2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ya kan sulandırıcı iğnenin yeri bugün inanılmaz ağrıdı morardı ve şişti şuanda da ağrıyor göbeğime yaptım sıkıntı olur mu 6 haftalık gebeyim sizlerde de morluk ve şişme oldu mu
Ben göbeğe de yaptım, hafif ağrıması dışında bir şey olmaz.

Karnım mosmor olmuştu cildim çok hassas en başından beri fitille devam edenler var her doktorun tedavi şekli farklı tabi

Ben 8 haftalık olmak üzereyim kalp atışından sonra fitille devam ediyorum progestan değerlerim beklenenin üzerinde olduğu için doktorum iğneyle canımı daha fazla lüzum görmedi ikiz benimkiler nasipse
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, sizin adınıza sevindim 🥰 bende 7 haftalığım, benim drum hem iğne hem fitili kullan dedi. O sebeple sordum size acaba neden diye 😊

Selam kızlar, nasılsınız? Hamile arkadaşlarım herşey yolunda mı ☺️ ben bugün 9+4 oldum. Hafif kaşıntılarım ve arada sırada gelen kasık ağrıları dışında bi problemim yok çok şükür. İlk başlarda olan hafif seyirdeki mide bulantıları da gitti. 3 hafta sonra ikili test, ense ölçümü ve bazı tahliller için çağırdı doktor. Sizler nasılsınız? Nasıl gidiyor?

Selam kızlar, nasılsınız? Hamile arkadaşlarım herşey yolunda mı ☺️ ben bugün 9+4 oldum. Hafif kaşıntılarım ve arada sırada gelen kasık ağrıları dışında bi problemim yok çok şükür. İlk başlarda olan hafif seyirdeki mide bulantıları da gitti. 3 hafta sonra ikili test, ense ölçümü ve bazı tahliller için çağırdı doktor. Sizler nasılsınız? Nasıl gidiyor?

Benim bulantılar bitmedi daha ya😏
çoğu kez ilaçla duruyorum yediğim çok az şey oluyor. Salata tarzı ve ekşi istiyor bazen canım yağlı yiyecekler et vs tiksinmiş durumdayım şu an.

Bulantılarının gitmesine sevindim canım benimki de arttı 😂🥹 10+3 üz bugün. Dün fetal dna için kan verdim. Hayırlısı ile sonuç bekliyoruz. İnşallah bebeğimizde herşey yolundadır. Bekleyen tüm hamiş arkadaşlarım güzel sonuçlar alsınlar😍
Mide bulantılarım 10. Haftaya girmemle birlikte arttı ama olsun napalım. Bebeklerimizin canları sağolsun😍 Dün doktor kontrolümüz vardı ve bebeğimin hareketlerine denk geldik ultrasonda. İnanılmaz bir histi. 🤍 Sende gittiğinde görüceksin kalbin yerinden çıkıcak gibi deliriyorsun mutluluktan. Allahım hepimizi sağ salim yavrularımıza kavuştur. Olmayan herkese en kısa zamanda bu duyguyu nasip etsin Rabbim🍀🙏🏻

Hanımlar Genetık embrıyolu pozitif olanlar bı sıkıntınız yok degılmı? Ben de kalan embrıyomu genetıge gonderecegım hazırda beklesın dıye ona gore yol ızleyecegım
merhaba, benim tüp bebek yoluyla sahip olduğum 8 yaşında bir kızım vardı, 2. bebek için 8 yıl önce bir merkezde dondurulan 5. gün embriyosunu bir başka merkeze taşıdık, o embriyo orada çözdürüldü, biyopsi yapıldı ve alınan parça genetiğe gönderildi, embriyo tekrar donduruldu, pgt temiz çıktı, transfer döneminde tekrar çözdürüldü, kalite olarakta 3bb olduğu söylendi, transferim 2022 ağustosta oldu kızım şuan 1 yaşında, bu embriyonun başından geçmeyen kalmadı, bunlara rağmen bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. sakın vazgeçmeyin, bende 5 deneme yaptım, 2 sağlıklı kızım var bu denemelerden önce bir dış gebelik yaşadım, ciddi anlamda bebek sahibi olma konusunda sınandım. Ama ağlama krizleri, yorgunluk, umutsuzluk hastalık ve daha sayabileceğim bir sürü şey sonrası kızlarıma kavuştum. Allah evlat bekleyen herkesin kucağını doldursun.

Merhaba arkadaşlar bende bugün bebişimin kalp atışını duydum çok şükür 6+4 olmuşuz benimle beraber trasfer olanlar 8 haftalık oldu benimki hala 7 olmamış neden acaba bilen varmı
Birde 3 taneymiş 2 si devam etmemiş bitanesinin kalp atışını duyduk sadece bunada şükür 🥰🙏

Merhaba arkadaşlar bende bugün bebişimin kalp atışını duydum çok şükür 6+4 olmuşuz benimle beraber trasfer olanlar 8 haftalık oldu benimki hala 7 olmamış neden acaba bilen varmı
Birde 3 taneymiş 2 si devam etmemiş bitanesinin kalp atışını duyduk sadece bunada şükür 🥰🙏
Ne zaman transfer olmuştun canım?

Benimde ne son adet tarihine göre nede transfer zamanına göre tutmuyor canım ama dr gayet iyi dedi 1 hafta var arasında. O fark kapanırmış zamanla merak etme 🤗

Kızlar bana doktorum hiç fetal DNA
merhaba, benim tüp bebek yoluyla sahip olduğum 8 yaşında bir kızım vardı, 2. bebek için 8 yıl önce bir merkezde dondurulan 5. gün embriyosunu bir başka merkeze taşıdık, o embriyo orada çözdürüldü, biyopsi yapıldı ve alınan parça genetiğe gönderildi, embriyo tekrar donduruldu, pgt temiz çıktı, transfer döneminde tekrar çözdürüldü, kalite olarakta 3bb olduğu söylendi, transferim 2022 ağustosta oldu kızım şuan 1 yaşında, bu embriyonun başından geçmeyen kalmadı, bunlara rağmen bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. sakın vazgeçmeyin, bende 5 deneme yaptım, 2 sağlıklı kızım var bu denemelerden önce bir dış gebelik yaşadım, ciddi anlamda bebek sahibi olma konusunda sınandım. Ama ağlama krizleri, yorgunluk, umutsuzluk hastalık ve daha sayabileceğim bir sürü şey sonrası kızlarıma kavuştum. Allah evlat bekleyen herkesin kucağını doldursun.
Subhanallah bu ne yaşam azmidir afferin mucizelere. Allah sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin çok etkilendim.

MaşaAllah Ne guzel anlatmışsınız Oyle umut verıcı olmuş ki 🙏🏻 Rabbım Vermek ıstesın yeter ki Her türlü oluyor.
1 ay Bekleyecegım Adet oldugumda hem kontrole hem de Pgt yapmak istedğimi söylecegım tup bebek Doktoruna.
Neden baska merkeze taşıdınız aceba merak ettım

Benim bir tanidigim dogal yolla tek yumurta ikizi dogurdu. 8.hafta kalp atışı kontrolünde tek idi. 12.haftada ikili teste gittiklerinde iki bebek goruldu. Simdi iki kizi var.
Benım ablamında doğal yolla tek yumurta ıkızlerı var ama onlar 8 haftada hemen gostermıştı.
Nasıp rabbım vermek ıstesın Yeter ki

Kürtaj Oldukdan sonra 1. Haftam daha toparlanmış hissediyorum kendımı.
Cevremdekılerın bana morel verme seklı ıyıkı erken olmuş 5-6 aylık olsaydı senın ıcın daha zor olurdu dedı herkes gercektende haklılar Kımıldayışını hissetmek ıcımde karnımda onun var oldugu goruntusunu gormek daha com uzerdı benı. Henuz yenıyken olması belkı daha cabuk toparladı bılmıyorum.
İnşaAllah Saglıklıca Tekrar bebek sahıbı olmayı nasıp eder rabbım. Bu bı sınav beni Cennette bekleyen bır melegım var Kendımı böyle avutuyorum 🙏🏻

X