2023 Mayıs ayında tüp bebek ve transfer olacaklar💓

Cok gecmis olsun.Ben zatürre oldum 30Aralıkta basladi 12 ocakta da dogurdum.he arada baya zaman vardi o yönden sizden farkliydım .öksürük artı istifra vardı bende çok kötüydü ilac kullandım mecbur.dogal yoldan geçmezdi benimki.doktorumda basta dogal seyler önermisti ama isin ciddiyetini anladı tahlillerimi görünce.bebek zaten dogdu dogacak ilac kullansan ne olur ki benim dr bebege zarari olmayan ilacları onayladı icmistim.ama merak etmeyin spinal hersekilde yapıyorlar.he sonra anestezi çıkarken balgamli öksürük tutuyor dikişler biraz canınızı yakar ama hastanede damar yolundan antibiyotik vuruldu bana mesela benim öksürük hastanede kesildi hemen. size de iyi gelebilir.o balgamı çıkarmak baya sıkıntı çünkü.hep su içmiştim ben kolay çıksın diye
Saolasin canım evet seni hatırlıyorum doktorda az var doğuma dedi birşey olmaz diyor ıhlamur içiyorum o biraz yumuşatıyor bana doktora git demedi zaten kuru öksürük sadece bendeki ne akıntı grip belirtisi bişey yok ama dediğin gibi hastanede olmazsa kontrol altına alınabilir dediğin gibi ay inşallah sorunsuz olur çünkü 3 gün kaldı artık ilerlemez hafifler umarım.

Siyah turp içine bal koyabilirsin.ben yapmıştım iyi geldiğini düşünüyorum.sezeryanden sonra öksürmek can yakıyor birsey olmuyor ama yara aciyor iste.insallah geçer doğuma kadar.
Valla zaten yasamadigimiz kalmadı doğumdan sonrası için korkuyorum dikişler için Allah'tan 2 gün hastanede kalıyoruz orda müdahale edilebilir. Doktora siyah turp desem onuda duymadım diyebilir 😀😀

Valla zaten yasamadigimiz kalmadı doğumdan sonrası için korkuyorum dikişler için Allah'tan 2 gün hastanede kalıyoruz orda müdahale edilebilir. Doktora siyah turp desem onuda duymadım diyebilir 😀😀
Ben sormadım kendi kendime kullandım çünkü turp ne zarar verebilir ki?bal da yiyordum gebelik boyunca bir sorun yaşamadım.merak etme dikislere birsey olmuyor.benim alerjik hapşırıgım var yani tek seferde 10a yakın hapsiriyorum.bana birsey olmadıysa kimseye olmaz herhalde.karnima yastık bastirdim yada elimle tuttum destek amaçlı öksürük ve hapsiriklarda.

Ben sormadım kendi kendime kullandım çünkü turp ne zarar verebilir ki?bal da yiyordum gebelik boyunca bir sorun yaşamadım.merak etme dikislere birsey olmuyor.benim alerjik hapşırıgım var yani tek seferde 10a yakın hapsiriyorum.bana birsey olmadıysa kimseye olmaz herhalde.karnima yastık bastirdim yada elimle tuttum destek amaçlı öksürük ve hapsiriklarda.
Bunu duyduğuma sevindim canım valla saolasin biraz rahatladım bitkisel şeylerden benden bişey olacağını düşünmüyorum abartmadikca yani.

Selam kızlar nasılsınız? Bebişlere kavuşanlar var mı? Bizim son günümüz, yarın kavuşuyoruz inşallah :) Tüm duyguları aynı anda ve çok yoğun yaşıyorum :KK70: Beklerken burası bana çok iyi geldi, bazen çevremde beni anlamayanlar olduğunda yalnız olmadığımı hissettim sizinle. Rabbim inşallah bekleyenlere de en tez vakitte sağlıkla bebişlerini nasip etsin :) Hepinize teşekkürler, en çok da sana Mindamin Mindamin :)
Sende ne var ne yok A Annelig umarım toparlamışsındır, yarın bize bebiş günü :)
Bekleyenlere kolay doğumlar diliyorum, bebişleri hastanede olanlar da inşallah tez vakitte evlerine geçerler. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..

Selam kızlar nasılsınız? Bebişlere kavuşanlar var mı? Bizim son günümüz, yarın kavuşuyoruz inşallah :) Tüm duyguları aynı anda ve çok yoğun yaşıyorum :KK70: Beklerken burası bana çok iyi geldi, bazen çevremde beni anlamayanlar olduğunda yalnız olmadığımı hissettim sizinle. Rabbim inşallah bekleyenlere de en tez vakitte sağlıkla bebişlerini nasip etsin :) Hepinize teşekkürler, en çok da sana Mindamin Mindamin :)
Bekleyenlere kolay doğumlar diliyorum, bebişleri hastanede olanlar da inşallah tez vakitte evlerine geçerler. Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..
Selam canım bende bugün böyle boş boş dolanma durumu var evdeki herkes öksürüyoruz maskelerle bebeği kucağimiza alacağız artık yapacak bişey yok 😀😀 odamizi temizledim dönüş için yemeklik hazırlıyor annem hazir olsun diye kızımda hasta öksürüyor geçmiyor asla yarın ben doğumdayken onuda babası aynı hastanede çocuk bölümüne götürecek bizim böyle hep üst üste geldi 😂 kendimi akışa bıraktım artık ne gelirse basım üstüne modundayim yeterki sorunsuz kucağıma alabileyim herşey hallolur diye düşünüyorum sabaha kadar uyurmuyum bilmiyorum 6 da evden çıkacağız doğumum erken olacak çünkü ay aşırı karışık duygularım 🤗

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😍 çok heyecanlı ya bende normal doğumu bekliyorum pazartesiye kadar olmazsa sancım doktorum riske atmayalim sezaryene alırız dedi bakalım 39+1 olduk benim kızın gelmeye niyeti yok 😅 sırtımda belimde kasiklarimda ağrı var ama gerçek sanci gelsin istiyorum hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında 🤲

Selam canım bende bugün böyle boş boş dolanma durumu var evdeki herkes öksürüyoruz maskelerle bebeği kucağimiza alacağız artık yapacak bişey yok 😀😀 odamizi temizledim dönüş için yemeklik hazırlıyor annem hazir olsun diye kızımda hasta öksürüyor geçmiyor asla yarın ben doğumdayken onuda babası aynı hastanede çocuk bölümüne götürecek bizim böyle hep üst üste geldi 😂 kendimi akışa bıraktım artık ne gelirse basım üstüne modundayim yeterki sorunsuz kucağıma alabileyim herşey hallolur diye düşünüyorum sabaha kadar uyurmuyum bilmiyorum 6 da evden çıkacağız doğumum erken olacak çünkü ay aşırı karışık duygularım 🤗
Biz de 9da cikicaz bakalım uyuyabilirsem uyuycam 🙈 sağlıkla gelsinler insallah, şimdiden ikimize de hayırlı olsun canım benim 🥰

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲😍 çok heyecanlı ya bende normal doğumu bekliyorum pazartesiye kadar olmazsa sancım doktorum riske atmayalim sezaryene alırız dedi bakalım 39+1 olduk benim kızın gelmeye niyeti yok 😅 sırtımda belimde kasiklarimda ağrı var ama gerçek sanci gelsin istiyorum hayırlısı olsun inşallah hepimizin hakkında 🤲
Hangisi hayırlı olacaksa o şekilde sağlıkla gelsin insallah 🥰 çok çok heyecanlı 🙈 hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize ❤️

Kızlar benim doğumum oldu odama geçtim uyuşuklugumun geçmesini bekliyorum çok güzel bir doğum oldu şükür bebeğim doğar doğmaz hemşire emzirdi ilk sütümü aldı bekleyen herkese nasip etsin herşey çok güzel gecsin inşallah 🤲🤲 umarim anestezi atmak sürecide kolay geçer.

Kızlar benim doğumum oldu odama geçtim uyuşuklugumun geçmesini bekliyorum çok güzel bir doğum oldu şükür bebeğim doğar doğmaz hemşire emzirdi ilk sütümü aldı bekleyen herkese nasip etsin herşey çok güzel gecsin inşallah 🤲🤲 umarim anestezi atmak sürecide kolay geçer.
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün.🤲 tüm süreçleriniz kolaylıkla geçsin. Hoş gelmiş oğluşun 🥰

Hayırlı uğurlu olsun inşallah Sana da geçmiş olsun canım sezaryen mi oldun

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün.🤲 tüm süreçleriniz kolaylıkla geçsin. Hoş gelmiş oğluşun 🥰
Allah razı olsun canim . Kızlar bu arada benim dün gece sancılarım başladı sabah nstye bağlayınca fark ettiler doğum sancilarim başlamıştı sabah erken doğum diye doktoruma söylemedim. 38+3 te olmamıza rağmen bebek kakasını yapmıştı ama çok değildi Allah'tan yemeye fırsatı olmamıs ama sezaryen yarın olsaydı geç kalabilirdik yani minnoşta bugün gelmeyi tercih etmiş 🤗🥰

Maşallah 🤲🥰🫶

Çok geçmiş olsun🙏🧿Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. bebekte sende hastane sürecini kolay atlatıp sağlıkla evinize dönersiniz umarım.oglun vatana millete hayırlı bir evlat olsun🙏Allah bize bugünleri gösterdi şükür.darisi dileyen isteyen diğer anne adaylarının başına insallah.

X