20 lik dişim yıllar sonra çıkmaya karar verdi

bayağı geniş çenem 🤧😭 ben zaten aldırmak istemiyordum ama basınç hissi beni öldürüyor. Biri aralıksız etlerimi sıkıyor gibi 😭 çok geçmiş olsun atlatmışsın. Inşallah ben de bu hatıralarımı buraya yazıyor olurum 😣
Teşekkür ederim, inşallah sende hemencik çözüm bulup şu ağrıdan kurtulursun :KK43: bence güçlü bi ağrı kesici iç bi sürede olsa kalıcı çözüm bulana kadar rahatla 🙏

Teşekkür ederim, inşallah sende hemencik çözüm bulup şu ağrıdan kurtulursun :KK43: bence güçlü bi ağrı kesici iç bi sürede olsa kalıcı çözüm bulana kadar rahatla 🙏
Anneannemdeyim majezik buldum içiyorum ağırlaşınca. Ama bana pek etki etmiyor ben çok fazla ağrı kesici kullanmak zorunda kalıyorum 😔

Kızlar biraz sakinledim uyumaya calisicam. Konuşmak iyi geldi oyalanmis oldum. Hepinize geçmiş olsun Rabbim cümlemizi büyük acılardan korusun Inşallah ❤

Anneannemdeyim majezik buldum içiyorum ağırlaşınca. Ama bana pek etki etmiyor ben çok fazla ağrı kesici kullanmak zorunda kalıyorum 😔
Ağrı kesicilerin etki etmemesi berbat birşey. Bide vücuda zaten zararları var ben o yüzden kullanmaya çekine çekine kullanırım, ne zaman güçlü bi ilaç içsem hemen böbreklerim ağrımaya midem bulanmaya başlıyor benim, aşırı zarar veren şeyler ve benim bünyem çok tepki gösteriyo ilaçlara maalesef. Pek kullanma sende madem hem işe yaramıyormuş boşuna vücuduna zarar vermesin :olamaz:

6 ay önce yan yatmış gömülü diş ameliyatı oldugumu hatırlattınız.teşekkür ederim.1 hafta 10gün yanağımda erik var gibi dolaştım.hiçbişe yiemedim.azap resmen.ama geçti gitti.ağrı kesici alın

Kızlar ben lisedeyken herkes 20 lik çıkarıyordu. Ve ben heheh bende diş yok galiba diye eğleniyordum. Üniversitenin de ilk yıllarında geriye kalan arkadaşlarım çıkardı ve bende yine tık yoktu.

Geldim şimdi 23 yaşıma. Okuldaki 5. Senem. (Sen 4 değil miydin linci gelmeden yazayım 1 sene sınıfta kaldım) Yaşıtlarım evlendi çoluk çocuk sahibi oldu. Ben de evde 20 lik diş acısı cekiyorum. Arada ağrıyordu ama acıya dayanıklı sayılırım. Seslenmiyordum.

2 hafta önce sol üst dişim damağı yardı, usulca yerlesti. Ama sol alt damağım şuan, gecenin bu vakti yarılmaya çalışıyor. Sol çenem uyuşuyor artık ağrıdan. Arabam yok, anneannem ile annem uyuyor ne yapabilirim. Ağrı kesici ictim ama ise yaramadı :KK43:

(sizden linç gelmeden yazayım evet ne biçim tıp öğrencisiyim kendime hayrım yok, ben zaten yalan söylüyorum, cahilim beceriksizim!..)

Şimdi gelelim soruma sizin 20likler Çok ağrılı geçmiş miydi nasıl baş ettiniz. Ağzıma kolonya sürmek istemiyorum midem çok hassas hemen bulanırım 😭

Sabah şu bebeklerin dişlerine sürülen kaşıntı gidericilerden almaya gidicem. Bebeklerin ateşlerinin çıktığı kadar varmış. Çok zormus 😭

Benimki 19 yaşımdan beri çıkıyor şuan 27 yaşindayim 😂 milim milim büyüyor heralde 😂

15 yaşımda başladı 28 yaşındayım hala birinin yarısı içerde ve çıkamıyor yeri yok.Hatta iki gündür yine şişti ve boğazımı da şişiriyor her defasında artı dişlerimi de sıkıştırdı hepsi üstüste şuan.Doktor en son aldır bunu çeneni mahvetmiş dedi ama sürünüyorum işte itekleyen biri olsa da gidip kurtulsam diye bekliyorum

6 ay önce yan yatmış gömülü diş ameliyatı oldugumu hatırlattınız.teşekkür ederim.1 hafta 10gün yanağımda erik var gibi dolaştım.hiçbişe yiemedim.azap resmen.ama geçti gitti.ağrı kesici alın
Çekim sırasında bir şey hissettiniz mi. Benim de pazartesi ameliyatı m var Allah nasip ederse. Korkumdan çekim videosu bile izleyemiyorum

Çekim sırasında bir şey hissettiniz mi. Benim de pazartesi ameliyatı m var Allah nasip ederse. Korkumdan çekim videosu bile izleyemiyorum
Yo hüçbişey hiçbir acı hissetmedim.
Sonrasındada ağrı yok aslında ama dişiniz yanağınız şişiyor birsüre yemek yiyemiyorsunuz pipetle sıvı şeyler içtim.

Yo hüçbişey hiçbir acı hissetmedim.
Sonrasındada ağrı yok aslında ama dişiniz yanağınız şişiyor birsüre yemek yiyemiyorsunuz pipetle sıvı şeyler içtim.
Ben çektirdim tam bir hafta önce. Dediğiniz gibi çekim sırasında hissetmedim. Sadece sarsıldım azıcık. Haklı olarak ittirilip kaktırıldım. Perşembe de dikişlerimi aldıracağım. Biri gitti kaldı biri, 😉

Kızlar ben lisedeyken herkes 20 lik çıkarıyordu. Ve ben heheh bende diş yok galiba diye eğleniyordum. Üniversitenin de ilk yıllarında geriye kalan arkadaşlarım çıkardı ve bende yine tık yoktu.

Geldim şimdi 23 yaşıma. Okuldaki 5. Senem. (Sen 4 değil miydin linci gelmeden yazayım 1 sene sınıfta kaldım) Yaşıtlarım evlendi çoluk çocuk sahibi oldu. Ben de evde 20 lik diş acısı cekiyorum. Arada ağrıyordu ama acıya dayanıklı sayılırım. Seslenmiyordum.

2 hafta önce sol üst dişim damağı yardı, usulca yerlesti. Ama sol alt damağım şuan, gecenin bu vakti yarılmaya çalışıyor. Sol çenem uyuşuyor artık ağrıdan. Arabam yok, anneannem ile annem uyuyor ne yapabilirim. Ağrı kesici ictim ama ise yaramadı :KK43:

(sizden linç gelmeden yazayım evet ne biçim tıp öğrencisiyim kendime hayrım yok, ben zaten yalan söylüyorum, cahilim beceriksizim!..)

Şimdi gelelim soruma sizin 20likler Çok ağrılı geçmiş miydi nasıl baş ettiniz. Ağzıma kolonya sürmek istemiyorum midem çok hassas hemen bulanırım 😭

Sabah şu bebeklerin dişlerine sürülen kaşıntı gidericilerden almaya gidicem. Bebeklerin ateşlerinin çıktığı kadar varmış. Çok zormus 😭
Benim 20 lik disim aşırı ağrılı geçti, çenem yamuldu şişti,apse yapmış, günde 4-5 tane arveles majezik icmeme rağmen geçmedi ağrı, öyle şiddetli agriyordu ki(özellikle geceleri) başım,kulağım, çenem komple ağrıyordu ve hüngür hüngür ağlıyordum artık.disci antibiyotik verdi,apsenin dağılması için, 5 gün çektim o aşırı şiddetli ağrıyı..en sonunda apse dağıldı,dişte çok şükür damagi yardı çıktı da kurtuldum,doktor istersen çekeriz ama şimdilik ağrı yoksa bekle dedi.o yüzden henüz cektirmedim

X