10 GÜNDE 12 KİLO VERDİM

Ben su icemiyorum canım ya çok rahatsız hissediyorum kendimi su içince onu nasıl cozcem bilmiyorum :KK42:
canım anladığım kadarıyla bu diyette su önemli bi etmen içerisine limon falan sıksan içmeniin yollarını denesende olmuyomu bu arada öğle yemeğim zeytinyağlı fasülye yoğurt sade soda

Bende taze fasulye yedim :) çalışırken bu işi yapmak zor evde olsam hazırlama imkanım var ama iş yerinde zor oluyor.

Bende taze fasulye yedim :) çalışırken bu işi yapmak zor evde olsam hazırlama imkanım var ama iş yerinde zor oluyor.

Genel olarak mesajları okudum.özetle söylemek gerekirse, diyet dediğiniz şey bir detoks tur. Detoks ise 2-3 gün yapılıp sonrasında düzenli beslenme gerektirir. Uzun süreli yapmak sağlığınızı hormonlarınızı olumsuz etkiler. Vücudunuzdan yağ atmak yerine su, vitamin,mineral atarsınız. Kısa vadede sonuç alsanız dahi uzun vadede kalıcılığı olmadığı gibi başka sağlık sorunlarına da sebep olur. Tavsiyem içinde protein, karbonhidrat ve yağın olduğu ölçülü bir beslenme alışkanlığı kazanmanız. Bu tarz detoksları fazla kaçırdığınız günlerden hemn sonra yaparak telafi etmeniz için ya da sizi kamçılayacak max3 günlük bi aşama olarak görün. Verilen 12 kg nun 4 kilosu hemen geri alınmış bile. Hızlı kilo alıp vermek de sağlık sorunlarına sebep olur, vücudu yorar,dengesizleştirir.kimse bi anda 10 kg almıyor, bu yüzden bi anda da verilmez. Disiplinli olursanız daha sağlıklı ve kalıcı sonuçlar alırsınız.

Doğuma 85 le girdim doğumdan on gün sonra diyet yaptım on ayda 55 kiloya düştüm. Yaklaşık bir yıldır 56 kilodayım korumayı başardım hala dikkat ediyorum ve hala emziriyorum oğlum 21 aylık artık diyetle ilgili kitap bile yazabilirim

Doğuma 85 le girdim doğumdan on gün sonra diyet yaptım on ayda 55 kiloya düştüm. Yaklaşık bir yıldır 56 kilodayım korumayı başardım hala dikkat ediyorum ve hala emziriyorum oğlum 21 aylık artık diyetle ilgili kitap bile yazabilirim
Bende 81 le basladim suan 67 yim aylardir istediģim gibi kilo veremiyorum .ne yapmam lazim bende 55 olmak istiyorum:KK43:

Sabah kalktığımda yeşil çay ama bu 500 ml lik olacak. Yarım saat sonra salatalık, domates, biber çiğ ve tuzsuz. Bunu yedikten sonra da yarım litre su içiyoruz.
Öğlen yemeği yemeden yarım saat önce yine yarım litre su içiyoruz. Öğlen çorba kaşığı ile ölçülecek şekilde 6 kaşık sebze yemeği, yanında sade soda , 3 kaşık yoğurt. Yemek sonrası yine bol su içiyoruz.
Akşam sadece yoğurt veya ayran.. Ekstra olarak salatalık yiyebilirsiniz çiğ.
Ekstra sorunuz varsa açıklayabilirim

10 günde 12 kilo pek sağlıklı değil ama hızlıca kilo verip moda girmek isteyenler için mantıkllı bence. Protein almadığınız için çok uzun süre yapmamanız gereken bir diyet şekli. Ama diyete başlamak isteyip motivasyonu olmayanlar için gayet mantıkllı :KK66: Hatta bende yarın başlayayım. Bakalım kaç kilo gidecek 1 haftada. Sizlere bildiririm sonucu :KK66:

X