Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Merhaba, grubunuz hayırlı olsun
Benim de 5 Haziran görünüyor doğum ama ben nedense mayıs ayında doğuracakmışım gibi hissediyorum :KK48:
Ama beni buraya da eklerseniz sevinirim

Yaş 36
SAT: 30/08/2023

Beta değerlerim 2 gün ara ile 2 katından fazla çıktı :dua:
Şu anda 4+2 yim :KK200:
Herkese sağlıklı doğumlar diliyorum :KK200:
hoşgeldinizz ekliyorum listeye :) haziranın başı gözüküyor doğum tarihlerimiz o yüzden mayıs sonu da olabilir tabi :) hakkımızda hayırlısı, kontrole ne zaman gidiyorsunuz?

hoşgeldinizz ekliyorum listeye :) haziranın başı gözüküyor doğum tarihlerimiz o yüzden mayıs sonu da olabilir tabi :) hakkımızda hayırlısı, kontrole ne zaman gidiyorsunuz?
Hoşbuldum :KK200:
3 Ekim sabahına randevu aldım
Küçük bir ilçede yaşıyorum, sadece salı ve perşembe kan testi yapılabiliyor

Dün 4+1 de test yapıldı 753 çıktı beta
şimdi de salı günü gideceğim, 1000 den aşağı kese görünmüyormuş ultrasonda bakamayız demişti doktor

salı günü muhtemelen keseyi göreceğim 4+6 olacağım o gün hayırlısıyla :dua:

Hoşbuldum :KK200:
3 Ekim sabahına randevu aldım
Küçük bir ilçede yaşıyorum, sadece salı ve perşembe kan testi yapılabiliyor

Dün 4+1 de test yapıldı 753 çıktı beta
şimdi de salı günü gideceğim, 1000 den aşağı kese görünmüyormuş ultrasonda bakamayız demişti doktor

salı günü muhtemelen keseyi göreceğim 4+6 olacağım o gün hayırlısıyla :dua:
maşallah güzel çıkmış beta :KK200: benim de dün 247 çıktı son adet tarihlerimiz arasında 1 gün var.

benim doktorumda pazartesi gününe randevu verdi, 2 ekim oluyor, hayırlısı hakkımızda :)

Sevgili 2024 Haziran Anneleriii :)

Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :KK36:

Son adet tarihinizi , yaşınızı , keseyi kaçıncı haftada gördüğünüzü beni etiketleyerek yazabilirsiniz.
Hepimize hayırlı olsun , güzel haberler verdiğimiz bir topik olsuuun , çok aminnn :KK37:

ANNE ADI 🌸 YAŞ 💞 SAT ✨ KESE 🪺 KALP ATIŞI ❤️ CİNSİYET 👩‍❤️‍👨 BEBEĞİN İSMİ 👶🏻 TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ🤱
mesirmacunu mesirmacunu 2831.08.2023-----
@elissaaaa2522.08.2023
B bendiyebiri1 2927.08.2023
degisimdonusum degisimdonusum 3630.08.2023

Sevgili 2024 Haziran Anneleriii :)

Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı :KK36:

Son adet tarihinizi , yaşınızı , keseyi kaçıncı haftada gördüğünüzü beni etiketleyerek yazabilirsiniz.
Hepimize hayırlı olsun , güzel haberler verdiğimiz bir topik olsuuun , çok aminnn :KK37:

ANNE ADI 🌸 YAŞ 💞 SAT ✨ KESE 🪺 KALP ATIŞI ❤️ CİNSİYET 👩‍❤️‍👨 BEBEĞİN İSMİ 👶🏻 TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ🤱
mesirmacunu mesirmacunu 2831.08.2023-----
@elissaaaa2522.08.2023
B bendiyebiri1 2927.08.2023
degisimdonusum degisimdonusum 3630.08.2023
Canım listeye benim adımı da ekler misinn ben de geldimm. Çok sevindim böyle bir grup bulduğuma. Foruma bugün kayıt oldum o yüzden bilmiyorum pek... Yaşım 24 Son adet tarihim 03.09.2023

Canım listeye benim adımı da ekler misinn ben de geldimm. Çok sevindim böyle bir grup bulduğuma. Foruma bugün kayıt oldum o yüzden bilmiyorum pek... Yaşım 24 Son adet tarihim 03.09.2023
Hoşgeldiiiin canım :KK36: hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallahhh . kan testi vermiş miydiin :KK200:

2023 haziran annesiyim geçen yıl bu zamanlar test yapıp 4 ekimde kan vererek kesinleştirmiştim gebeliğimi😊 şimdide 4 ekimde kızımı 4 ay aşısına götürcem 🥹 topiğiniz hepinize şans getirsin🍀 inşallah sorunsuz rahat bir süreç geçirirsiniz 🙏🏻 her anı çok kıymetli bu sürecin tadını çıkarın 😉😇

2023 haziran annesiyim geçen yıl bu zamanlar test yapıp 4 ekimde kan vererek kesinleştirmiştim gebeliğimi😊 şimdide 4 ekimde kızımı 4 ay aşısına götürcem 🥹 topiğiniz hepinize şans getirsin🍀 inşallah sorunsuz rahat bir süreç geçirirsiniz 🙏🏻 her anı çok kıymetli bu sürecin tadını çıkarın 😉😇
Maşallahhh kızınıza :KK200: teşekkür ederiiiz çok tatlısınız :KK36:

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz , tecrübelerinizden faydalanmak isteriz :KK68:
Kızınıza kocaman :KK200:

Kızlar 1.ayda hamilelik belirtileriniz neler?
Bende sık idrara çıkma, ellerimin sürekli kuruması ve bazen bel ağrısı oluyor. Tabiki herkesin hamileliği farklı, hormonları farklı. Hepimiz aynı semptomları göstermeyebiliriz ama merak ettim. Sizin vücudunuzda ne gibi değişiklikler var?

Bende sık idrara çıkma, ellerimin sürekli kuruması ve bazen bel ağrısı oluyor. Tabiki herkesin hamileliği farklı, hormonları farklı. Hepimiz aynı semptomları göstermeyebiliriz ama merak ettim. Sizin vücudunuzda ne gibi değişiklikler var?
bende mide bulantısı var bazen bel ağrısı çok ayakta kalırsam da regl ağrısı gibi oluyor :KK200:

Sık wc, hafif sağ kasık batması, kısa süren regl olacakmışım gibi ağrı ve minicik baş dönmesi :KK37:

ben kullanıyordum zaten , devam ediyorum canım, eğer kullanmıyorsan başla hemen sende. eczaneden alabilirsin
Ücretleri çok pahalı diye doktorun yazmasını bekliyorum ben de. 400-500₺ fiyat söylüyor eczaneler. Haftaya inşallah gidip yazdıracağım ben de...

X