Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Kızlar bebek ne zaman yediklerimizden beslenmeye başlıyo dün akşam cips yedim çok vicdan azabı cekiyorum şimdi 😕
Bence bu bir şeyler yeme olayını çok kasmamak lazım diye düşünüyorum ya. Bugün kızılcık şerbeti var cips aldım yicem 😂 her gün yemiyorum sonuçta. Arada bir yemenin zararı olacağını sanmıyorum açıkçası. İşlenmiş et (salam sosis) dışında genelde yiyorum her şeyi. Abartmadan ::)))

Bugün doktor kontrolüm vardı. 10+2 normalde 11+2 cıktı önden önden gidiyor benim minik sıpa☺️ Normalde aralık bası sata göre dogum ama artık kasıma olacagı da tescillendi sanırım ☺️ Doktorum saolsun boştu, tam yarım saat ultrasonda baktı gösterdi cok keyifli oldu saga döndüğünü, el kol kıpır kıpır hareketlerini hep gördük. ense kalınlıgını da pozisyon pozisyon defalarca ölctü cok sükür bir sorun gözükmüyor su an ense kalınlıgında da, burun kemiğinde de zaten tarama testlerini de yaptırmayı düşünmediğim için detaylıca incelemesi iyi oldu bana. Haftaya cts kontrole gidicem tekrar bende de haberler böyle😊

Masallah sağlıkla gelsin kuzucuk darısı bizim Nifty sonucuna İnş
Ayın kaçında vermiştiniz bugün mü aldınız sonucu yani tam kaç günde çıktı
Bu arada bebiişin usg varsa atabilirmisin
30 Nisanda verdim canım bugün çıktı. 1 mayıs resmi tatildi. Birde güney koreye gitti testim. Yani 9 gün diyebiliriz .
Ay usg var ama affınıza sığınarak atmasam 😘

Hanımlar merhaba bende kasımda doğum yapıcam şuan 12. Haftama başladım henüz cinsiyeti bilmiyorum ama çok merak ediyorum kız bebek çok bulantı yapıyor diyorlar cinsiyetini öğrenen kız bebek anneleri sizce doğru mu? Yada cinsiyeti erkek olup öğrenen hamilelerde de bulantı oldu mu acaba

Bence bu bir şeyler yeme olayını çok kasmamak lazım diye düşünüyorum ya. Bugün kızılcık şerbeti var cips aldım yicem 😂 her gün yemiyorum sonuçta. Arada bir yemenin zararı olacağını sanmıyorum açıkçası. İşlenmiş et (salam sosis) dışında genelde yiyorum her şeyi. Abartmadan ::)))
Ya ben zaten salam sosis almam eve birtek sucuk bazrn alırız onuda güvendiğimiz akrabamızın kasabından. Ama onuda hamileliğimin başından beri hiç yiyemedim tiksindim çok😅 keşke şu aburcuburlarada tiksinsem 😅😅

Doktorun cihazı güzelse söylüyor bana yüzde seksen erkek dedi ki bacak arası pipiyi gösterdi gördüm 😁erkek kıza göre daha erken belli oluyor
Bide usg konumuna görede bilinebiliniyor ramzi teorisi var netten bakın görsele 😉
Bizde görmedi ama erkeğe benziyor dedi ama önümüzdeki randevuda belli olur gibi
Söylediklerine bakarım teşekkür ederim ❤️

Hanımlar merhaba bende kasımda doğum yapıcam şuan 12. Haftama başladım henüz cinsiyeti bilmiyorum ama çok merak ediyorum kız bebek çok bulantı yapıyor diyorlar cinsiyetini öğrenen kız bebek anneleri sizce doğru mu? Yada cinsiyeti erkek olup öğrenen hamilelerde de bulantı oldu mu acaba
4 ve 5. Haftalarda sabah bulantısı hariç hiç bulantım olmadı. İstifra bile etmedim. Kız bebeek 💗
Sürekli ekşi istedim her şeye limon döktüm . Birde karnım hemen çıktı.

Irmak özele mi gidiyorsun yüzde seksen mi kız demişti 🤔 I irmakyyy
Evet özel kliniğe gidiyordum doktorum yaklaşık 10.haftadan beri kız diyor. 12. Haftada yüzde 80 kız hayat dönmez buradan dedi. Çok hareketliydi bebek hiç net göremedik hatta bekledim muayenede yarım saat uyumuştur diye tekrar ultrasona girdim. Fetal DNA erkek dedi ee buradan dönmez artık🤣

Bugün doktor kontrolüm vardı. 10+2 normalde 11+2 cıktı önden önden gidiyor benim minik sıpa☺️ Normalde aralık bası sata göre dogum ama artık kasıma olacagı da tescillendi sanırım ☺️ Doktorum saolsun boştu, tam yarım saat ultrasonda baktı gösterdi cok keyifli oldu saga döndüğünü, el kol kıpır kıpır hareketlerini hep gördük. ense kalınlıgını da pozisyon pozisyon defalarca ölctü cok sükür bir sorun gözükmüyor su an ense kalınlıgında da, burun kemiğinde de zaten tarama testlerini de yaptırmayı düşünmediğim için detaylıca incelemesi iyi oldu bana. Haftaya cts kontrole gidicem tekrar bende de haberler böyle😊
Oy maşallah şimdi haftaya kocaman olmuş olacak öyle hızlı büyüyorlar ki 🧿🧿

4 ve 5. Haftalarda sabah bulantısı hariç hiç bulantım olmadı. İstifra bile etmedim. Kız bebeek 💗
Sürekli ekşi istedim her şeye limon döktüm . Birde karnım hemen çıktı.
Cevabın için teşekkür ederim bende çok bulantı var 8. Haftadan sonra başladı sürekli günün her saati midem bulanıyor inşaallah geçer 6 kilo verdim zevkle yemek yemk hayal oldu

Bak sana şöyle söyleyeyim tam 5 kilo verdim bulantıdan . Hala doğru düzgün birşey yiyemiyorum . Yüzümde aşırı sivilcelenme leke oldu. Yediğim ekşinin haddi hesabı yok. Paso erik yedim. Uyku ilk 2.5 ay çok fazlaydı. Bu aralar uykusuzluk başladı: doktorum yüzde sen kız dedi 12. Haftamda. Bugün test sonucu geldi erkekmiş. Yani full kız belirtilerim vardı ama oğlum oluyor . Açıkçası belirtiye bakmıyor . Arkadaşım benim tam tersim onunda oğlu oluyor

Bak sana şöyle söyleyeyim tam 5 kilo verdim bulantıdan . Hala doğru düzgün birşey yiyemiyorum . Yüzümde aşırı sivilcelenme leke oldu. Yediğim ekşinin haddi hesabı yok. Paso erik yedim. Uyku ilk 2.5 ay çok fazlaydı. Bu aralar uykusuzluk başladı: doktorum yüzde sen kız dedi 12. Haftamda. Bugün test sonucu geldi erkekmiş. Yani full kız belirtilerim vardı ama oğlum oluyor . Açıkçası belirtiye bakmıyor . Arkadaşım benim tam tersim onunda oğlu oluyor

X