2 yaşındaki kedim 5kg kilosu normalmi

Benim göbüşkom erkek 3 yaşında 6.5-7.5 kilo rası gidip geliyor 1 yıldır. Ağır ve iri kemikli bir şahıs kendisi asla şişman değil azıcık sarkmış karnı var ama yalan değil. Gayet koşturan oynayan hoplayıp zıplayan bir kedi Eki Görüntüle 3271155
Ne güzel ya sizin kedinizde kacmak istiyormu hep benimki hep kaciyordu simdi yine kacti bulamiyorum kayip belkide öldü

Benim kedim de 5 kg veterinerimiz şu an kilosu çok iyi tam ideal ama daha fazla almamasina dikkat et demişti. Herhangi bir önlem almadım istediği gibi yiyor hep 5 kg gayet de sağlıklı

Siz ne dmek istiyorsunuz o benim canimdi 2 bucuk yildir beraberdik ev kedisiydi sokakta yapamaz ayrica öldüğünü düşünüyorum
Bakamadığınız
Kediyi
Salın
Artık
Diyorum
Taşıma çantasından kaçmak ne demek, nasıl çıkar taşıma çantasından var mı bi açıklamanız? Yine cam çerçeve açık bıraktınız kaçtı hayvan işte, küçücük yaşınızla bi de insanları keklemeye çalışmayın burada. Bi hayvan 1 haftada 2 kere nasıl kaçar yahu?

Bakamadığınız
Kediyi
Salın
Artık
Diyorum
Taşıma çantasından kaçmak ne demek, nasıl çıkar taşıma çantasından var mı bi açıklamanız? Yine cam çerçeve açık bıraktınız kaçtı hayvan işte, küçücük yaşınızla bi de insanları keklemeye çalışmayın burada. Bi hayvan 1 haftada 2 kere nasıl kaçar yahu?
Vallaha diyorum bu hayvan hep kacmK istiyordu zaten ve kacti zorla tutuyorduk evde 22 yasindayim cocukmu oluyorum

Evet zihnen çocuksunuz maalesef, sorumluluk alamamak bana göre bi çocukluk belirtisi.
Taşıma çantasından nasıl
Evet zihnen çocuksunuz maalesef, sorumluluk alamamak bana göre bi çocukluk belirtisi.
Taşıma çantasından nasıl kaçtı?
Siz ben mutlumuyum sanıyorsunuz o benim herseyimdi canimdi imkanlarimca bakmaya çalıştım belki de buraya kadar inşallah bulurum onu yada kendi gelir

Daha once kacti ama farkli mahalleye kacmisti arka camdan simdi evin on cephesinde kayboldu o tarafları bilmiyor 2 gündür ortada da yok
Daha önce kaçıp geri geldiyse bu sefer de geri gelir.(başına bir şey gelmediyse) Kediniz erkekse erkek kediler çiftleşmek için kaçma eylemleri gösterir. Dikkatiniz kapıda olsun arada da sokağa söyle bir göz gezdirin.

X