ilişkide baskınlık

stella777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
2
0
Sevgilim ile 1 yıl 4 aydır beraberiz. benden iki yaş büyük. ilişkimizin başlarında ne kadar baskın ne kadar sert biri olsa da son zamanlarda küçük kedi yavrusuna dönüşür oldu. yaklaşık 2 ay önceye kadar beni kırmayacak bir şekilde her şeyimle ilgilenir gerekirse kısıtlardı. şimdi kısıtlarken sanki rol yaparmış gibi görünüyor. eski halinden eser yok. ben ona ufak bir konu hakkında uyarı yapsam "sen hep kızıyorsun" oluyor. üste çıkan benmişim oluyor. darlayanda baskın olanda benmişim oluyor. halbuki yaptığım şey bir kız arkadaşın yapması gereken bir şey. bu ani değişimi aklıma farklı konular getiriyor, fallarımda rüyalarımda görüyorum üçüncü şahsı. ama görünürde bir şey yok inşallah ben kafamda kuruyorumdur. bu konuyu onunla konuşmalı mıyım?

ne anlatıyon be ablam? 😂 bir kız vardı bizim üniversitede. falcı buna arkadasinin erkek arkadasinla arasında bir sey var dedi diye okulu inletmislerdi.. ne güzel kavgaydı beee 🥲 abi ottan b*ktan huylanmayın artık. insalar ilişki içerisinde güvende hissettikce gercek karakterleri ortaya çıkabilir. rüyadan faldan adamın seni aldattığına mı ikna oldun? ayrıca baskıcı olmasını mı istiyon?

Sevgilim ile 1 yıl 4 aydır beraberiz. benden iki yaş büyük. ilişkimizin başlarında ne kadar baskın ne kadar sert biri olsa da son zamanlarda küçük kedi yavrusuna dönüşür oldu. yaklaşık 2 ay önceye kadar beni kırmayacak bir şekilde her şeyimle ilgilenir gerekirse kısıtlardı. şimdi kısıtlarken sanki rol yaparmış gibi görünüyor. eski halinden eser yok. ben ona ufak bir konu hakkında uyarı yapsam "sen hep kızıyorsun" oluyor. üste çıkan benmişim oluyor. darlayanda baskın olanda benmişim oluyor. halbuki yaptığım şey bir kız arkadaşın yapması gereken bir şey. bu ani değişimi aklıma farklı konular getiriyor, fallarımda rüyalarımda görüyorum üçüncü şahsı. ama görünürde bir şey yok inşallah ben kafamda kuruyorumdur. bu konuyu onunla konuşmalı mıyım?
Fal ve rüyaya göre hayat şekillendirmek 🙄🙄🙄 rüya zaten bilinçaltı ile alakalı. Fal da yani inaniyorsan ne diyeyim. Ayrıl da kurtulsun zavallim.

Yaş kaç ?
Ben böyle lise talebeleri gibi hissttim.
Bu alemin son macosunu da sen kaptin demek ki 😀
O kadar kafaya almış ki adam,kisitlayip sürekli karıştıkça ; kızcağız kendisini sevip deger verdiğini sanıyor.

üste çıkan benmişim oluyor. darlayanda baskın olanda benmişim oluyor. halbuki yaptığım şey bir kız arkadaşın yapması gereken bir şey
Şu yazis stilinden erkek olduğun hissine de kapaldim her ne hikmetse 😌
"Kız arkadaşın yapmasi gereken bir şey" demek..
Himmss🤔

ey KK, ne zaman okuduğum konulara "yok artık" demeyecek kadar kıdemli olacağım?
beni bir aydınlatıver gözünü seveyim.

Sevgi anlayışınız toksik . Kısıtlamak bir sevgi göstergesi değildir . Tokatlanmayi da tutkulu aşk emaresi zannediyor musunuz ?

X