕💕

X