2 yaşındaki kedim 5kg kilosu normalmi

Acaba senin kedin varmi sen nasil bakiyorsun ona cok merak ettim mesela marketten ürün aliyorsun her zman en pahalısinimi aliyorsun ben uygun olani aliyorum

Ya ben cok üzgünüm zaten benim canim gitti ben istermiyim boyle olsun yanimda cocuk vardi sasirtti bi bakayim dedi acma diyene kadar olan oldu 2 gündür kedi yok öldümü kaldimi bilmiyorum
Iki günde ölmemiştir korkup bir yerlere saklanmistir.
Yakin civara bakin,
kaçtığı bolgeye ve evinizin civarina kendi mamasindan birakin.
Bulundugunuz bölgedeki hayvanseverlerin sosyal medya hesaplarinda fotografini paylaşın.

Ne güzel ya sizin kedinizde kacmak istiyormu hep benimki hep kaciyordu simdi yine kacti bulamiyorum kayip belkide öldü
Her fırsartta kaçar. Kısır olmasına rağmen kaçıyor. İnsanlar çok yargılamışlar sizi ama bazı kedilerin fıtratı farklı buna yapacak bişey yok 2 kedim var ve ikisi de sokak kedisi biri sarman erkek biri dişi. Sarman erkek olan her fırsatta kaçıyor ama dısarıyı çok yadırgadığı için uzaklasmıyor bulup getiriyorum ya apartmandan toplarım ya bahceden.. Dişi olansa cam kapo açsam bile evden adımını dısarı atmaz ki kısır da değil çok korkak ürkek. Tamamen kedinin fıtratıyla ilgili bişey. Ama tabii ki dısarıda taşıma kutusunu açarsanız kaçacağını bilmeniz gerekir ona göre davranmanız lazımdı. Umarım bulursunuz bulamazsanız da üzülmeyin başının çaresine bakacaktır 😔

Her fırsartta kaçar. Kısır olmasına rağmen kaçıyor. İnsanlar çok yargılamışlar sizi ama bazı kedilerin fıtratı farklı buna yapacak bişey yok 2 kedim var ve ikisi de sokak kedisi biri sarman erkek biri dişi. Sarman erkek olan her fırsatta kaçıyor ama dısarıyı çok yadırgadığı için uzaklasmıyor bulup getiriyorum ya apartmandan toplarım ya bahceden.. Dişi olansa cam kapo açsam bile evden adımını dısarı atmaz ki kısır da değil çok korkak ürkek. Tamamen kedinin fıtratıyla ilgili bişey. Ama tabii ki dısarıda taşıma kutusunu açarsanız kaçacağını bilmeniz gerekir ona göre davranmanız lazımdı. Umarım bulursunuz bulamazsanız da üzülmeyin başının çaresine bakacaktır 😔
Evdeykene hep kaciyordu bu yil için sadece 10.kacmasi felan ben vicdan azabi cekiyorum zaten ama kedi beni istemiyordu sanki her firsatta kacarmi öleceğinimi hissetti artik aksam olunca kaçardı hava kararinca gunduz kactigida oldu tabi sokak sokak aradim bulamadim arabalarin altinda motorunda sıkışıp ölür diye cok korkuyorum cinsi tekirdi yaklasik 2 bucuk yildir bizimle yasiyordu akşam olunca kapinin onunde durup acmamiz icin nöbet tutuyordu kimi zamanda camdan kaçardı bu sefer bilmediği mahellede kayboldu gelirmi bilmiyorum yaşıyormu öldümü hiç bilmiyorum akşam yine arayacağım

Yadırgadığımız şey kedinin kaçması değil sizin o her fırsatta dediğiniz fırsatların yaratılması. Konu çocuğunuz olsa ve her fırsatta ocağı açıp elini yaksa her fırsatı değerlendiriyor ehe mi dersiniz yoksa gerekli önlemleri mi alırsınız?

Yadırgadığımız şey kedinin kaçması değil sizin o her fırsatta dediğiniz fırsatların yaratılması. Konu çocuğunuz olsa ve her fırsatta ocağı açıp elini yaksa her fırsatı değerlendiriyor ehe mi dersiniz yoksa gerekli önlemleri mi alırsınız?
Dua edinde inşallah bulayım yada o gelsin bunları konuşmak bu saatten sonra sacma

Yadırgadığımız şey kedinin kaçması değil sizin o her fırsatta dediğiniz fırsatların yaratılması. Konu çocuğunuz olsa ve her fırsatta ocağı açıp elini yaksa her fırsatı değerlendiriyor ehe mi dersiniz yoksa gerekli önlemleri mi alırsınız
Tabii ki önlem almak gerekli fakat ben kimsenin bilerek evcil hayvanını sokağa kaçıracak ortam yaratacağını düşünmüyorum. Salmak istese salar gider zaten. He demek istediğiniz sürekli bu konularda buraya yazı yazıp gereksiz meşgul etmekse o ayrı bir mevzu 🙂

Tabii ki önlem almak gerekli fakat ben kimsenin bilerek evcil hayvanını sokağa kaçıracak ortam yaratacağını düşünmüyorum. Salmak istese salar gider zaten. He demek istediğiniz sürekli bu konularda buraya yazı yazıp gereksiz meşgul etmekse o ayrı bir mevzu 🙂
Bilemiyorum 2 senede 10 kere kaçıyorsa bi yerlerde bi eksiklik vardır bana göre. :KK43:

Vallahi gereksiz meşguliyet yapmak degil amacim sadece insanların görünüşünü almak istedim tabiiki ben onu sokaga atmak istermiyim isteseydim veterinere niye getireyim eve gelirken kacti umarim bulurum yada kendi gelir cok uzgunum o benim canimdi hala öyle

X