2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Ah canım çok geçmiş olsun. Sıvı diyet iyi gelir bence. Dogum yaptigim gün sadece dondurma, çorba ve kuru kayisi yemistim, tuvalete çıkmak cok rahat olmuştu. İnşallah senin de geçer artık da rahatlarsın bir an önce
Saolasin canım gerçekten berbat bişey şimdi başladım çorba yoğurt komposto yiyorum sabah yeşillik rezene çayı peynir yumurta aç karnina kayısı hoşafı böyle 3 gün devam sonra duruma göre bakarım.🤲

Merhaba kızlar bende oğluşumla kavuştum geçen çarşamba günü ama ancak buralara yazabiliyorum 🥰 spiral anestezi oldum sezaryen sonrası biraz zorladı beni ve 5 gündür geçmeyen ishale yakalandım bende hem bebeğe yetiş hem kendini toparlamaya çalış ancak oldu 🥹 her zorluğa rağmen yinede her şey çok güzeldi bugünlere çok şükür 😇💙

Kızlar benim kabızlık problemim asla geçmiyor kronik bir hastalığa dönüşmüş gibi doktor ilaç yazdı hap ve şurup alıyorum ama asla geçmiyor emziriyorum şuan ve gerçekten hem dikişli hem kabızlık öksürük bir yandan çocuğumdan bişey anlamadım Allahtan o iyi beni tek teselli eden o beni yoksa sürekli tuvalette ağlamaktan helak oldum sıvı diyete başladım 3 gün bakalım işe yarar belki bol sıvı ve uyku ile sütümde azalmaz diye umuyorum 🤲🤲 bir önerisi olan varsa yazarsa sevinirim 🙁
Kivileri yikayip kabuğuyla ince ince doğrayıp kurutuyorsun sabahları aç karnına yeyip üstünede su içiyormuşsun çok iyi geliyormuş bir influencer paylaşmıştı babası için yapıyormuş çok kişi denemiş ise yaramış baya dua almış sende dene istersen çok geçmiş olsun

Rabbım bı an evvel kucagına almayı nasıp etsın ınşallah senı çok ıyı anlıyorum 1hafta kaldı benımkıler sanıyeler geçmedı kalbımde hançer vardı sankı nefes alamıyordum aklıma geldıkçe delırıyorum rabbım butun bebışlere şıfa versın çabucak çıksınlar benımkılerden bırıde sadece benım sutu kabul edıyordu mama almıyordu ışk dogdugunda emme refleksı az dedıler ondan yattılar ıkıncı bebekte aynı anda çıkaracam dıye onuda yogun bakımda tuttu doktor hude sarılık oldu benımkıler şmdı geçmeye başladı çok şukur en sevmedıgımde egıtıme çagırdılar kucagıma verdıler emzırdım sonra aldılar elımden yarın gel belkı çıkarırıız dedıler ya ben yıkılmıştım orada😔🥲ama çok şukur evdeler şmdı rabbım hepımızın yavrularını bıze bagışlasın ınşallah🙏🙏🧿🥹
Amin canım sağol çok zor gerçekten Allah kimseye yaşatmasın. Bebislerini sağlıcakla büyüt inşallah ❤️

Merhaba kızlar bende oğluşumla kavuştum geçen çarşamba günü ama ancak buralara yazabiliyorum 🥰 spiral anestezi oldum sezaryen sonrası biraz zorladı beni ve 5 gündür geçmeyen ishale yakalandım bende hem bebeğe yetiş hem kendini toparlamaya çalış ancak oldu 🥹 her zorluğa rağmen yinede her şey çok güzeldi bugünlere çok şükür 😇💙
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün bende ishale yakalanmistim

Kivileri yikayip kabuğuyla ince ince doğrayıp kurutuyorsun sabahları aç karnına yeyip üstünede su içiyormuşsun çok iyi geliyormuş bir influencer paylaşmıştı babası için yapıyormuş çok kişi denemiş ise yaramış baya dua almış sende dene istersen çok geçmiş olsun
Onuda deneyeceğim inşaallah artık ilaç içmek istemiyorum çünkü teşekkür edeyim öneri için 🙏🤲

Ocean d3 400 verdi çocuk doktoru kontrolde.saglik ocağının verdiğini kullanma içinde paraben var dedi.15.gün başladık günde 3damla yada 1puf şeklinde kullanılıyor.
Bana sağlık ocağında verdilerde kullanmadım zaten kızımda da kullanmadım wellcare ve ocean diyorlar genelde bir sonraki kontrolde doktoruna sorayım bir bakayım

Kızlar benim kabızlık problemim asla geçmiyor kronik bir hastalığa dönüşmüş gibi doktor ilaç yazdı hap ve şurup alıyorum ama asla geçmiyor emziriyorum şuan ve gerçekten hem dikişli hem kabızlık öksürük bir yandan çocuğumdan bişey anlamadım Allahtan o iyi beni tek teselli eden o beni yoksa sürekli tuvalette ağlamaktan helak oldum sıvı diyete başladım 3 gün bakalım işe yarar belki bol sıvı ve uyku ile sütümde azalmaz diye umuyorum 🤲🤲 bir önerisi olan varsa yazarsa sevinirim 🙁
Canım lifli şeyler ye..bal kabağı çok işe yarar..ben kesip fırına sürüyorum şekersiz..kayısı ile balkabağı ye, işe yarar

X