2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba canım elhamdülillah iyiyim aktif kanamam yok dinlenmeye çalışıyorum uzanarak. Bebek de dün 7 mm idi işte. Şu an iyiyim fitil biraz ağrı yapiyor gece 1 tane 200 Luk sen nasılsın
İyiyim bende teşekkür ederim. Senin de iyi olmana çok sevindim. İnşallah bir an önce kafan rahatlar sağlıklı bir şekilde devam eder🙏

Dün geldiğimde kaset yapmıştım negatifti, sabah da bunu yaptım. Neyse bu davayı kapattık. Psikolojik olduğunu düşündüğüm için reglimi yarın bekliyorum. Gelsin de diğer başlığa kaydımı oluşturayım. 🌸

Eklentiler

• IMG-20230707-WA0000.jpeg
    IMG-20230707-WA0000.jpeg
    45,8 KB · Görüntüleme: 92
Kizlar ya biliyosunuz ben de hamileyim 8+5 deyim. Sabahlari bulantim vs sebebiyle canım hic sigara istemiyorum ama aksamlari dayanamiyorum 3-4 tane iciyorum. Napsam nasil biraksam bilemiyorum :KK43:
Tam tersini yap akşam içmek yerine sabah aç karnına iki tane içmeyi dene o kadar çok miden bulanır ki o bulantıyı hatırlamamak için içmezsin. Tecrübe ile sabit. Kafanda ben bırakamam deme sakın. Küsmeye çalış sigaraya. En çok aklıne geldiği zamanda duşa gir meyve ye yürüyüşe çık içemeyeceğin ortama gir. Bebeğin için ❤️

Tam tersini yap akşam içmek yerine sabah aç karnına iki tane içmeyi dene o kadar çok miden bulanır ki o bulantıyı hatırlamamak için içmezsin. Tecrübe ile sabit. Kafanda ben bırakamam deme sakın. Küsmeye çalış sigaraya. En çok aklıne geldiği zamanda duşa gir meyve ye yürüyüşe çık içemeyeceğin ortama gir. Bebeğin için ❤️
Icmiyorum artik canim

Kizlar catlamismi anlamadim Oglen yapmistim test simdi tekrar yaptim silik ayni gun yumurtlama ve catlama normalmi

Eklentiler

• IMG_20230708_200508.jpg
    IMG_20230708_200508.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Kizlar merhaba bende mfk kulananlardanim rezerve düşüktü benim en son adetim 18 haziran normalde 9 temmuzda regli olmam lazım adetim hiç şaşmaz 21 günde olurum ve perşembe günü regli oldum sandim sütlü kahve lekelenme geldi bugün 3 günü ara ara geliyor çok nadir ve akşam üzeri kaset test yaptım ikinci ciGi silik çıktı sizce hamilemiyim

Eklentiler

• 20230708_223037.jpg
    20230708_223037.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 65
Kizlar merhaba bende mfk kulananlardanim rezerve düşüktü benim en son adetim 18 haziran normalde 9 temmuzda regli olmam lazım adetim hiç şaşmaz 21 günde olurum ve perşembe günü regli oldum sandim sütlü kahve lekelenme geldi bugün 3 günü ara ara geliyor çok nadir ve akşam üzeri kaset test yaptım ikinci ciGi silik çıktı sizce hamilemiyim
Çizgi bariz görünüyor yaptıktan ne kadar süre sonra cıktı uzun sureyse kuruma cızgısı de olabilir. Yerlesme kanaması da yasamıs olabilirsiniz kan verin bence

Bence hamilesin çok daha silik çıkanların hamile olduğunu gördüm. 🥰

X