Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Kızlar sezeryan olalı 27 gün oldu dikişimin son kısmı bugün şişmiş ve beyaz su toplamış ara ara ağrı oluyordu önümü hala göremediğim için eşime gösterdim içim gitti fotosunu çekip gösterince başına gelen var mı doktorum görmem gerekiyor dedi mesaj attım ama napabilirim iç dikişlerde sıkıntı var mıdır acaba
İnşallah yoktur canım belki bi antibiyotik başlar sen git doktoruna mutlaka
Evet canım ben de güzel bir çözüm yolu bulacağım inşallah kafamda cümleleri annemi üzmeyecek şekilde kuruyorum inşallah düzeliriz🙏🏻🙏🏻
Annene şey desen nasıl olur eşimin söylediklerini ben söylesem yine alınır mıydın o da seni annesi olarak gördüğü için öyle demiş desen ? Adam düşünceli davranmış çünkü gerçekten..

Kızlar bugün moralim o kadar bozuktu ki ağladım sürekli.Eşimle konuşmuyorum dünden beri.Dün yatarken sinirimi tutamayıp tekme attım bacağına😅 Bugün de salonda yat dedim sonra rahat edemezsen yatağında yat istersen arkanı dönüp dedim🙈 Ona o kadar kızgınım ki bir sinirle boşayasım geliyor bazen de öpüp barışsam mı diyorum.Hamilelikten mi oluyor bunlar? Öyle olsa bile hamileliğin son zamanlarında biraz daha sabırlı anlayışlı olmasını beklerdim.Beklediğim gibi olmayınca da büyük hayal kırıklığı yaşıyorum.Barışmak istemiyorum çocuğumu da alıp gideyim istiyorum.Ağlıyorum geçmiyor kafamı da dağıtamıyorum.Her şey kötü,daha da kötü olucak gibi geliyor ruhum vücudum psikolojim ben çok yorgunum.Yani şu an doğum olsa küs gidicez böyle olmak daha da üzüyor 🙄

sulti tutti sulti tutti bence eşin insan gibi sormuş kim olsa sorar ve bizde çok normaldir bu soru..çünkü para üstünde olmaz nakit veya ne biliyim herhangi bi sebep sorulmamasi hatta abezdir yanlış mıyım kızlar? Eşin en doğrusunu yapmış annene yuh diyorum hele yok gelmeyin bilmem ne birde sen lohusasin yazıklar olsun onları diyenlere

Kızlar bugün moralim o kadar bozuktu ki ağladım sürekli.Eşimle konuşmuyorum dünden beri.Dün yatarken sinirimi tutamayıp tekme attım bacağına😅 Bugün de salonda yat dedim sonra rahat edemezsen yatağında yat istersen arkanı dönüp dedim🙈 Ona o kadar kızgınım ki bir sinirle boşayasım geliyor bazen de öpüp barışsam mı diyorum.Hamilelikten mi oluyor bunlar? Öyle olsa bile hamileliğin son zamanlarında biraz daha sabırlı anlayışlı olmasını beklerdim.Beklediğim gibi olmayınca da büyük hayal kırıklığı yaşıyorum.Barışmak istemiyorum çocuğumu da alıp gideyim istiyorum.Ağlıyorum geçmiyor kafamı da dağıtamıyorum.Her şey kötü,daha da kötü olucak gibi geliyor ruhum vücudum psikolojim ben çok yorgunum.Yani şu an doğum olsa küs gidicez böyle olmak daha da üzüyor 🙄
Hormonlardan oluyor canım. Öpün barışın bence doğuma ne kaldı surda. Küs küs gitmeyin desteğine ihtiyacın olacak. Bazen uzatmamak lazım ne için tartıştınız bilmiyorum ama çok büyütecek birşey değilse bence barışn boşyere sende üzülüp canını sıkmamış olursun

Hamilelikten oluyo canım her şey düzelecek

Hormonlardan oluyor canım. Öpün barışın bence doğuma ne kaldı surda. Küs küs gitmeyin desteğine ihtiyacın olacak. Bazen uzatmamak lazım ne için tartıştınız bilmiyorum ama çok büyütecek birşey değilse bence barışn boşyere sende üzülüp canını sıkmamış olursun
Hamilelikten oluyo canım her şey düzelecek
En azından o ilk adımı atsın istiyorum şimdilik barışmak çok zor geliyor bana 🙁 Hormonlar ele geçirdi resmen ya 😬

Tamamen hormonlardan canım. Konu ne bilmiyorum ama haklı da olsan normalde vermicek olduğun tepkinin çok daha fazlasını veriyor insan bu hormonlar yüzünden. Tabi anlayış beklemek te en doğal hakkın ama geçecek bu zamanlar bebişinizle mutlu olacaksanız ailecek. Ozaman unutcan bile bu zamanları 😍

sulti tutti sulti tutti bence eşin insan gibi sormuş kim olsa sorar ve bizde çok normaldir bu soru..çünkü para üstünde olmaz nakit veya ne biliyim herhangi bi sebep sorulmamasi hatta abezdir yanlış mıyım kızlar? Eşin en doğrusunu yapmış annene yuh diyorum hele yok gelmeyin bilmem ne birde sen lohusasin yazıklar olsun onları diyenlere
İnsanoğlu ne anlamak istiyorsa onu o şekilde anlıyor demi bence de gayet normal bir soru ama bunu anama desem çok normal diye beni , beni engeller
Annene şey desen nasıl olur eşimin söylediklerini ben söylesem yine alınır mıydın o da seni annesi olarak gördüğü için öyle demiş desen ? Adam düşünceli davranmış çünkü gerçekten..
He kız dur bir diyeyim sonuçta ha ben ha o yani ne fark ediyor eşim demek ben demek
Annesi gibi görüp demiştir art niyet neden arıyor annen. Hadi annen öyle algıladı baban kardeşlerin aklı yokmu? Düşünceli çocuk dicekleri yerde yaptıklarına bak 😞 çok üzüldüm senin için. Umarım ailenin aklı yerine gelir kötü niyetle demediğini anlarlar.
umarım anlarlar canım olan bana oluyor ben üzülüyorum:KK43:
Kimse gelmemesi lazım bazen öyle hissediyorum.Olan doğum yapana oluyor bi şey çıksa 😞 stres olduğunla kalıyorsun
kesinlikle bir de bebek de etkileniyor sebepsiz ağladı gece boyunca

Canım gerçekten saçma bir durum olmuş..Böylesi bir zamanda en ufak bir şeyden nem kapmak babanı kardeşlerini doldurmak çok gereksiz.Keşke hiç olmasaymış.Bence annenle konuş düzgünce açıkla o da alınganlık yapmasın böyle bir zamanda eğer seni de düşünüyorsa.
Anneme bunu söylesem beni engeller 😀 bişekilde gönlünü almayı düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak 🥺🥺🥺

Anneme bunu söylesem beni engeller 😀 bişekilde gönlünü almayı düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak 🥺🥺🥺
Tövbe tövbe şaka gibi iyi dayanıyorsun.. Bu arada herkesin şekeri vs var yaptığı şımarıklık ama işte ata olduğu için malesef birde bu zamanlarda insan küslük istemiyor ben babamla konuşmuyorum şuan haberi bile yok küs oldugumdan artık büyükte büyüklüğünü bilsin

Yazdığının cümlesi cümlesine doğumdan bir gün önce ben de böyleydim eşime karşı. Doğum yaklaştıkça vücut stres yapıyor bence canım doğurunca geçiyor bu düşünceler 😍
Tövbe tövbe şaka gibi iyi dayanıyorsun.. Bu arada herkesin şekeri vs var yaptığı şımarıklık ama işte ata olduğu için malesef birde bu zamanlarda insan küslük istemiyor ben babamla konuşmuyorum şuan haberi bile yok küs oldugumdan artık büyükte büyüklüğünü bilsin
Büyüklere biz annelik babalık yapıyoruz resmen onlar çocuk biz büyüğüz

Yazdığının cümlesi cümlesine doğumdan bir gün önce ben de böyleydim eşime karşı. Doğum yaklaştıkça vücut stres yapıyor bence canım doğurunca geçiyor bu düşünceler 😍

Büyüklere biz annelik babalık yapıyoruz resmen onlar çocuk biz büyüğüz
Aynen aynen canım benimkini biliyon zaten gerçekten çok haklısın neyse ki güçlüyüz cok sukur 🤗🥰 sende için nasıl rahat edecekse öyle davran ama eşine söyleme bir daha gelme vs muhabbetini

Sezaryenin sikintisi bu sanirim:KK43: benim kizimda solunum sikintisi cekiyor yogun bakimda. 38+5 3300 gr ve 52 cm olmasina ragmen orda suan hic beklemiyorduk. Sizin sutunuz geldi mi acaba sagiyor musunuz ya da ? Nasil bi yol izlediniz
Merhaba bizde ayni sorunu yaşadim . Sütüm üçüncü gün gelmeye başladi . Sürekli sağim yapmaktansa başta sicak duşlarla haleetmek daha mantikli . Masaj yapin göğsünüze . Duş alamiyorsaniz göğsünüzü sicak suyla zeytinyağiyla masaj yapin çok daha kolay gelecektir . Ucuna dikkat edin lansioh pomat aldim ben . Bebek emmediği için daha çok nemlendirmek laizmmiş . Gece göğsüm ateş içindeydi . Mastit olcam diye çok korktum hemen sağdim sütü cikaridm sonra sicak banyo masaj sonra lahana koydum iyi geldi.

X