2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar merhaba uzun zamandır bebek isteyenlerdenim ama maalesef oluşmadı size sorum şu olacaktı bu ay reglim üç gecekti sabah test yaptım kaset çıkmadı sizce kaset testte çıkmaya bilir mi
Merhaba varmı gelişme baya olmuş bu yorumu. Yazalı 🥰🙏🏼 inşallah vardır 🙏🏼 isminden anlaşıldığı üzere pcolusun kaç sene evlisin bende aynı durumdayım🥹

Kizlar bugun adetimin gecikmesinin 10. Günü bugün keseyi gördük şükür ama ici dolumu bişey demedi keseyi banada gosterdi icinde bişey goremedim sadece kese oluşmuş dedi 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyor ve kac haftalik oldugunuda demedi 🙄 30 mayista düşük yapmıştım düşüğün üstüne hemen hamile kaldim

Kizlar bugun adetimin gecikmesinin 10. Günü bugün keseyi gördük şükür ama ici dolumu bişey demedi keseyi banada gosterdi icinde bişey goremedim sadece kese oluşmuş dedi 2 hafta sonra gel kalp atışına bakalım dedi kalp atışı kaçıncı haftada duyuluyor ve kac haftalik oldugunuda demedi 🙄 30 mayista düşük yapmıştım düşüğün üstüne hemen hamile kaldim
Cnm bnde gecen ay kımyasalın üstune yine hamile kaldım
Daha kan vermedimsen aata göre kaç haftalıksın
Betan kaç

Bugün ovülasyon testi yaptım pozitif çıktı, bugün denedik, yarın ve öbür günde deneyeceğiz inşallah🤗 sizde durumlar nedir . Ben ilk kez denemeye başladığım için bir beklentim yok açıkçası ilk ay hamile kalmak elbette çok düşük bir ihtimal ama insan yine de umutlanmaktan kendini alıkoyamıyor @Kristialia
Yazdıklarının tamamında kendimi gördüm. Bende böyleydim ve bak şuan geçmiş zamanlı konuşuyorum çünkü hepsi bitti ☺️ vajinismusken öpüşmek eşimin dokunması bana zulüm gibi gelirdi çünkü sadece opmekle kalmayıp denemek isteyeceğini bilirdim ve o esnada kaçma çabasına girdiğimden zevke odaklanamazdım, bunlar çok normal şeyler. Bu isteksizlik vajinismusun getirdiği bir durum malesef ama yendikten sonra zamanla senin içinde keyifli hale gelecek. Şimdi ben eşimden çok istiyo olabilirim mesela😂 kendini suçlama hepimiz geçtik bu yollardan sende basaracaksin, kendine inan egzersizlerini güzel şekilde yap sonunda çok mutlu olacaksın inan bana ❤️
Merhabalar, ben de 15 aylık evliyim. Vajinismus tedavisi gördüm. Tam aştım diyemem. Dilatörlerle çalıştım. İlk 2 dilatörü kolay alabiliyorum. 3 zor, 4 bayağı zor. Başka bir korkum daha var, evliliğin başlarında eşim hep üstümde denemişiz ve başarısız olduk, eşimle kavgalar bağrışmalar yaşadık. Hep bacaklarımı kapama eğiliminde oldum. Bu sebeple psikolojik olarak ben dilatörleri sırt üstü yatarak yapamıyorum bile, dilatörün üstüne oturarak yapabiliyorum. Eşimle de 3-4 kere başarılı oldum ancak eşimin üstünde deneyerek ve de deneme öncesi dilatöre uyuşturucu sprey sıkıp içimde beklettikten sonra eşimle denedim. Girişte yine de zorlandım ama sonrasında bir şey hissetmedim. Yani spreyden dolayı. Ama spreysiz yapmaya da cesaretim yok. Aşabilmek için üst üste bolca deneme mi yapmak lazım? Yardımcı olur musunuz?

Merhabalar, ben de 15 aylık evliyim. Vajinismus tedavisi gördüm. Tam aştım diyemem. Dilatörlerle çalıştım. İlk 2 dilatörü kolay alabiliyorum. 3 zor, 4 bayağı zor. Başka bir korkum daha var, evliliğin başlarında eşim hep üstümde denemişiz ve başarısız olduk, eşimle kavgalar bağrışmalar yaşadık. Hep bacaklarımı kapama eğiliminde oldum. Bu sebeple psikolojik olarak ben dilatörleri sırt üstü yatarak yapamıyorum bile, dilatörün üstüne oturarak yapabiliyorum. Eşimle de 3-4 kere başarılı oldum ancak eşimin üstünde deneyerek ve de deneme öncesi dilatöre uyuşturucu sprey sıkıp içimde beklettikten sonra eşimle denedim. Girişte yine de zorlandım ama sonrasında bir şey hissetmedim. Yani spreyden dolayı. Ama spreysiz yapmaya da cesaretim yok. Aşabilmek için üst üste bolca deneme mi yapmak lazım? Yardımcı olur musunuz?
Evet sık sık deneme yapman lazım. Korkun devam ettiği için araya zaman girdiğinde ilişkiye girmekte zorlanırsın. Kendini rahat hissedene kadar devam edebilirsin ama artık bir üst levele taşımalısın. İlk zamanlarda kendini rahat hissettiğin pozisyonu dene ama sonrasında senin kontrolünde farklı pozisyonlar da deneyebilirsin. İnan düşündüğün kadar zor değil. Sprey denemedim ben ama bebe yağı kullanıyordum. Burda sağolsun kızlar uyardılar zararları noktasında ben de artık kullanmadan deniyorum. İlk başta zor oldu yapamayacağımı düşündüm ama hep zararları geldi aklıma kendimi öyle motive ettim. Ve fark ettim ki ben bebe yağına çok güvenmişim onsuz yapamam sandığımdan doğal birleşme yaşayamayacağıma inandırmışım kendimi. Gayette oluyormuymuş meğerse ☺️
Darısı senin başına inşallah. Bak artık bebek hazırlıklarına başladık🤗. Rabbim isteyen ve hakkını verebilecek herkese de nasip eder inşallah 🙏

Mümkün olduğunca çok ilişki olması lazım ilk başlarda nasıl rahatsan o şekilde olsun alıştıktan sonra altta olduğun şekilde de yapabilirsiniz zaten. Uyuşturucu spreyi de yavaş yavaş bırakman gerek çünkü aslında ona ihtiyacın yok ☺️👍🏻 bide dilator çalışmayı hemen bırakma alışma sürecinde devam et

Kizlar benim abimin esi daha yeni evliler adet gecikti bugün test yapmış bakabilirmiisniz

Eklentiler

• IMG-20230713-WA0001.jpg
    IMG-20230713-WA0001.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 48
X