Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Ücretleri çok pahalı diye doktorun yazmasını bekliyorum ben de. 400-500₺ fiyat söylüyor eczaneler. Haftaya inşallah gidip yazdıracağım ben de...
Başka bir fiyatla karıştırmış olabilirsin canım. Fiyatı max 200 tl olur. Sen onu geciktirmeden başla bence yarın bi eczaneye sor ❤️

2023 haziran annesiyim geçen yıl bu zamanlar test yapıp 4 ekimde kan vererek kesinleştirmiştim gebeliğimi😊 şimdide 4 ekimde kızımı 4 ay aşısına götürcem 🥹 topiğiniz hepinize şans getirsin🍀 inşallah sorunsuz rahat bir süreç geçirirsiniz 🙏🏻 her anı çok kıymetli bu sürecin tadını çıkarın 😉😇
Bu arada bizim grubun ilk yazışmalarını okuyordum 😅 çok yoğunum grubun editörlüğünü ustlenemem yazmışsın sana kalmış yine😅

Başka bir fiyatla karıştırmış olabilirsin canım. Fiyatı max 200 tl olur. Sen onu geciktirmeden başla bence yarın bi eczaneye sor ❤️
Aynen canım Ocean markasının folik asitinden sipariş ettim şimdi. Fiyatı da 130₺ falandı. Gelince başlıyıcam inşallah. Bu arada 4 aylık hamile bir arkadaşım şöyle bi mesaj atmış sizce doğru mu?

Eklentiler

• Screenshot_20230929_214312_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230929_214312_WhatsApp.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 119
Yaa grubu görünce çok heyecanlandım. Geçen sene bu zamanlar beta takibi kese görme heyecanı ile yanıp tutuşuyordum. O zamanlarda zaman çok hızlı geçecek diyordu 2022 Haziran anneleri gerçekten öyleymiş. İlk aylarım çok zor geçse de şimdi kızım yanımda ❤️28 Ağustos sat olmasına rağmen Mayıs annesi oldumm Rabbim sağlıcakla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Aynen canım Ocean markasının folik asitinden sipariş ettim şimdi. Fiyatı da 130₺ falandı. Gelince başlıyıcam inşallah. Bu arada 4 aylık hamile bir arkadaşım şöyle bi mesaj atmış sizce doğru mu?
Doktorun belli bir haftadan sonra seni multivitamin kullanman için yönlendirecek canım , sen doktorunu dinle o ne derse onu yap :)

Yaa grubu görünce çok heyecanlandım. Geçen sene bu zamanlar beta takibi kese görme heyecanı ile yanıp tutuşuyordum. O zamanlarda zaman çok hızlı geçecek diyordu 2022 Haziran anneleri gerçekten öyleymiş. İlk aylarım çok zor geçse de şimdi kızım yanımda ❤️28 Ağustos sat olmasına rağmen Mayıs annesi oldumm Rabbim sağlıcakla evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
ahhh ne mutlu oluyorum böyle gelip yazdığınızda , nasıl umut oluyor anlatamam :anneadayı: :KK200: çok teşekkür ederiz :) Rabbim sizin de evlatlarınızı size bağışlasın :KK36:

Kızlar femara tarzı ilaçla gebe kalan varmı pko var bende.3 ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim.bu ay da 2 yumurtam vardı iğne yaprım 5 gün oldu beklemedeyim

Kızlar femara tarzı ilaçla gebe kalan varmı pko var bende.3 ay önce kimyasal gebelik geçirmiştim.bu ay da 2 yumurtam vardı iğne yaprım 5 gün oldu beklemedeyim
Ben kullandım femara gonal f ve ovitrelle . Olmadı sonra aşılama oldum oda olmadı sonra kendiliğinden oldu. İnşallah siz bu kadar uğraşmazsınız nasip olur hemen ❤️ o ilaçlar etkisini 1-2 ay daha gösteriyor

Ben kullandım femara gonal f ve ovitrelle . Olmadı sonra aşılama oldum oda olmadı sonra kendiliğinden oldu. İnşallah siz bu kadar uğraşmazsınız nasip olur hemen ❤️ o ilaçlar etkisini 1-2 ay daha gösteriyor
Canım ben 2.femara ovitrelle de gebe kaldım ama düşük yaptım.bu ay yine kullandım ama ekstra göbek de kaldırttım inşallah bu ay dan umutluyum bide 2 yumurtam vardı bu ay 24 ve 22mm idi

İnşallahhh ❤️ kaç gün oldu çatlatma iğnesinden sonra
Bir yumurtam adetin 15.günü çatladı diğeri de 17.günü çatladı canım. Şuan adetin 19.günü canım 🙏duanıza talibim 14 ay oldu evleneli pko var bende ama rahim filmi sperm hepsi iyi çok şükür.zayııfm hormon vs de yok

X