2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Birde gece içmeyi denesen canım. Ben regenesis max kullanıyorum ama doktorum içerisinde b vitaminleri falan çözülürken miğde bulantısı yapar çok o yüzden yatmadan 5 dk önce iç demişti. Belki elenatalde o tarz bişeydir
Yok cnm ya bulanti yapmiyor sanci yapiyor karnimda oyuzden icmek isdemiyorumbise olur diye

Yarin artik oyle yapcam cnm bide cogu kisi elenatal 2 12. Haftadan sonra kulla maya baslamis icerinde A vitamini var fazlasi zarar diyolar ama ay bilemedim kafam karisdi iyiyce peki regenesisden memnun musun cnm
Şuan kaç haftalıksın canım ya ben bu kullandığımdan önce eczacı önerisiyle nbl pregna formula almıştım. Onun içerisindede a vitamini vardı 5-8 hafta arasında kullandım doktorumda gördü içeriğini falan bişey demedi kullan bitir sonra regenesise geçeriz dedi 🤷🏼‍♀️

Şuan kaç haftalıksın canım ya ben bu kullandığımdan önce eczacı önerisiyle nbl pregna formula almıştım. Onun içerisindede a vitamini vardı 5-8 hafta arasında kullandım doktorumda gördü içeriğini falan bişey demedi kullan bitir sonra regenesise geçeriz dedi 🤷🏼‍♀️
9 hafta cnm icerinde A vitamini olani genelde 12.ci hafta oneriyorlarmis ama bilemedim tabi karnim agrimasa sorun degil karnim sancilaniyor ilac kullandikdan sonra oyle oluncada tereddut ediyorum kullanmakda

Kızlar bende 9. Haftaya girmek üzereyim fakat dünden beri belim ağrıyor bi lekelenme vs yok çok şükür bel ağrısı normal midir bu aralar biraz fazla ayakta kaldım yoruldum biraz ondan mı oldu yoksa zaten oluyor mu bu haftalarda

Kızlar bende 9. Haftaya girmek üzereyim fakat dünden beri belim ağrıyor bi lekelenme vs yok çok şükür bel ağrısı normal midir bu aralar biraz fazla ayakta kaldım yoruldum biraz ondan mı oldu yoksa zaten oluyor mu bu haftalarda
canım normal. kasık ağrısı bel ağrısı gaz sancısı şişkilik mide bulantısı bunlar ilk 3 ayın olmazsa olmazları :KK70:

Clexane oksapar enox hepsi aynı ilaçlar isimleri değişik. Siz en çok hangisini bulabiliyorsanız ona rapor çıkarttırın. Bana da doktorun clexane yazıyordu ama ben oksapar bulabiliyordum daha rahat oksapara rapor cıkarttım
Anladım teşekkür ederim. Devlet hastanesinden kadın doğumcuya çıkartmam gerekiyor değil mi

9 hafta cnm icerinde A vitamini olani genelde 12.ci hafta oneriyorlarmis ama bilemedim tabi karnim agrimasa sorun degil karnim sancilaniyor ilac kullandikdan sonra oyle oluncada tereddut ediyorum kullanmakda
Sen bir doktoruna falan bi danış o zaman canım için rahat değilse kullanma

Aa öyle mi bana devletten çıkartabileceğimi söylediler bende özeldeki doktoruma söyleyim o zaman ☺️
Belki çıkarırlar senin oradakiler canım. Birde eğer ciddi bir pıhtı sorunun varsa cıkarırlar bana devlet hastaneaindede üni hastanesindede hep cıkaramayız ne tanı girip çıkarcaz dediler özelde saniyede venöz yetmezliği tanısıyla cıkardı

Kizlar hangi multivitamin kullaniyorsunuz acaba fikir verirmisiniz hangisini kullanmaliyim elenatal 2 aldim ama pek memnun klmdim ve cogu 12.haftadan sonra kullanmis sizler hangisini kullaniyorsunuz ve memnunmusunuz
Omegrav kullanıyorum. Fiyatı yüksek bir vitamin. O yüzden her gün değil de haftada 3 kez filan alıyorum. Folat alıyorum ayrı olarak. Ama multivitamin aldığım zaman folat almıyorum.

Belki çıkarırlar senin oradakiler canım. Birde eğer ciddi bir pıhtı sorunun varsa cıkarırlar bana devlet hastaneaindede üni hastanesindede hep cıkaramayız ne tanı girip çıkarcaz dediler özelde saniyede venöz yetmezliği tanısıyla cıkardı
Fark ödüyor musunuz?

Fark ödüyor musunuz?
Yani 1 aylık yazdırıp alıyorum. Çok minimum birşey baze ödüyorum sanırım. Yanında her zama başka ilaçlarda aldığıma çok anlayamıyorum ama. Bu ay yazdırdığıma fark cıkmadı mesela. Cıksada en em fazla 40 50 gibi bir rakam cıkar

Yani 1 aylık yazdırıp alıyorum. Çok minimum birşey baze ödüyorum sanırım. Yanında her zama başka ilaçlarda aldığıma çok anlayamıyorum ama. Bu ay yazdırdığıma fark cıkmadı mesela. Cıksada en em fazla 40 50 gibi bir rakam cıkar
Sanırım çıkarılan rapor ile alakalı durum. Anladım teşekkür ederim.

Merhaba ☺️ ben de tüp bebek hastasıyım çok şükür tuttu kan sulandırıcı cleaxsane kullanıyorum acaba ona da rapor çıkıyor mu bilgin var mı ?
Benim clexan rapor çıkıyor. Ama rapor çıkarırsanız, raporda gebelik ibaresi olduğu zaman fark ödüyorsunuz. Venöz yetmezlik olarak yazdırın direk. Özelde doktorum o çıkardı. Sonradan düzelttik fakat durum yine değişmedi. İğne ile alakalı da olabilir. Benim genetik testlerin için prof clexan önermişti o yüzden bu markadan devam ediyorum.

Benim clexan rapor çıkıyor. Ama rapor çıkarırsanız, raporda gebelik ibaresi olduğu zaman fark ödüyorsunuz. Venöz yetmezlik olarak yazdırın direk. Özelde doktorum o çıkardı. Sonradan düzelttik fakat durum yine değişmedi. İğne ile alakalı da olabilir. Benim genetik testlerin için prof clexan önermişti o yüzden bu markadan devam ediyorum.
Kızlar benim genetikte her hangi bir sorun yok pıhtı vs tüp bebek tedavisinde genelde kullanılıyormuş sanırım sulandırıcı iğne. Yarın randevum var tüp doktoruma soracağım eğer devam edilecekse rapor vs çıkaralım diye düşündüm o nedenle sordum sizlere

X