Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Ben de var oluştu bayadir benimle 🤭 Doğumdan sonra geçiyormuş ama. Ben buğday tenliyim ondan mı acaba erkenden çıktı 🤨
Hatta bu vesileyle bugünün göbek fotosu açılışını yapıyım 🥹 24 +6 🐣

Eklentiler

• IMG_3368.jpeg
    IMG_3368.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar 23+0'dan selamlar. Giremiyorum pek buraya iyileştim sonunda şükür, hala biraz tıkalıyım ama gribin o sarsıcı şiddeti ve halsizliği geçti şükür. Siz neler yapıyorsunuz? :anneadayı:
25+0 dan selam canım 😅😅 O tıkanıklık 1-2 haftaya anca geçiyor canım Kendini iyi hissediyorsan sıkıntı yok 😘

Kesinlikle canim bende böyle dusunuyorum. Bak ben kan bile veremeyen biriyim bir de 😁 Allahım inşallah nasip ederse normal doğurmayı çok istiyorum her şey yolunda olursa tabii 🙏🏻 çünkü dediğin gibi doğadaki bütün canlılar bu şekilde doğuruyor demek ki yapılamayacak bir şey değil diye kendimi motive edip güzel hikayeler okuyorum hep🥰 bir de doktorum bu konuda bana cesaret veriyor sağ olsun. Ağrıların dayanılmaz olduğu noktada Epidural yapıyormuş biraz ona da güveniyorum. Doğum / hamilelik cok zor bir süreç bebeğine kavuşma anının sende travma olmasını istemiyorum elimden geleni yapıyorum dedi. 🙏🏻
Tabii en önemlisi annenin psikolojisi zaten normal veya sezaryen farketmez doğum doğumdur kim nasıl isterse öyle yapsın❤ sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz🌸

Benim de karnımın altında çatlaklar oluştu 😔 ve ben kilomun üzerinde hamile kaldım diye ilk aylardan itibaren yağlanmaya başlamıştım anladım ki hiç bir faydası yokmuş tamamen genetik şans 🥲
Güzel bir şey için oluyor en azından diyorum günler böyle olumlama ile geçiyor hep 😁 yapacak bir şey yok🤷🏻‍♀️

İnşallah canım Allah nasip eder de bizde buraya güzel anılarımızı yazarız 🥹
Benim karnımda kılcal damarlar çıktı kırmızı mavi mor başka olan var mı🤔

İyi günler hanımlar 23+0 dayım ben de. Bu zamana kadar kac kilo aldiniz. İştahım çok açık öneriniz var mı. 62 ile hamile kaldım şu anda 68 kilom

X