Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Hastane çıkışını nerden aldınız
Bugün e bebek ve civile gittim zıbın ve takım aldım. Ama ilk giyeceği hastane çıkışını nerden alsam bilemedim.
Ben instagramdan sipariş verdim canım ama daha gelmedi. Bak sana örnek olarak atayım.
Benim kızımın ismi Allah nasip ederse Minel İkra olacak.
296F4B7A-8660-4F2A-A6DF-EC43043BA510.jpeg
4B488864-7FDC-455B-8CE4-CC274FBCE85B.jpeg

Kolay gelsin Yasemin, misafir şu an bize çook lüks yorma kendini. Benim de annem geldi ama ağır grip olmuş gelmeden bir gün önce napcam bilmiyorum 😕😕
Sağolasın canım wasnt size de çokk geçmiş olsun ❤️ dikkat et kendine bulaştırma :KK43:
Bende dün yemeğe misafir cagirmistim yigenim asker olacak ablamlari annemleri ve kayınvalidemleri cagirmistim hangi cesaretle cagirdiysam 1 gün önce başladım yemeklere 😁bitti çok şükür gerçi yardımcı da oldular sagolsunlar hadi sana da kolay gelsin 😁
Sağolasın gerçekcimmm 😃❤️ zor oluyor yaa hele bide yemekli yapmışsın sen
Hahahahaha iyi üşenmedin kiz öyle yapa yapa 😁😁
Üşenmedim joum ama yoruldum 😃
Kizlar yumurta akı gibi akintisi olan varmi ? Dunden beri 2kez geldi benden. Hani yumurtlama doneminde gelir ya o sekilde
Oluyor kinders beyaz kremsi kıvamda oluyor

Çok önceden e bebekte bi indirim o vardı omo almıştım baktım.boşa gitmesin omo sıvı deterjanla yıkadım yumuşatıcıylada uni baby yıkamıştım
Bende dalinin sıvısını almıştım. Ne çok ağır kokuyor nede az normal bir güzel kokusu var.

• Beğen
Reactions: Jou
Güzel anneler anneler günumuz kutlu olsun❤️
Seneye inşallah evlatlarımıza sarılarak mis kokularını içimize çekerek gireriz anneler gününe.
İnşallah. Bu sene anneler gününde buruk olmayacağım için çok mutluyum . Rabbim seneye gözbebeklerimiz evlatlarımızla girmeyi nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba 36+5 teyim dün sabah bir mide bulantısı başladı sürekli istifra ediyorum doktoruma yazdım ama henüz cevap alamadım bir arkdaşımın da başına aynı şey gelmiş bulantılardan iki hafta sonra doğum yapmış var mı böyle bir şey yaşayan aramızda🙁

X