2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aklımıza kötü şeyler getirmiyoruz, bir bildikleri vardır elbet doktorunuza güvenin herkes bi yorum yapınca korku pompalanıyor ister istemez. Sıkmayın canınızı çok şükür bir ilaçtan kurtulmuşsunuz darısı diğerlerine
Evet dogru ama isde merak ediyoruz isder isdemez tabiki herkesde farkli ilerliyor ama benim gibi erken birakanlarda vsrmi varsa sorun olup olmadini merak ediyoruz bazilarinda birakinca sorun olmus estrofem ne gibi sorun yapar merka ettim sizdemi erken birakdiniz

Evet dogru ama isde merak ediyoruz isder isdemez tabiki herkesde farkli ilerliyor ama benim gibi erken birakanlarda vsrmi varsa sorun olup olmadini merak ediyoruz bazilarinda birakinca sorun olmus estrofem ne gibi sorun yapar merka ettim sizdemi erken birakdiniz
8. Hafta da bıraktım ben

Hayirlisi olsun bise olmasinda inslh ya erken birakdik diye bilmiyorum olumsuz etkisi olurmu acaba ondan korkuyorum
Yeterli kalınlaşmayı görmüş doktorunuz ne güzel, aklınıza kötü şeyler gelmesin itaat et kurtul modundayız yoksa şu süreçte yaptığımız şeyler akıl alacak cinsten değil.

MaşaAllah Ne guzel anlatmışsınız Oyle umut verıcı olmuş ki 🙏🏻 Rabbım Vermek ıstesın yeter ki Her türlü oluyor.
1 ay Bekleyecegım Adet oldugumda hem kontrole hem de Pgt yapmak istedğimi söylecegım tup bebek Doktoruna.
Neden baska merkeze taşıdınız aceba merak ettım
Embriyo Fulya Bahçecide idi, 2015 yılında ilk kızımda orada oldu, sonra doktorum oradan ayrıldı, 2. çocuk için denememizi dondurulmuş embriyolar ile yine bahçecide farklı bir doktorda yaptık, ancak negatif sonuçlandı, sonra ilk kızımı bize kavuşturan doktorun kliniğine gittik, bahçecide kalan 3 embriyoyu oraya taşıma kararı aldık ve yine aynı doktorum 2. çocuğuma da kavuşmamı sağladı. embriyolardan 1'i 6. gün embriyosuydu o biyopside dayanamadı ve gitti, kalan ikisi arasından 1'ini pgt ye gönderdik temiz çıktı (o 2. kızım) 2 çocuk olunca 3. embriyoyu da imha ettirdik.

Kızlar selam şu progestan fitille başım belada ben itmekte çok zorlanıyorum bu akşam o kadar ağrım oldu ki itemedim ittikçe geri geldi şiş gibi emin değilim bir de fitile hafiften kan gibi bulaşmış silince peçeteye gelmedi tahriş etmiş olabilir miyim çok uğraştım 😞 yapamadım kızlar geri geldi ne yapmalıyım bilen var mı çok acilllll🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba, fitil yerine hap veriyorlar canım ben belli bir haftadan sonra hala geçtim. Doktorum aynı görevi görüyor fitilde hafta aynı dedi. Bayağıdır onu kullanıyorum. Doktoruna kullanmada zorluk çektiğini söylersen belki hap verir sana da

BEn iki kere geçirdim ve ilki boştu molmuy bilmiyorum ama ikincisi mol gebelikmiş nasıl bir tedavi uygulanıyor bilmiyorum nasıl yapcam Allah sizede sabır versin inşallah sağlîcakla kavuşursunuz inşallah rabbim isteyen herkese versin

İnşallah çift tutmuştur bu kadar hızlı artmasının sebebi ondandır ben 8 kere mol gebelik geçirdim beta tavan yapiyordu tekrar aynısı olucak diye korkuyorum genetigi sağlıklı gelmişti ama insan gözüyle görmeden relax olamıyor
Inşallah saglikĺi olur yaa 8 defa zor yaa gerçekten ben iki defa geçirdim nasıl tedavi gördünüz

Kızlar idrarımda mikrop çıkmış doktorum antibiyotik yazdı birde şase şeklinde toz verdi.Bol su içmemi söyledi bu aralar su içmiyorum pek fazla sizde bu sorunla karşılaştınız mı hiç.Progestan fitili yerleştirirken hijyenik olmadığı için mikrop kapmış olabilir miyim

Kızlar idrarımda mikrop çıkmış doktorum antibiyotik yazdı birde şase şeklinde toz verdi.Bol su içmemi söyledi bu aralar su içmiyorum pek fazla sizde bu sorunla karşılaştınız mı hiç.Progestan fitili yerleştirirken hijyenik olmadığı için mikrop kapmış olabilir miyim
Merhaba benim de lokosit ve eritrosit cikti idrarda. Anyibiyotik veremem, bol su ile atlatmalisin demisti. Ben de aynen oyle yaptim. Su an iyiyim. Erken hafta oldugu icin antibiyotik bebege zarar verebilir demisti.

Inşallah saglikĺi olur yaa 8 defa zor yaa gerçekten ben iki defa geçirdim nasıl tedavi gördünüz
Bir tedavisi yok mol gebeliğin kürtaj sonra 1 yıl takip beta da ben sürekli geçirdiğim için sonunda pgt ile tüp bebbege karar verdik her kadının sağlıksız yumurtası olabilir ama bana biraz fazla denk geldi rabbim yardım etsin zor günlerdi

Canım benimde kültür testimde çıkmıştı ama buna enfeksiyon diyemem dedi. Belki idrarı verirken bakteri bulaşmıştır dedi. Lökasit ve eritrosit temiz çıkmıştı çünkü. İki kere tekrarladı kültür testini ikisinde de temiz çıktı çok şükür. Bizde fitilden dolayı düşündük. Fitili koyduktan sonra geç saatte verdim ama verirken iki tane mendil istedim temizlemek için. O şekilde verdim bilgin olsun.

Bende de olmuştu. Antibiyotik verdi. 2 doktora sordum kullan dediler kullandım geçti şimdi şükür. Hamileler için kullanılan ilaçlar var..eğer çok ileri derecede değilse bol bol su iç geçer

X