Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Anneler günümüz kutlu olsun güzel anneler 🌺 sessiz ama tum mesajları okuyarak geciren bir grup takipcisi olarak kendimde dahil zor sureclerden geçip bebişini kucağına almak icin gün sayan herkesin günü kutlu mutlu olsun 😍 Bu güzel günde bebek isteyen herkesin kucağını rabbim doldursun inşallah 🤲 bizlerede sağlıkla sihhatle kucağımıza almamızı nasip etsin 🤲

İlk önce bir gece sabaha kadar sürekli karnımın bir tarafi şişip sertleşti. Ertesi günde adet sancısı oldu yine sabaha kadar sonra şükür geçti, ama dikkat etmem gerekiyormuş

Kızlar aramızda bundan hiç alan varmı?
Sulasil markası vardı ama hiç stokta yok

Screenshot_20240512-161820_Trendyol.jpg

Ay ben de burayı kullanamıyorum, yukarıda sana yazdım gerçek ☺️😃
İşte bugün bende böyleyim öyle bir sert oluyor ki bide sağ kasigim iğne batıyor bacağıma adet sancısı vuruyor acaba ayima girdiğim için mi korkmaya başladım bende 34+2 deyim inşallah zamanında kucaklarimiza alırız bebislerimizi 🤲

Bende yine sancılı bir gün geçiriyorum. Aynı şekilde benimde karnımın her tarafı sertleşiyor yarım saatte bir nerdeyse. Artık acilede gitmek istemiyorum yatış vercekler diye. Öylece yatıyorum. Dahada erken benim için ama artık doğsun istiyorum

Bende yine sancılı bir gün geçiriyorum. Aynı şekilde benimde karnımın her tarafı sertleşiyor yarım saatte bir nerdeyse. Artık acilede gitmek istemiyorum yatış vercekler diye. Öylece yatıyorum. Dahada erken benim için ama artık doğsun istiyorum
Korktuğundanmı gitmiyorsun yanii yatış olcak diye
Yarım saatte birde iyi degil aslında sen genede takip et bakalım

Kızlar selamlar herkese, öncelikle herkesin anneler gününü kutlarım. Temmuz annelerinden geliyorum. Sizi uzun zamandır takip ediyorum sessizce de olsa:)
Yarın 30. Haftama gireceğim kısmetse ancak benim nerdeyse 3-4. Aydan itibaren bir sorunum var yani şöyle söyleyeyim ; hamile kaldığımdan beri midem bir daha hiç eskisi gibi olmadı zaten ilk 4 ay bulantım çoktu sonrasında ise bulantı azalsa da koku hassasiyetim halen var ve daha da önemlisi çok aşırı halsizim yani ayakta duramıyorum o derece kolum kanadım kesiliyor hemen bu arada demir ilacı almama rağmen Demir değerim 39 çıkmış alt sınır 50 imiş benim gibi olan var mı doğurunca bu durum geçer mi yoksa başka bir şey mi var bende evham olmaya başladım

Bende bugün öyleyim korkuyorum acile gitmeye kaç haftaliksin

Kızlar selamlar herkese, öncelikle herkesin anneler gününü kutlarım. Temmuz annelerinden geliyorum. Sizi uzun zamandır takip ediyorum sessizce de olsa:)
Yarın 30. Haftama gireceğim kısmetse ancak benim nerdeyse 3-4. Aydan itibaren bir sorunum var yani şöyle söyleyeyim ; hamile kaldığımdan beri midem bir daha hiç eskisi gibi olmadı zaten ilk 4 ay bulantım çoktu sonrasında ise bulantı azalsa da koku hassasiyetim halen var ve daha da önemlisi çok aşırı halsizim yani ayakta duramıyorum o derece kolum kanadım kesiliyor hemen bu arada demir ilacı almama rağmen Demir değerim 39 çıkmış alt sınır 50 imiş benim gibi olan var mı doğurunca bu durum geçer mi yoksa başka bir şey mi var bende evham olmaya başladım
Ben ilk oğlumda 9 ay boyunca kustum doğuma giderken bile kustum demir eksikliği de vardı baya ilaç da icemiyordum halsizlik de vardı doğumdan sonra geçti canım sağlıkli doğumlar diliyorum 🤲

X